Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 6 sek.
Ubezpieczenie mieszkania Toruń w LINK4

Co zrobić, jeśli chcesz zabezpieczyć swoją przyszłość na każdą ewentualność? Jednym z podstawowych kroków jest ubezpieczenie mieszkania. Toruń to Twoje miejsce zamieszkania? W LINK4 przygotowaliśmy ofertę, która realnie wspiera klientów w razie zdarzeń losowych. Cena za polisę jest różna dla każdego miasta, jednak przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą ubezpieczenia domów. Toruń to miasto, które nie jest wyjątkiem na mapie Polski. 

Poniżej dowiesz się, ile kosztuje przykładowe ubezpieczenie domu. Toruń to miasto, dla którego przygotowaliśmy taką kalkulację. Warto jednak zaznaczyć, że cena jest wyliczana indywidualnie. Zależy też od wielu czynników, na podstawie których wyliczane jest ryzyko. Ponadto liczy się zakres ochrony, jakie ma ubezpieczenie nieruchomości. Toruń to miasto, w którym z LINK4 przygotujesz się na wiele zdarzeń losowych. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co warto wiedzieć!

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania w Toruniu?

Pewnie chcesz wiedzieć, ile kosztuje dobrze dopasowane ubezpieczenie mieszkania. Toruń to miejscowość, dla której przeprowadziliśmy przykładową kalkulację. Nie dotyczy ona wszystkich mieszkańców, ponieważ składkę zawsze wyliczamy indywidualnie. Możesz jednak poznać przykładowe ceny. Lokal, który wzięliśmy pod uwagę, ma 70 metrów kwadratowych i znajduje się na piętrze pośrednim w budynku wielorodzinnym. Ma on kilkanaście lat. W mieszkaniu zamontowano drzwi antywłamaniowe, monitoring z alarmem oraz jest ochrona. Składka w przypadku podstawowych zdarzeń losowych, ryzyka kradzieży oraz OC w życiu prywatnym wynosi 446,14 złotych.

Jeśli chcesz zapewnić ochronę domu lub mieszkania, wybierz ubezpieczenie nieruchomości. Toruń to miasto, w którym możesz spać spokojnie i zapewnić sobie pomoc  finansową kiedy dojdzie do zdarzenia objętego ochroną. Wystarczy, że dobierzesz odpowiedni zakres ochronyToruń to miasto, dla którego mamy wiele do zaoferowania.

Obrazek cta

Ubezpieczenie nieruchomości – Toruń i inne miasta

Powyższy przykład to dobry punkt wyjścia do tego, aby oszacować, ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania. Toruń to miasto, które wypada nieco inaczej na tle innych miejscowości w Polsce. Przykładowa kalkulacja może być dla Ciebie dobrą wskazówką. Warto jednak wspomnieć, że wyliczamy indywidualnie każde ubezpieczenie domu. Toruń nie jest tutaj wyjątkiem. Bierzemy pod uwagę lokalizację, metraż lokalu, wartość nieruchomości, a także rodzaj stosowanego zabezpieczenia. Ostateczna kwota zależy też od tego, jaki jest zakres ochrony. Pamiętaj o tym, że w LINK4 masz wiele sposobów na to, aby kupić ubezpieczenie domu. Toruń to miejsce, w którym możesz spotkać się osobiście z agentem współpracującym z naszym towarzystwem. Możesz też odwiedzić naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz wygodny kalkulator do wyliczenia składki. Nasi konsultanci są też dostępni pod numerem telefonu 22 4444444.

Co obejmuje ubezpieczenie domu – Toruń?

Huragan, powódź, silny wiatr – to tylko niektóre z żywiołów, które obejmuje dobra polisa mieszkaniowa. Toruń to miejsce, w którym dochodzi do wielu zdarzeń, na które nie masz wpływu. Według statystyk w województwie kujawsko-pomorskim w 2021 roku zanotowano aż 5290 przypadków pożarów. Od takiego zdarzenia również chroni dobre ubezpieczenie. Do tego dobierzesz rozszerzenia, np. OC w życiu prywatnym czy ryzyko kradzieży.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Jak kupić korzystne ubezpieczenie nieruchomości w Toruniu?

Dowiedz się, ile kosztują ubezpieczenia mieszkań. Toruń to miasto, gdzie możesz spotkać się osobiście z agentem współpracującym z LINK4. Możesz również skontaktować się telefonicznie z naszymi konsultantami. Inną opcją jest zakup polisy online. Na naszej stronie znajdziesz specjalny kalkulator do wyliczenia składki. Sprawdź sam!

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie