Korzystne OC – Lublin

Każdy posiadacz pojazdu powinien mieć ubezpieczenie samochodowe OC. Lublin jest miastem, którego mieszkańcy mogą zakupić polisę już od 346,63 zł. Przedstawiamy najważniejsze wiadomości na temat polisy!

Baner korzyści

Ubezpieczenie samochodu, Lublin – wyliczenie ceny dla standardowego klienta

Pan Marek ma 39 lat i uzyskał prawo jazdy już w 1999 roku. Szuka dobrej oferty ubezpieczenia samochodu w Lublinie dla Renault Thalia 1.4 (MR’00 Expression Aut). Pojazd wyprodukowano w 2002 roku. Ma nadwozie typu sedan i benzynową jednostkę napędową o pojemności 1390 ccm, generującą moc 72 KW. 

Samochód jest w posiadaniu Pana Marka od 6 lat i jest ubezpieczony w Polsce od 2016 roku. Klient deklaruje, że w ciągu roku nie przejedzie nim więcej niż 5000 km. Renault Thalia będzie użytkowanie wyłącznie prywatnie, a Pan Marek jest jedynym użytkownikiem pojazdu. Może też się pochwalić ponad 5-letnią historią ubezpieczenia OC. Dla klienta o tym profilu, stawka za ubezpieczenie samochodu w Lublinie wyniesie 346,63 zł.

Ubezpieczenia samochodowe, Lublin – cena dla młodego kierowcy

Niestety ze względu na to, że większość wypadków jest powodowana przez osoby w wieku od 18 do 25 lat, ta grupa kierowców będzie musiała zapłacić inną cenę za ubezpieczenia komunikacyjne. Jesteś młodym kierowcą i chcesz ubezpieczyć swoje auto? Skontaktuj się z nami.

Lublin – co zawiera polisa OC od LINK4?

Decydując się na ubezpieczenie samochodu w Lublinie u LINK4, klient może liczyć nie tylko na korzystną cenę, ale także na bogaty pakiet usług. 

Program Pomocy w ramach pakietu  OC zawiera pomoc drogową, która w przypadku kolizji dojeżdża do klienta średnio w około 30 minut od zgłoszenia. LINK4 zapewnia też usprawnienie pojazdu na miejscu wypadku lub holowanie do 100 km, a także samochód zastępczy na 3 dni, w razie wypadku lub kradzieży.

Do tego dochodzą też usługi, takie jak pomoc informacyjna. Ubezpieczenie OC w Lublinie od LINK4 zapewnia też klientom wymianę uszkodzonego koła na miejscu, jeśli kierowca miał w pojeździe zapasowy egzemplarz lub holowanie do najbliższego warsztatu i naprawę ogumienia. Całość uzupełnia pomoc w przypadku rozładowania akumulatora.

Ubezpieczenie OC, Lublin – ile kosztuje?

Ile musisz zapłacić za ubezpieczenie OC? Lublin to miejscowość, w której wykupisz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej już od 346,63 zł. Żeby lepiej opisać, na co mogą liczyć klienci towarzystwa ubezpieczeniowego, posłużymy się modelowym kierowcą.

Obrazek cta

Ubezpieczenia samochodowe – Lublin na tle innych miast

Warto pamiętać, że ceny ubezpieczenia będą się różnić w poszczególnych miastach województwa lubelskiego. Mieszkańcy Zamościa, Łukowa, Chełmia czy Białej Podlaskiej zapłacą inną cenę za ubezpieczenie OC, niż mieszkańcy Lublina. Ostateczny koszt polisy ubezpieczeniowej zależy od kilku czynników, dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia.

Tanie OC w Lublinie - Link4.pl

Co wpływa na ceny ubezpieczenia OC/AC?

Lublin to miasto, gdzie do stłuczek samochodowych dochodzi stosunkowo rzadko. Warto jednak wiedzieć, od czego zależy wysokość polisy ubezpieczeniowejJest ona podyktowana takimi czynnikami jak m.in. wiek kierowcy, czas posiadania prawa jazdy, czy historia ubezpieczeniowa klienta. Do tego dochodzą kwestie związane z marką auta, a także mocą, rodzajem i pojemnością silnika. Znaczenie ma też forma płatności. Opłata za cały rok z góry będzie wiązała się z niższą stawką za ubezpieczenia OC/AC. Lublin to stolica województwa oraz powiatu, a mimo to do wypadków dochodzi tam stosunkowo rzadko. To istotne, ponieważ na cenę ubezpieczenia wpływają również kwestie związane z liczbą wypadków na terenie administracyjnym miasta.

Liczba wypadków w województwie lubelskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Ubezpieczenie samochodu – Lublin. Gdzie kupić polisę?

Klienci mają kilka możliwości. Pierwszą jest zakupienie pakietu bezpośrednio u agenta współpracującego z LINK4. Polisę można też nabyć przez telefon lub Internet. Warto skorzystać z kalkulatora LINK4. Po wpisaniu danych narzędzie wyliczy składkę.

Obrazek cta

Czy warto zdecydować się na ofertę LINK4?

Chcąc kupić dobre ubezpieczenie samochodowe Lublin, warto wybrać ofertę od LINK4. Pakiet usług będzie dużą pomocą w przypadku kolizji, czy innych niepożądanych zdarzeń drogowych. Obok bogatej zawartości polisy, zaletą jest też atrakcyjna cena.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17