Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierz atrakcyjną polisę spośród możliwości dostępnych w ofercie LINK4. Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń!

Czas czytania: 2 min. 34 sek.
Ubezpieczenie dom/mieszkanie Opole

Za ubezpieczenie mieszkania w Opolu, którego powierzchnia wynosi 70 m, zapłacisz około 300 zł. Natomiast polisa za 150 m² dom wyniesie Cię ponad 600 zł. Jak wartości te prezentują się na tle innych miast Polski? W zależności od kilku czynników, o których wspomnimy, koszt ubezpieczenia może być nieco niższy lub wyższy. 

Dzisiaj dowiesz się jakie czynniki wpływają na cenę ubezpieczenia mieszkań. Opole to piękne miasto, w którym jednak od czasu, do czasu zdarzają się pożary, powodzie, lub włamania. W wyniku takich zdarzeń losowych można ponieść poważne straty finansowe, stracić cenny dobytek, sprzęt komputerowy, wyposażenie mieszkania. Na szczęście istnieje sposób, aby się przed tym uchronić. Dzisiaj Doradzimy Ci, jak w kilka minut wykupić polisę i jaką kwotę na to przeznaczyć, jeśli mieszkasz w Opolu.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Opole

LINK4 oferuje bardzo atrakcyjne ceny na ubezpieczenie mieszkania. Opole to miasto, w którym ceny polis różnią się w zależności od kilku czynników. Oto jak prezentują się konkretne wyliczenia. Jeśli jesteś właścicielem 70-metrowego mieszkania w Opolu, które znajduje się na jednym z wyższych pięter i wyposażone jest w drzwi antywłamaniowe, alarm, oraz monitoring, możesz wykupić ubezpieczenie (bez ryzyka kradzieży) już za 312,07.

A ile będzie Cię kosztować ubezpieczenie domu? Opole prezentuje się pod tym względem typowo, na tle innych miast Polski. Polisa za dom o metrażu 150 m² kosztuje 616,94 zł. Możesz także wykupić ubezpieczenie dla nieruchomości, która znajduje się jeszcze w trakcie budowy lub przebudowy.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie nieruchomości? Opole to miasto, w którym jak już wiesz, czasem zdarzają się pożary, zalania, powodzie oraz kradzieże. Polisa zapewni Ci odszkodowanie w razie utraty lub zniszczenia Twojego mienia, cennych pamiątek, mebli, oraz sprzętów. W razie nieszczęśliwego zdarzenia otrzymasz fachową pomoc i szybkie odszkodowanie od LINK4.

Obrazek cta

Ubezpieczenie domu – Opole na tle innych miast

Zastanawiasz się, jak najtaniej wykupić ubezpieczenie mieszkania? Opole to 27 pod  względem wielkości miasto w naszym kraju. W większości z nich polisę dla lokalu o metrażu 70 m wykupisz za 300-400 złotych. Na cenę wpływ ma wiele czynników, dlatego trudno porównywać konkretne przykłady. Najważniejsza jest: wartość mieszkania, jego wielkość, położenie, rodzaj zabudowy, oraz rok powstania. Wszytko to, a także kilka innych czynników, takich jak rodzaj zamontowanych zabezpieczeń przeciwkradzieżowych ma wpływ na cenę, w jakiej wykupisz ubezpieczenie domu. Opolejest miastem, w którym znajdziesz szeroki przekrój polis, które odpowiedzą na Twoje indywidualne potrzeby.

LINK4 oferuje Ubezpieczenia domów (Opole) w bardzo korzystnej cenie. Do tego możesz wykupić je bez problemu na kilka sposobów: spotykając się z agentem współpracującym z LINK4, dzwoniąc pod numer 22 444 44 44 lub korzystając ze strony www.link4.pl. Znajdziesz tam wszystkie informacje dotyczące ubezpieczenia mieszkań. Opole to miasto, w którym wielu klientów zdecydowało się już na zakup polisy. Nie czekaj i stań się jednym z nich!

Co obejmuje ubezpieczenie mieszkania – Opole

Statystyki pokazują jasno, że warto wykupić ubezpieczenie domu. Opole to miasto, w którym często dochodzi do pożarów. W 2021 roku w województwie opolskim miały miejsce aż 2943 pożary. Zdarzyć się  mogą też inne okoliczności losowe, takie jak zalania lub powodzie. Jeśli mieszkasz w rejonie, w którym często mają miejsce kradzieże, powinieneś także wykupić ubezpieczenie nieruchomości. Opole to miasto, w którym LINK4 oferuje bardzo korzystne ceny na swoje polisy, dlatego nie ma co czekać. Opłaca się zabezpieczyć!

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Jak kupić korzystne ubezpieczenie nieruchomości – Opole

Jak bez kłopotu wykupić ubezpieczenie mieszkania? Opole to miasto, w którym masz kilka możliwości: możesz spotkać się z agentem współpracującym z LINK4, zadzwonić pod numer 22 444 44 44 lub wejść na stronę internetową LINK4. Znajdziesz tam prosty w użyciu, bezpłatny kalkulator. Dzięki niemu w kilka minut wyliczysz składkę i wybierzesz najkorzystniejszą polisę.

Ubezpieczenie dom/mieszkanie Opole – podsumowanie

Doradziliśmy Ci, jaka jest najkorzystniejsza polisa mieszkaniowa. Opole to miasto, w którym  mogą mieć miejsce różnego rodzaju okoliczności losowe. Aby nie stracić wartościowych sprzętów i nie ponieść strat materialnych, warto zabezpieczyć się na wypadek różnych scenariuszy. Sprawdź ofertę LINK4 i dołącz do grona zadowolonych mieszkańców Opola!

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie