Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Nie obawiaj się nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia domu i mieszkania, a następnie internetowo oblicz wysokość składki.

Czas czytania: 2 min. 19 sek.
Ubezpieczenie mieszkania – Suwałki

Suwałki są bardzo atrakcyjnym miastem do zamieszkania. Główne atuty tej miejscowości to otaczające ją piękna przyroda oraz jeziora. Warto też zwrócić uwagę na jakość powietrza – w tym mieście należy ono do najczystszych w Polsce. Mieszkanie w tej spokojnej miejscowości ma dużo zalet, ale warto też zabezpieczyć się przed niespodziewanymi sytuacjami – w tym mogą pomóc ubezpieczenia LINK4.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Suwałki?

Koszt ubezpieczenia mieszkania jest uzależniony od wielu czynników i indywidualny dla każdej nieruchomości. Poniżej omówimy koszt ubezpieczenia dla przykładowego mieszkania własnościowego w Suwałkach o powierzchni 70 m² , położonego na piętrze pośrednim. Mieszkanie jest wyposażone w alarm, drzwi antywłamaniowe, ochronę i monitoring, zbudowane w 2003 roku oraz położone w strefie niezagrożonej powodzią. 

Zakres ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie samego mieszkania na kwotę 340 tys. zł, ubezpieczenie ruchomości znajdujących się w mieszkaniu na kwotę 25 tys. zł oraz OC również na kwotę 30 tys. zł. Przykładowa  cena ubezpieczenia takiego mieszkania wynosi 331,20 zł. Kwoty są jednak wyliczane indywidualnie, dlatego zachęcamy do skorzystania z Kalkulatora LINK4.

Obrazek cta

Ubezpieczenie mieszkania – Suwałki na tle podobnych miast w Polsce

Jest bardzo wiele czynników, które decydują o tym, ile ostatecznie kosztuje ubezpieczenie nieruchomości. Suwałki, jak i całe województwo podlaskie, od wielu lat znajdują się na ostatnich miejscach, jeżeli chodzi o gęstość zaludnienia – województwo podlaskie jest jednym z najmniej zaludnionych w Polsce. Natomiast w statystyce liczby pożarów obiektów mieszkalnych województwo podlaskie znajduje się kilka miejsc wyżej, na 12 miejscu w Polsce. Jest to jeden z czynników wpływających na cenę ubezpieczenia – dlatego tak istotna jest dobra polisa mieszkaniowa. Suwałki są centrum turystycznym północno-wschodniej Polski, co oznacza duży przepływ ludności.

Ubezpieczenie domu – Suwałki pod lupą

LINK4 oferuje atrakcyjne możliwości ubezpieczenia oraz wiele dodatkowych korzyści, niezależnie czy chcemy chronić mieszkanie, czy interesuje nas ubezpieczenie domu. Suwałki z uwagi na swoje położenie geograficzne nie są szczególnie narażone na anomalie pogodowe. Różne zjawiska atmosferyczne mogą jednak nieść ze sobą ryzyko, przed którym warto się zabezpieczyć. 

Ubezpieczenie domu lub mieszkania w LINK4 obejmuje ochroną szkody powstałe w Twojej nieruchomości w bezpośrednim skutku wystąpienia na przykład pożaru, uderzenia pioruna, przepięcia, silnego wiatru, gradu, zalania, deszczu nawalnego, naporu śniegu czy upadku drzew i masztów. W zależności od wariantu, który wybierzesz, istnieje możliwość zabezpieczenia się od wszelkich zdarzeń losowych. Pełna lista zdarzeń, które są możliwe do objęcia ochroną znajdzie się w OWU Twojego ubezpieczenia.

Ile zatem kosztuje ubezpieczenie domu? Suwałki także w tej kwestii są na poziomie innych miast o podobnej wielkości. Aby poznać dokładną kwotę w przypadku Twojej nieruchomości, skorzystaj z Kalkulatora LINK4. Po wprowadzeniu kilku parametrów dowiesz się, jaka będzie wysokość Twojej składki.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Ubezpieczenie nieruchomości – Suwałki dają wiele możliwości

Dodatkowe korzyści skorzystania z oferty LINK4 to Assistance i pomoc prawna w pakiecie ubezpieczeń, szeroki zakres ochrony w OC w życiu prywatnym, możliwość ubezpieczenia nieruchomości w budowie lub w przebudowie. LINK4 zabezpiecza też szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa, a w przypadku szkody powodującej, że nieruchomość nie nadaje się do użytkowania, LINK4 pokrywa też koszty najmu innego lokalu.

Ubezpieczenia mieszkań oraz ubezpieczenia domów – Suwałki

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje mieszkanie lub dom przed skutkami różnych nieprzewidzianych wydarzeń, w LINK4 możesz znaleźć dla siebie odpowiednie ubezpieczenie nieruchomości. Za pomocą Kalkulatora na naszej stronie szybko i wygodnie obliczysz składkę. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem z nami współpracującym.

W LINK4 znajdziesz atrakcyjne ubezpieczenia mieszkań. Suwałki to miasto, gdzie masz swoją nieruchomość? Skorzystaj z naszej oferty!

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie