Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 19 sek.
Ubezpieczenie mieszkania – Zabrze

Zastanawiasz się, czy przyda Ci się ubezpieczenie mieszkania? Zabrze to jedno z wielu miast w Polsce, w którym warto zabezpieczyć swoją nieruchomość, niezależnie od jej metrażu czy usytuowania. To ochrona w razie zdarzeń losowych, na które nie masz wpływu. Ponadto jeżeli nieruchomość była finansowana kredytem hipotecznym, banki wymagają jej ubezpieczenia. Zabrze nie jest tu wyjątkiem, kiedy bierzesz kredyt hipoteczny. Cena za polisę różni się w każdym mieście, jednak z LINK4 nie będziesz przepłacać. 

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat tego, jak działają ubezpieczenia domów. Zabrze to jedno z miast, dla którego przygotowaliśmy bogatą ofertę. Polisy są dopasowane do potrzeb klientów, a także mają różną cenę, w zależności od lokalizacji danej nieruchomości, a także wielu innych czynników. Dowiedz się, od czego zależy kwota, a także, jak dokładnie chroni Cię polisa mieszkaniowa. Zabrze to Twoje miejsce zamieszkania? Sprawdź, jak kształtują się tutaj ceny.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania w Zabrzu?

Jeśli chcesz zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa w razie nieprzewidzianych zdarzeń, postaw na dobrze dobrane ubezpieczenie mieszkania. Zabrze to jedno z miast, w którym możesz ochronić swoją nieruchomość z LINK4 i spać spokojnie. Jeśli dojdzie do zdarzenia objętego ochroną, otrzymasz odszkodowanie, które zapewni Ci wsparcie finansowe. Zastanawiasz się, ile kosztuje ubezpieczenie nieruchomości? Zabrze to miejscowość, dla którego przygotowaliśmy przykładową kalkulację. 

Wzięliśmy pod uwagę lokal mieszkalny o metrażu 70 metrów kwadratowych, który ma monitoring, alarm, ochronę i drzwi antywłamaniowe. Mieszkanie znajduje się w stosunkowo nowym budownictwie, bo ma ono dopiero kilkanaście lat. Łączna suma ubezpieczenia wynosi nieco ponad 340 tysięcy złotych, co odpowiada wartości nieruchomości. Biorąc pod uwagę te dane wyliczyliśmy składkę 374,84 zł za ubezpieczenie mieszkania. Zabrze to miejscowość, dla którego wyliczyliśmy polisę wraz z OC w życiu prywatnym oraz ryzykiem kradzieży, co przekłada się na kompleksową ochronę. Trzeba jednak zaznaczyć, że każdą składkę wyliczamy indywidualnie i jest to tylko przykład.

Obrazek cta

Ubezpieczenie nieruchomości – Zabrze na tle innych miejscowości

Wiesz już, ile kosztuje przykładowe ubezpieczenie domu. Zabrze wypada nieco inaczej na tle innych miast w naszym kraju. Składka wyliczana jest indywidualnie, dlatego jeśli Twój sąsiad ma podobną nieruchomość w innej miejscowości, może zapłacić inną kwotę za ubezpieczenie nieruchomości. Zabrze jako lokalizacja to jeden z ważniejszych czynników, ale to nie wszystko. Pod uwagę bierze się metraż, stosowane zabezpieczenia i zakres ochrony. Im większy, tym kwota może się zmieniać. Wejdź na naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami telefonicznie bądź osobiście, aby wyliczyć składkę za ubezpieczenia mieszkań. Zabrze to miejscowość, dla której przygotowaliśmy bogatą ofertę.

Co obejmuje ubezpieczenie domu – Zabrze?

Zastanawiasz się, dlaczego warto kupić ubezpieczenia mieszkań? Zabrze to miejscowość, w której dochodzi do wielu zdarzeń objętych ochroną polisy. Przykładem są tu pożary. W 2021 roku w województwie śląskim zgłoszono ponad 11800 takich przypadków, co przekłada się na drugie miejsce w statystykach. Właśnie dlatego warto mieć świadomość, że istnieje wiele zagrożeń ze strony natury, które mogą spowodować szkody w Twojej nieruchomości. Podstawowa polisa chroni w razie zdarzeń losowych takich jak huragan, silny wiatr czy uderzenie pioruna. Obejmuje również dewastację i kradzież w razie włamania.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Jak kupić korzystne ubezpieczenie nieruchomości w Zabrzu?

Jeśli chcesz wybrać odpowiednie ubezpieczenie domu, Zabrze to miasto, dla którego mamy kompleksową ofertę. Wystarczy, że skorzystasz z kalkulatora LINK4, w którym szybko wyliczysz składkę. Możesz też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4. Odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź, co obejmują nasze ubezpieczenia domów. Zabrze jest miejscem, gdzie polisę kupisz w korzystnej cenie.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie