Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 15 sek.
Ubezpieczenie mieszkania – Strzelce Opolskie

Jednym z dobrowolnych produktów ubezpieczeniowych jest ubezpieczenie mieszkania. Strzelce Opolskie to miasto, dla którego warto wybrać dopasowaną polisę chroniącą Cię w trudnych sytuacjach życiowych. To ochrona w razie zdarzeń losowych, a często też formalność wymagana przez banki w przypadku gdy mieszkanie finansowane jest kredytem hipotecznym. Warto wybrać nie tyle tanie, co kompleksowe ubezpieczenie domu. Strzelce Opolskie to Twoje miasto zamieszkania? Cena za polisę różni się w każdym mieście w kraju, ale z LINK4 zyskasz pewność, że masz do dyspozycji atrakcyjną ofertę zarówno pod względem kosztów, jak i szerokiego zakresu ochrony.

W dalszej części tego tekstu dowiesz się, ile kosztują ubezpieczenia domów. Strzelce Opolskie to jedno z miast, dla którego mamy ciekawą ofertę w LINK4. Warto jednak wiedzieć, że Ty i Twój sąsiad z tego samego osiedla możecie mieć zupełnie inne składki. To dlatego, że do ofert podchodzimy indywidualnie. Strzelce Opolskie to jedno z miast, dla którego przygotowaliśmy szeroki zakres ochrony. Sprawdź sam!

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania w Strzelcach Opolskich?

Zastanawiasz się, ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania? Strzelce Opolskie to jedno z miast, dla którego przygotowaliśmy przykładowe wyliczenie. Tym razem pod uwagę wzięliśmy lokal o łącznej powierzchni 70 metrów kwadratowych z drzwiami antywłamaniowymi, ochroną, monitoringiem i alarmem. Położone jest na piętrze pośrednim w dość nowym kilkunastoletnim budownictwie. Składka wynosi 335,27 złotych wraz z ochroną od kradzieży. W zakresie ochrony znajduje się też podstawowe zabezpieczenie w razie zdarzeń losowych oraz OC w życiu prywatnym.

Wiesz już, ile kosztuje ubezpieczenie domu. Strzelce Opolskie to miasto, w którym warto przygotować się na każdą ewentualność. Polisa chroni w razie zdarzeń losowych, które mogą wpłynąć nie tylko na mury i elementy stałe, ale także ruchomości (czyli wyposażenie). Właśnie dlatego liczy się dobrze skonstruowane ubezpieczenie nieruchomości. Strzelce Opolskie to miejscowość, w której możesz liczyć na wypłatę odszkodowania od LINK4, jeśli dojdzie do uszkodzeń. Pieniądze są realnym wsparciem w trudnej sytuacji.

Obrazek cta

Ubezpieczenie nieruchomości – Strzelce Opolskie na tle innych miejscowości

Wiesz już, ile kosztuje przykładowe ubezpieczenie nieruchomości. Strzelce Opolskie w zakresie wysokości składek wypada nieco inaczej niż inne miejscowości w kraju. Każda składka jest wyliczana indywidualnie. Pod uwagę brany jest metraż, zabezpieczenia, dokładne usytuowanie, a także zakres ochrony. Dobierzemy jednak najlepsze możliwe ubezpieczenie domu. Strzelce Opolskie jako lokalizacja to jeden z ważniejszych czynników wyliczenia składki, ale nie jedyny. Możesz samodzielnie poznać ją za pomocą naszego kalkulatora na stronie internetowej. A może chcesz osobiście poznać kwoty ubezpieczenia mieszkań? Strzelce Opolskie to miasto, w którym pracują współpracujący z nami agenci. Spotkaj się z nimi! Możesz również porozmawiać z naszymi konsultantami pod numerem 22 4444444.

Co obejmuje ubezpieczenie domu – Strzelce Opolskie?

Zastanawiasz się, czy przydatna jest polisa mieszkaniowa? Strzelce Opolskie to jedno z miast w województwie opolskim, w którym doszło do prawie 3000 pożarów w 2021 roku. Statystyki jasno pokazują, że takie zdarzenia niosą za sobą wiele szkód, tak samo jak powódź, czy silny wiatr. Warto przygotować się na każdą ewentualność. Podstawowa polisa może być rozszerzona np. o OC w życiu prywatnym, które zapewnia wsparcie w razie wyrządzenia szkody osobie trzeciej.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Jak kupić korzystne ubezpieczenie w Strzelcach Opolskich?

Interesuje Cię ubezpieczenia mieszkań? Strzelce Opolskie to miasto, dla którego przygotujemy wyliczenie składki. Możesz obliczyć ją błyskawicznie za pomocą kalkulatora na stronie internetowej. Można też zadzwonić pod numer 22 4444444 i porozmawiać z naszymi konsultantami albo spotkać się osobiście z agentem współpracującym z LINK4.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie