Tanie ubezpieczenie auta – średnia cena w Białymstoku

Ile płacą kierowcy na Podlasiu za ubezpieczenia samochodowe? Białystok oraz okolice znacząco różnią się od innych regionów? Sprawdziliśmy to oraz zweryfikowaliśmy, co wpływa na wysokość tych cen. Porównaliśmy także ceny z kosztem zakupu obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu w innych miastach Polski.

Baner korzyści

Ubezpieczenie samochodu – Białystok, koszt polisy i zakres ochrony

Kierowcy, wybierając ubezpieczenie komunikacyjne, biorą pod uwagę różne czynniki. Jednym z nich jest cena za OC. Białystok jest miastem, w którym można znaleźć atrakcyjne oferty. Aby lepiej zobrazować, jak przedstawiają się ceny za OC, pokażemy to na przykładzie statystycznego właściciela.

Obrazek cta

W pierwszej połowie 2021 roku 37-letni kierowca, który miał ubezpieczenie OC od co najmniej 5 lat i poruszał się WV Polo z 2001 roku zapłacił 363 złote za OC. Białystok jak widać może sprzyjać ostrożnym kierowcom, gdyż ten mógł pochwalić się kompletem przysługujących mu zniżek. Młodsi kierowcy muszą liczyć się z tym, że ich stawki za ubezpieczenie będą inne. 

Przypomnijmy, że OC zapewnia podstawową ochronę w przypadku wypadku. W rezultacie to nie Ty płacisz za naprawę uszkodzonego samochodu poszkodowanego, gdy jesteś sprawcą zdarzenia. Koszty pokrywa ubezpieczenie samochodu. Białystok to miasto, w którym LINK4 oferuje Pakiet OC wraz z dodatkową ochroną, jaką jest Program Pomocy z Autem Zastępczym i Assistance Opony. Warto skorzystać z tej możliwości.

Ubezpieczenia samochodowe – Białystok a inne miasta w kraju

Ile muszą zapłacić za ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej kierowcy z innych miast? Cena nie będzie taka sama, bo obliczenie składek ubezpieczenia zależy od wielu czynników. Osoby mieszkające w innych miastach województwa podlaskiego np. w Suwałkach czy Łomży zapłacą inną cenę za OC niż mieszkańcy Białegostoku

Tanie OC w Białymstoku - Link4.pl

Mieszkasz w innym mieście i zastanawiasz się, ile musiałbyś zapłacić za OC twojego auta? Skorzystaj z naszego kalkulatora lub skontaktuj się z nami w celu dobrania dopasowanej do Ciebie i korzystnej cenowo polisy.

Co wpływa na wysokość składki OC? Białystok i okolice

Jednym z czynników, które mogą wpłynąć na cenę ubezpieczenia samochodu, jest bezpieczeństwo ruchu drogowego w mieście, w którym pojazd jest zarejestrowany. Firmy ubezpieczeniowe biorą pod uwagę wskaźniki wypadkowości, np. liczbę wypadków drogowych, które mają miejsce w danym województwie. W Podlaskiem w 2021 roku były to 433 wypadki. Jest to jeden z najniższych wyników w kraju. Jednak ważny jest współczynnik wypadków na 1000 mieszkańców. A ten od dłuższego czasu w Białymstoku pozostaje wysoki.

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Czy coś jeszcze wpływa na to, ile kierowca musi zapłacić za ubezpieczenie OC? Białystok to miasto spokojne, dlatego na wysokość składki OC największy wpływ ma historia ubezpieczenia oraz posiadane przez danego kierowcę zniżki. Także kwestie takie jak dodatkowy właściciel pojazdu czy też użytkownik w wieku poniżej 24 lat mogą wpłynąć na podniesienie wysokości składki.

Jak kupić ubezpieczenie samochodu? Białystok to miasto, gdzie zrobisz to w prosty sposób!

Najlepszym sposobem jest skorzystanie z kalkulatora na stronie LINK4. Wystarczy wypełnić formularz, uzupełnić dane właściciela oraz samego pojazdu. W ciągu kilkudziesięciu sekund otrzymasz ofertę stworzoną specjalnie dla Ciebie. Zawierać będzie ona ubezpieczenia OC/AC. Białystok to miasto gdzie wielu kierowców decyduje się na zakup takiego właśnie pakietu. Wybrany wariant ubezpieczenia możesz wykupić online lub telefonicznie z pomocą jednego z naszych doradców. Cały proces zajmie kilka minut, a potwierdzenie zakupu polisy zostanie natychmiast wysłane na Twój e-mail.

Obrazek cta

Tanie ubezpieczenie OC – Białystok wie, jak to się robi!

Każdy z nas od czasu do czasu kupuje ubezpieczenia komunikacyjne. Białystok jest jednym z tych miast, gdzie nie musi być to duży wydatek. Zapraszamy do odwiedzenia agenta współpracującego z nami w tym mieście lub naszej strony internetowej. Ubezpiecz się w LINK4 i ciesz się ochroną Twojego auta!

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17