Korzystne ubezpieczenie samochodu w Nowym Sączu

Każdy kierowca chce znaleźć dobre i stosunkowo tanie ubezpieczenie OC. Nowy Sącz stwarza pod tym względem sporo możliwości. Jedną z nich jest oferta od LINK4. Towarzystwo ubezpieczeniowe proponuje polisę w atrakcyjnej cenie. Dowiedz się więcej na ten temat!

Baner korzyści

Kierowcy w Polsce szukając ubezpieczenia samochodowego, zwracają uwagę między innymi na stawkę, którą muszą zapłacić za polisę OC. Nowy Sącz jest miastem, którego mieszkańcy mogą znaleźć ubezpieczenie w atrakcyjnej cenie. LINK4 proponuje ofertę już od 345,51 zł. Sprawdź, jaki klient może kupić takie ubezpieczenie, a także co wpływa na cenę polisy!

Ile kosztuje OC w Nowym Sączu?

Stworzyliśmy profil statystycznego klienta, który może liczyć na najlepszą ofertę OC. Nowy Sącz to miejscowość, w której niezwykle prężnie działa LINK4 i ma wiele do zaproponowania, zarówno jeżeli chodzi o wyposażenie pakietu, jak i samą cenę

Obrazek cta

Stworzyliśmy profil statystycznego klienta, który może liczyć na najlepszą ofertę OC. Nowy Sącz to miejscowość, w której niezwykle prężnie działa LINK4 i ma wiele do zaproponowania, zarówno jeżeli chodzi o wyposażenie pakietu, jak i samą cenę

Ubezpieczenie samochodu Nowy Sącz od LINK4 – modelowy klient

Przykładowy konsument będzie miał na imię Andrzej i jest w wieku 39 lat. Ma prawo jazdy od 2000 roku. Ma auto od 6 lat i zostało ono ubezpieczone w Polsce po raz pierwszy w 2016 roku. Klient deklaruje też, że będzie używał pojazdu wyłącznie prywatnie, jest jedynym korzystającym i w ciągu roku nie przejedzie nim więcej niż 5 tys. km. Całość uzupełnia to, że pan Andrzej ma ponad 5-letnią historię ubezpieczeniową.

Ważną kwestią jest też sposób, w jaki klient zapłaci za ubezpieczenie samochodu. Nowy Sącz to miasto, którego mieszkańcy mogą uiścić opłatę za polisę online. Może się to wiązać  z 7-procentową zniżką na pakiet LINK4. Właśnie z tej opcji skorzysta Pan Andrzej.

Teraz powiemy więcej na temat samego auta klienta, dla którego będzie wykupione ubezpieczenie samochodu. Nowy Sącz jest miejscowością, po której Pan Andrzej porusza się na co dzień Volkswagenem Polo IV 1.2 (MR’02 Basis) z 2004 roku. Pojazd ma nadwozie typu hatchback 5, a za jego działanie odpowiada benzynowa jednostka napędowa o pojemności 1198 ccm i mocy 40 KW. Ile wyniesie cena za ubezpieczenie samochodu? Nowy Sącz to miasto, gdzie LINK4 dla takiego klienta przygotuje ofertę polisy OC za 345,51 zł.

Ubezpieczenia samochodowe Nowy Sącz dla młodych kierowców

Młodzi kierowcy najczęściej są definiowani przedziałem wiekowym od 18 do 25 lat. Do tej grupy mogą zaliczać się też osoby, które mają prawo jazdy krócej niż 36 miesięcy. Poszukują oni atrakcyjnej stawki za  ubezpieczenie OC. Nowy Sącz pozwala znaleźć ubezpieczenie samochodowe w korzystnej cenie, ze względu na obecność LINK4. W tym celu warto skorzystać z kalkulatora online, który po wpisaniu kluczowych parametrów, wyliczy stawkę za OC. Ubezpieczenie dla młodego kierowcy nie musi wiązać się z dużym wydatkiem, wystarczy zapoznać się z ofertą LINK4.

Co zawiera ubezpieczenie OC Nowy Sącz od LINK4?

Program obejmuje Bezpośrednią Likwidację Szkód (BLS), a także unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Całość ubezpieczenia uzupełnia pomoc informacyjna 24h/na dobę.

Nowy Sącz na tle innych miast

Wysokość stawki za ubezpieczenie zależy od kilku czynników. Cena za OC będzie się różnić w poszczególnych miastach województwa małopolskiego. Osoby zamieszkujące Kraków, Tarnów czy Nowy Targ zapłacą inną kwotę za ubezpieczenie OC. Nowy Sącz to miasto, które znajduje się w ofercie LINK4. Dlatego warto skorzystać z kalkulatora online, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia lub skontaktować się z konsultantem.

Co wpływa na ceny ubezpieczenia w Nowym Sączu?

Niektórzy mogą się zastanawiać, dlaczego 345,51 zł to cena za ubezpieczenia samochodowe. Nowy Sącz jest miastem, w którym wskaźnik zarówno wypadków, jak i ofiar śmiertelnych ma niższą wartość niż średnia województwa i krajowa. Z tego powodu LINK4 może oferować polisę w innej cenie niż na przykład w Krakowie, czy Nowym Targu – miastach, które mają odmienne wyniki.

 

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Jak kupić tanie ubezpieczenie w Nowym Sączu?

Teraz sprawdźmy, gdzie można kupić dobre ubezpieczenia OC AC. Nowy Sącz stwarza pod tym względem kilka opcji. Pierwsza i najprostsza z nich, to wykupienie polisy stacjonarnie u agenta współpracującego z LINK4. Z doradcą  można też skonsultować się telefonicznie. 

Obrazek cta

Jest też inne, praktyczne rozwiązanie w kontekście tego, gdzie kupić w korzystnej cenie ubezpieczenia samochodowe. Nowy Sącz to miasto, którego mieszkańcy również mogą użyć narzędzia online LINK4 – kalkulatora OC. Po wpisaniu danych wyszukiwarka przedstawi najkorzystniejsze oferty.

Ubezpieczenie OC Nowy Sącz od LINK4 – czy warto?

Nie tylko bogaty pakiet usług i atrakcyjna cena zachęcają do tego, żeby nabyć od LINK4 ubezpieczenia komunikacyjne. Nowy Sącz to miasto, w którym działa renomowany usługodawca. Jakość oferty LINK4 jest potwierdzona wysokimi ocenami, jakie LINK4 otrzymał w rankingu „Gazety Bankowej”. W zestawieniu tego pisma LINK4 wyprzedziło w kategorii najlepszego pakietu OC, największe towarzystwa ubezpieczeniowe w Polsce. To wszystko skłania do zdecydowania się na ofertę LINK4.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17