Jak wybrać ubezpieczenie OC Bochnia?

Chcesz wybrać dobre ubezpieczenie samochodu? Bochnia to Twoje miejsce zamieszkania? Polisa OC może kosztować tylko 429 zł! Sprawdź, jak kształtują się ceny w Twoim mieście i nie przepłacaj za obowiązkowe ubezpieczenie swojego samochodu.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest wymagane, aby samochód został dopuszczony do ruchu na drogach publicznych. Jest to forma zabezpieczenia kosztów naprawy szkód powstałych w wyniku zdarzeń komunikacyjnych. Przygotowaliśmy dla Ciebie kompendium wiedzy na temat tego, jak kształtują się ceny za ubezpieczenia komunikacyjne. Bochnia to dobry przykład lokalizacji, w której warto skrupulatnie przejrzeć oferty, by znaleźć OC na korzystnych warunkach.

Baner korzyści

Ile kosztują ubezpieczenia samochodowe? Bochnia pod lupą

Najlepszym sposobem na zobrazowanie cen polis OC w Bochni jest przytoczenie przykładu konkretnego kierowcy. Dla niego wyliczyliśmy korzystne cenowo ubezpieczenie samochodu. Bochnia to jego miejsce zamieszkania, ma 32 lata, kierowcą jest od 12 lat. Polisa OC wystawiona dla samochodu AUDI A3 z 2000 roku z silnikiem Diesla o pojemności 1.9 l opiewa na 426,68 zł.

Warto zauważyć, że ten kierowca otrzymał już zniżki za bezwypadkową jazdę. W przypadku młodych ludzi, którzy dopiero zdali egzamin na prawo jazdy i nie ukończyli 24. roku życia, koszty będą znacznie wyższe, jeśli bierzemy pod uwagę obowiązkowe ubezpieczenie samochodowe. Bochnia nie jest wyjątkiem – podobne warunki stawek ubezpieczeń obowiązują w całym kraju.

Ubezpieczenie samochodu od odpowiedzialności cywilnej to tylko obowiązkowa podstawa. Jeśli chcesz zapewnić sobie wyższą ochronę, dodaj do niego NNW dla kierowcy oraz pakiet Assistance, który zapewnia realną pomoc w różnych sytuacjach na drodze.

Obrazek cta

Ubezpieczenie komunikacyjne – Bochnia na tle innych miast

Małopolska cechuje się różnymi stawkami za ubezpieczenie OC. Bochnia, Kraków, Oświęcim, mieszkańcy tych miast płacą inną cenę za OC. Ostateczny koszt polisy ubezpieczeniowej zależy od kilku czynników, dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia dla dowolnego miasta w Małopolsce.

Tanie OC w Bochni - Link4.pl

Ceny ubezpieczenia samochodu – Bochnia nie jest najtańsza!

Skąd wynika taka różnica cen za ubezpieczenie OC? Bochnia jest przecież miastem powiatowym, jakich w Polsce wiele. Otóż towarzystwa ubezpieczeniowe szacują ryzyko lokalnie i na tej podstawie ustalają ceny. Liczba zdarzeń drogowych – wypadków i kolizji – jest jednym z głównych kryterium ustalania cen za ubezpieczenie OC. Bochnia leży w województwie małopolskim, które ma bardzo wysokie statystyki wypadków drogowych.

Liczba wypadków samochodowych w województwie małopolskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Ceny polis różnią się też w zależności od modelu i rocznika samochodu. Bardzo ważnym aspektem jest również wiek ubezpieczającego się oraz jego historia jako kierowcy. W przypadku kierowców, którzy jeżdżą bezwypadkowo, podstawową cenę polisy pomniejsza się o zniżkę w określonej wysokości.

Jak kupić ubezpieczenie samochodu – Bochnia?

W LINK4 możesz także uzyskać dodatkowe korzyści z posiadania OC. Wystarczy, że wykupisz pakiet, w skład którego wchodzi także Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Co to daje? W razie potrzeby możesz wezwać pomoc drogową. Możesz liczyć na szybką naprawę na miejscu kolizji lub odholowanie w promieniu 100 km. W razie wypadku lub kradzieży otrzymasz na 3 dni samochód zastępczy. 

Możesz też liczyć na uruchomienie silnika w razie rozładowania akumulatora oraz na zmianę koła, jeśli posiadasz zapasowe. W sytuacji, w której go nie masz, pojazd może być odholowany do najbliższego warsztatu.

Obrazek cta

Jak kupić ubezpieczenie samochodu – Bochnia?

To bardzo proste. Jeśli chcesz skorzystać z fachowego doradztwa w kwestii OC, Bochnia jest miastem, w którym znajdziesz naszych agentów. Podczas rozmowy wybierzecie wspólnie obowiązkowe ubezpieczenie samochodu, dowiesz się również więcej na temat polis dobrowolnych. Bardzo przydatne są polisy NNW, które obejmują ochroną zdrowie kierowcy. Dodatkowym wsparciem będzie pakiet Assistance, czyli realna pomoc w nagłych wypadkach na drodze.

Konsultanci pomogą Ci wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie samochodu. Otrzymasz również wsparcie podczas wszystkich czynności dotyczących zakupu polisy przez telefon. Inną formą zakupu ubezpieczenia, również bez wychodzenia z domu, jest transakcja on-line. Nie musisz już wpisywać w wyszukiwarkę hasła: „tanie ubezpieczenie OC AC Bochnia” i liczyć na łut szczęścia. Wejdź na naszą stronę i skorzystaj z intuicyjnego kalkulatora, za pomocą którego obliczysz składkę i dobierzesz odpowiednie ubezpieczenie samochodu.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17