Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Nie obawiaj się nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia domu i mieszkania, a następnie internetowo oblicz wysokość składki.

Czas czytania: 2 min. 12 sek.
Ubezpieczenie mieszkania – Tarnów

Tarnów jest bardzo atrakcyjnym miastem do zamieszkania. Jego atutami są położenie blisko gór, piękne zabytki i ruiny oraz jeden z najpiękniejszych rynków miejskich w Polsce. Okolice Tarnowa z widokiem na Tatry same w sobie są malowniczym miejscem, ale miasto jest też świetnie skomunikowane – tak z największym miastem regionu, czyli Krakowem, jak i z Beskidem czy Słowacją. Mieszkanie w tej pięknie położonej miejscowości ma dużo zalet. Warto jednak zabezpieczyć się przed niespodziewanymi sytuacjami – w tym mogą pomóc ubezpieczenia LINK4.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Tarnów?

Koszt ubezpieczenia zależy od wielu czynników i jest obliczany indywidualnie dla każdej nieruchomości. Na podstawie przykładu pokażemy Ci, ile może wynieść polisa za ubezpieczenie mieszkania. Tarnów to miasto, w którym znajduje się  mieszkanie o powierzchni 70 m². Zostało ono zbudowane w 2005 roku. Jest wyposażone w alarm, drzwi antywłamaniowe, ochronę i monitoring. Mieści się w strefie niezagrożonej powodzią.

Zakres ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie samego mieszkania na kwotę prawie 340 tys. zł, ubezpieczenie ruchomości znajdujących się w mieszkaniu na kwotę 25 tys. zł oraz OC na kwotę 30 tys. zł. Przykładowa  cena ubezpieczenia takiego mieszkania wynosi 332,12 zł. Jeśli chcesz wiedzieć, ile Ty zapłacisz za polisę, skorzystaj z Kalkulatora LINK4.

Obrazek cta

Ubezpieczenie mieszkania – Tarnów na tle innych miast w Polsce

W LINK4 indywidualnie wyliczamy cenę za ubezpieczenie mieszkania. Tarnów jest Twoim miejscem zamieszkania? Tu składka może być inna niż w pozostałych miastach w województwie małopolskim. Jest bardzo wiele czynników, które decydują o tym, ile ostatecznie kosztuje ubezpieczenie nieruchomości. Jednym z nich jest liczba pożarów. Według statystyk w 2021 w województwie małopolskim wybuchło ich ogółem 7284. To pokazuje, jak ważna jest dobra polisa mieszkaniowa. Tarnów nie stanowi tutaj wyjątku.

Co obejmuje ubezpieczenie domu – Tarnów?

Ubezpieczenie domu lub mieszkania w LINK4 obejmuje ochroną szkody powstałe w Twojej nieruchomości w bezpośrednim skutku wystąpienia na przykład pożaru, uderzenia pioruna, przepięcia, silnego wiatru, gradu, zalania, deszczu nawalnego, naporu śniegu czy upadku drzew i masztów. W zależności od wariantu, który wybierzesz, możesz ubezpieczyć mieszkanie od wszelkich zdarzeń losowych. Pełna lista zdarzeń, które są dostępne do objęcia ochroną znajdzie się w OWU Twojego ubezpieczenia.

Ile zatem kosztuje ubezpieczenie domu? Tarnów jest miastem, gdzie masz nieruchomość? Dokładne koszty swojej polisy poznasz, korzystając z Kalkulatora LINK4.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Ubezpieczenie nieruchomości – Tarnów daje wiele możliwości

Na co jeszcze możesz liczyć, kupując ubezpieczenie nieruchomości w LINK4? Dodatkowe korzyści to m.in. Assistance i pomoc prawna w pakiecie ubezpieczeń oraz szeroki zakres ochrony w OC w życiu prywatnym. Ubezpieczamy również nieruchomości w budowie lub w przebudowie. LINK4 zabezpiecza też szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa. W przypadku szkody powodującej, że nieruchomość nie nadaje się do użytkowania, pokryjemy koszty najmu innego lokalu.

Ubezpieczenia mieszkań oraz ubezpieczenia domów – Tarnów

Bez względu na to, czy mieszkasz w domu, czy w mieszkaniu – w LINK4 znajdziesz kompleksowe ubezpieczenie nieruchomości. Tarnów jest miejscowością, gdzie znajdziesz korzystną ofertę. Aby wykupić polisę, wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i skorzystasz z Kalkulatora LINK4, który pomoże Ci obliczyć wysokość składki. Zachęcamy też do innych form kontaktu – możesz zadzwonić pod numer 22 4444444 i porozmawiać z naszymi konsultantami lub spotkać się osobiście z jednym ze współpracujących z nami agentów.

W LINK4 możesz liczyć na atrakcyjne ubezpieczenia mieszkań. Tarnów to miasto, gdzie wygodnie kupisz naszą polisę. Sprawdź ofertę LINK4 już teraz!

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie