Ubezpieczenie samochodowe – Nysa pod lupą

Jesteś właścicielem samochodu? Zgodnie z polskim prawem, jesteś zobowiązany do wykupienia ubezpieczenia OC. Nysa to miasto, w którym znajdziesz agenta współpracującego z LINK4 i szybko oraz łatwo wykupisz odpowiednią polisę. Ile będzie wynosić ubezpieczenie Twojego samochodu? Gdzie musisz się udać, aby załatwić ubezpieczenie OC? Nysa również ma na swojej mapie punkt LINK4 – udaj się do niego jeszcze dzisiaj!

Baner korzyści

Nie jesteś pewien, jak znaleźć odpowiednie ubezpieczenia samochodowe? Nysa to miasto, w którym agenci z nami współpracujący przygotują dla Ciebie składkę ubezpieczenia. Z naszego artykułu dowiesz się, gdzie się udać po ubezpieczenie OC Nysa oraz przybliżymy Ci temat tego, co wpływa na ostateczną cenę polisy.

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu? Nysa to jedno z miast ze stawkami od 317,77 zł

Indywidualne podejście to coś, co wyróżnia ubezpieczenia komunikacyjne. Nysa to jedno z miast, którego przykład wykorzystaliśmy do dokładnego zaprezentowania ubezpieczeń, możliwych do nabycia w LINK4. Ile będzie kosztować ubezpieczenie samochodu w tym przypadku? Poniżej poznasz dokładne wyliczenia dla samochodu marki Renault. 

Obrazek cta

Kierowca mający 38 lat od 2002 roku ma prawo jazdy i chce ubezpieczyć swój samochód Renault, którym jest model Clio Grandtour 1.2 (MR'08 Dynamique TCE 100). Auto zostało wyprodukowane w 2008 roku, pojemność jego silnika to 1149 cm³, a moc to 74 KW. Samochód jest w posiadaniu kierowcy od 3 lat wyłącznie w celach prywatnych, a kierowca deklaruje, że jest jedynym właścicielem pojazdu. Rocznie pokonuje on swoim Renaultem do 5000 km. Ile wynosi więc składka na ubezpieczenie samochodu? Nysa to miasto, w którym owy kierowca rocznie zapłaci za OC 317,77 zł.

Ubezpieczenie OC – Nysa a inne polskie miasta

Jak wygląda ubezpieczenie OC Nysa na tle innych miast województwa opolskiego? Ceny w innych miejscowościach będą się różnić. Osoby zamieszkujące takie miasta, jak Namysłów, Strzelce Opolskie czy Opole zapłacą inne składki za OC.

Tanie OC w Nysie - Link4.pl

Ceny składki są uzależniona m.in. od liczby wypadków, które w przypadku Opolskiego ogółem nie przekraczają liczby 5371. W LINK4 doceniamy kierowców, którzy w bezpieczny sposób poruszają się po polskich drogach i wiemy, jak ważne jest dla nich ubezpieczenie samochodu. Nysa to miasto, w którym koszt Twojego OC może wynieść jedynie 317,77 zł. Jeśli jesteś mieszkańcem innej miejscowości – skontaktuj się z LINK4 i dowiedz się, ile zapłacisz za ubezpieczenie samochodu w Twoim mieście.

Ubezpieczenia OC AC Nysa – co warunkuje cenę?

Jak już wiesz, ubezpieczenie samochodu jest uwarunkowane różnymi czynnikami. Od czego jeszcze zależy więc wysokość składki OC? Nysa nie stanowi tutaj wyjątku – podczas wyliczania składki, w LINK4 zwracamy uwagę markę samochodu, jego model, pojemność oraz moc silnika, oraz rok produkcji. Dodatkowo w trakcie kalkulacji oferty zostaniesz też poproszony o podanie swojego wieku i o informację, od kiedy dokładnie posiadasz prawo jazdy. Równie istotne będzie też Twoje oświadczenie o tym, w jakich celach wykorzystujesz pojazd oraz ile km rocznie nim pokonujesz. 

Liczba wypadków samochodowych w województwie opolskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Dzięki tym informacjom ubezpieczyciel LINK4 obliczy, jak wysokie będzie Twoje ubezpieczenie OC. Nysa, jak już wiesz, jest jednym z miast w województwie opolskim, które wyróżnia się niskimi składkami. Na ten stan rzeczy mają wpływ statystyki odnoszące się do wypadków, których w Opolskim jest stosunkowo niewiele, porównując region do pozostałych części Polski.

Ubezpieczenia samochodowe Nysa – jak kupić tanie rozwiązanie?

Planujesz wykupić ubezpieczenie samochodu? Nysa i okolice tego miasta to miejsca, w których znajdziesz agentów współpracujących z nami. Podczas wizyty agenci pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Jeśli jednak nie chcesz, bądź nie możesz spotkać się z nami osobiście, zachęcamy Cię do kontaktu telefonicznego z naszym doradcą. Ostatnią i wygodną opcją, przy której będziesz mógł spokojnie przemyśleć zaproponowane stawki, jest skorzystanie z kalkulatora znajdującego się na stronie LINK4. 

W LINK4 oferujemy ubezpieczenie OC – Nysa to jedynie przykład miasta – które zostało wzbogacone o Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Towarzystwo ubezpieczeniowe LINK4 zostało laureatem plebiscytu na najlepszy pakiet OC w Polsce w Rankingu Gazety Bankowej**. Pamiętaj, że Twoje zadowolenie z wybrania najlepszego rozwiązania jest najważniejsze!

Obrazek cta

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

**Informacje pochodzą ze strony: https://www.link4.pl/biuro-prasowe/aktualnosci-link4/pakiet-oc-w-link4-najlepszy-w-polsce

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17