Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Oblicz stawkę za polisę od zdarzeń losowych, obejmującą ubezpieczenie od zwierząt i pozostałych zdarzeń wszelkiego ryzyka w LINK4 bez wychodzenia z domu!

Czas czytania: 2 min. 47 sek.
Czy istnieje ubezpieczenie domu od zwierząt?

Od samych zwierząt domu nie da się ubezpieczyć. Możesz jednak liczyć na ochronę przed skutkami w przypadku, gdy na Twojej nieruchomości zostaną wyrządzone szkody przez zwierzęta. W LINK4 ubezpieczysz swoje mienie od wszystkich zdarzeń losowych (z wyjątkiem przypadków wskazanych w OWU).

Baner korzyści

Ubezpieczenie mieszkania od zwierząt w ramach polisy od zdarzeń wszelkiego ryzyka w ofercie LINK4

Mieszkasz w pobliżu lasu lub innej okolicy, gdzie często pojawiają się dzikie zwierzęta? Obawiasz się, że ich zachowanie wyrządzi szkody w Twojej nieruchomości. Z pozoru takie zniszczenia mogą się wydawać mało znaczące. Jednak przegryzienie przewodów, uszkodzenia rur, to poważne awarie, których naprawa może kosztować sporo czasu i środków. 

Na pewno więc warto zastosować różne środki zabezpieczające w postaci ogrodzenia czy jakichś urządzeń odstraszających zwierzęta. Jednak co jeśli i one zawiodą? Jeśli tak się zdarzy, to warto mieć ubezpieczenie. Takie w ofercie ma właśnie LINK4.

Ubezpieczenie domu od zwierząt jako element polisy od wszelkiego ryzyka – co warto wiedzieć?

Z tego tekstu dowiesz się, w jakim przypadku pomoże Ci omawianie ubezpieczenie. Poznasz czynniki, które decydują o wysokość stawki, sposoby na wykupienie ubezpieczenia, a także na zgłoszenie szkody. Po przeczytaniu będziesz wiedział, co możesz zrobić, aby mimo wszystko uniknąć szkód, spowodowanych przez zwierzęta i przed czym jeszcze możesz się zabezpieczyć, wykupując polisę z oferty LINK4.

ubezpieczenie domu od zwierząt

Polisa od zdarzeń wszelkiego ryzyka, w tym ubezpieczenie mieszkania od zwierząt – czemu warto je wykupić?

Jeśli tylko masz obawy, że dzikie zwierzęta wyrządzą szkody w Twoim mieszkaniu, to warto się na wypadek takich zdarzeń ubezpieczyć. Kuny, dziki, ale także inni przedstawiciele fauny chętnie zapuszczają się w pobliże siedzib ludzkich. Jeśli np. przegryzą jakieś przewody w Twoim domu lub uszkodzą w jakiś sposób elewacje Twojej nieruchomości, mając takie ubezpieczenie, nie musisz zastanawiać się, skąd weźmiesz pieniądze na naprawę szkody. Ubezpieczenie to także większe poczucie bezpieczeństwa. Nie musisz martwić się na zapas szkodami wyrządzonymi przez zwierzęta.

Obrazek cta

Ile może kosztować ubezpieczenie od szkód wyrządzonych zwierzęta, które wchodzi w skład polisy all risk?

Nie da się podać żadnej konkretnej kwoty. Obliczając stawkę polisy, bierze się pod uwagę wiele czynników – wyliczenia będą opierać się na danych dotyczących nieruchomości, które podasz i dokumentacji np. lokalizacja czy metraż nieruchomości. Wysokość składki będzie zależeć nie tylko od sumy ubezpieczenia, ale także zakresu polisy i indywidualnych ryzyk, jakie istnieją dla danej nieruchomości.

Ubezpieczenie domu od zwierząt w ramach polisy od wszelkiego ryzyka – co jeszcze warto wiedzieć?

Jeśli chcesz ubezpieczyć się od zwierząt, warto wykupić polisę all risks w LINK4. Chroni Cię ona przed szkodami wyrządzonymi nie tylko przez dzikie zwierzęta. Możesz też liczyć na odszkodowanie, kiedy zniszczenia spowodują także niekontrolowane czynniki pogodowe takie jak opady deszczu czy silny wiatr. Takie ubezpieczenie to także zabezpieczenie na wypadek wandalizmu czy przepięcia prądu, a także wielu innych zdarzeń. W przypadku wystąpienia szkody możesz ją nie tylko zgłosić przez internet, ale także w ten sam sposób śledzić jej status. 

Polisa ma jednak swoje wyłączenia. W jej skład nie wchodzi np. ubezpieczenie mieszkania od szkód wyrządzonych przez psa lub kota, który należy do ubezpieczającego czy domowników.. Przed jej zakupem zapoznaj się z OWU.

Jak się zabezpieczyć na wypadek szkód wywołanych przez dzikie zwierzęta?

Warto mieć solidne ogrodzenie, które utrudni dostęp zwierzętom. Odpowiednio przeszkolone psy albo też specjalne środki odstraszające także mogą być pomocne. Choć oczywiście nic nie jest stuprocentowo skuteczne. Dlatego warto mieć ubezpieczenie od szkód wyrządzonych przez kota czy inne zwierzęta.

Ubezpieczenie nieruchomości od zwierząt - Link4.pl

Jak wykupić ubezpieczenie mieszkania od zwierząt, które jest częścią polisy od zdarzeń wszelkiego ryzyka?

W LINK4 jest to niezwykle proste. W LINK4 możesz kupić polisę online. Możesz też zadzwonić na infolinię pod numer 22 4444444, a nasi konsultanci poprowadzą Cię przez proces zakupu i udzielą niezbędnych informacji. Istnieje też możliwość osobistego spotkania się z agentem współpracującym z LINK4.

Ochrona od wszelkich zdarzeń, w tym ubezpieczenie od szkód wyrządzonych zwierzęta – podsumowanie

Teraz już wiesz, na wypadek jakich sytuacji możesz się zabezpieczyć, wykupując ubezpieczenie mieszkania od szkód wyrządzonych zwierzęta. Znasz wyłączenia, które obowiązują takie ubezpieczenia i czynniki, które decydują o wysokości stawki za ubezpieczenie. Zachęcamy co zapoznania się z pełną ofertą – znajdziesz ją na stronie LINK4. Wiele z polis możesz spersonalizować według własnych potrzeb i wszystkie możesz wykupić w wygodny sposób. – online, telefonicznie lub osobiście.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie