Korzystne ubezpieczenie samochodu – Olsztyn pod lupą

Niekiedy trudno jest znaleźć dobrą polisę OC. Olsztyn pod tym względem stwarza jednak wiele możliwości. Zalicza się do nich kompleksowa i korzystna cenowo oferta LINK4. Dzięki niej klienci mogą kupić dopasowaną do ich potrzeb polisę ubezpieczeniową. Dowiedz się więcej na ten temat od nas!

Baner korzyści

Jaka jest najniższa kwota w LINK4, którą można zapłacić za ubezpieczenie samochodu? Olsztyn to miasto, w którym działamy i oferujemy korzystne ceny – już od 378,09 zł. Kto może skorzystać z takiego pakietu? Jakie czynniki wpływają na stawki? Przedstawiamy najważniejsze informacje!

Niekiedy trudno jest znaleźć dobrą polisę OC. Olsztyn pod tym względem stwarza jednak wiele możliwości. Zalicza się do nich kompleksowa i korzystna cenowo oferta LINK4. Dzięki niej klienci mogą kupić dopasowaną do ich potrzeb polisę ubezpieczeniową. Dowiedz się więcej na ten temat od nas!

Ile kosztuje OC w Olsztynie?

Postaramy się dobrze określić, kto może liczyć na taką cenę za OC. Olsztyn stwarza wiele możliwości pod kątem dobrania odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego. Do często  wybieranych zalicza się właśnie LINK4. Na podstawie przykładu przedstawimy, kto może skorzystać z oferty za ok. 378,09 zł.

Obrazek cta

Ubezpieczenie samochodu Olsztyn – modelowy klient

Najlepiej sprawdzić na podstawie konkretnego modelu, kto zapłaci 378,09 zł za OC. Olsztyn będzie zamieszkiwał pan Dariusz. Ma 42 lata i prawo jazdy wyrobił już w 1993 roku. Ma zamiar ubezpieczyć auto, które posiada od 9 lat, a pojazd ma wykupioną polisę OC w Polsce od 2016 roku. Pan Dariusz będzie wykorzystywał auto wyłącznie do użytku prywatnego. Jest też jedynym właścicielem. 

Warto też zwrócić uwagę na to, jakim sposobem zostanie przez niego wykupione ubezpieczenie samochodu. Olsztyn to miasto, którego mieszkańcy mogą skorzystać z opcji wykupu polisy online. Pan Dariusz zdecyduje się na taką opcję. Dzięki temu zyska dodatkowy, 7% upust na OC od LINK4.

Teraz powiemy więcej na temat pojazdu, dla którego będzie wykupione ubezpieczenie samochodu. Olsztyn, w którym mieszka Pan Dariusz, jest miastem, gdzie nabędzie polisę OC dla Fiata Punto II 1.2 (MR’08 Rip Curl) z 2010 roku. Auto ma nadwozie typu hatchback i jest napędzane benzynową jednostką o pojemności 1242 cm³, generującą moc rzędu 44 KW. Trzeba również wspomnieć o tym, że Pan Dariusz deklaruje przemierzanie pojazdem mniejszego dystansu niż 5 tys. km rocznie. Ile zapłaci za OC? Olsztyn to miejscowość, w której LINK4 zaoferuje polisę w cenie 378,09 zł.

Ubezpieczenia samochodowe Olsztyn od LINK4 – co zawiera pakiet?

Pakiet OC od LINK4 należy do jednego z lepszych w Polsce. Za niedużą cenę można skorzystać z usług takich jak unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym, Assistance Opony i pomoc informacyjna w formie całodobowej. Całość uzupełnia Bezpośrednia Likwidacja Szkód (BLS).

Pakiet OC dla młodych kierowców – cena

Do grupy młodych kierowców zaliczają się osoby z przedziału wiekowego od 18 do 25 lat, a także ci, którzy mają prawo jazdy krócej niż 36 miesięcy. Takie ogólne kryteria są przyjmowane przez większość towarzystw ubezpieczeniowych. W LINK4 możesz liczyć na korzystne oferty, nawet w cenie od 1000 zł.

Olsztyn na tle innych miast

Jak w porównaniu z innymi miastami województwa prezentuje się cena za pakiet OC? Olsztyn, jak już wcześniej wspominaliśmy, ma składkę w LINK4 na poziomie 378,09 zł. Mieszkańcy takich miast, jak Elbląg, Szczytno czy Mrągowo za ubezpieczenie swojego samochodu zapłacą inną kwotę. Jesteś mieszkańcem któregoś z tych miast i chciałbyś wiedzieć, ile wyniesie składka za ubezpieczenie Twojego samochodu? Skontaktuj się z LINK4!

Co wpływa na ceny ubezpieczenia w Olsztynie?

Co konkretnie powoduje, że trzeba w tym mieście zapłacić 378,09 zł za ubezpieczenia samochodowe? Olsztyn jest niestety w czołówce liczby wypadków drogowych, a także przypadków śmiertelnych jeżeli chodzi o województwo warmińsko-mazurskie. 

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Te dane mogą wpływać na ceny za ubezpieczenia samochodowe. Olsztyn może jednak mieć lepszą ofertę dla kierowców w niedalekiej przyszłości ze względu na liczne inwestycje drogowe, które podniosą poziom bezpieczeństwa na trasie, co przełoży się na niższe stawki OC towarzystw ubezpieczeniowych.

Jak kupić tanie ubezpieczenie w Olsztynie?

Jest kilka sposobów na to, żeby znaleźć atrakcyjne cenowo ubezpieczenia OC AC. Olsztyn to miasto, gdzie LINK4 ma sieć współpracujących agentów ubezpieczeniowych, którzy dobiorą najlepszą ofertę. Inne rozwiązanie to rozmowa telefoniczna z konsultantem LINK4.

Obrazek cta

Istnieje jeszcze jedno rozwiązanie na to, aby kupić w LINK4 ubezpieczenia komunikacyjne. Olsztyn jest miejscowością, której mieszkańcy mogą skorzystać z kalkulatora online. Po wpisaniu danych wyszukiwarka przedstawi najlepszą ofertę.Jest kilka sposobów na to, żeby znaleźć atrakcyjne cenowo ubezpieczenia OC AC. Olsztyn to miasto, gdzie LINK4 ma sieć współpracujących agentów ubezpieczeniowych, którzy dobiorą najlepszą ofertę. Inne rozwiązanie to rozmowa telefoniczna z konsultantem LINK4.

Czy warto kupić od LINK4 ubezpieczenie OC? Olsztyn to miasto, gdzie można to zrobić

Warto zdecydować się na ofertę LINK4 i proponowane ubezpieczenia komunikacyjne. Olsztyn oferuje dostęp zarówno do agentów współpracujących z LINK4, jak i punktu obsługi online za sprawą szybkich łączy internetowych. Jednak nie tylko łatwy kontakt jest zaletą polis OC od tego towarzystwa.

LINK4 charakteryzuje się bogatym pakietem usług, a także dobrymi recenzjami specjalistów. LINK4 w ostatnim zestawieniu „Gazety Bankowej” wyprzedziło największych usługodawców w Polsce w kategorii najlepszego pakietu OC. Łącząc wysoką jakość usług z bogatym pakietem i korzystną ceną, ubezpieczenie komunikacyjne od LINK4 powinno mocno zainteresować kierowców poszukujących atrakcyjnej oferty.

Obrazek nagrody

 

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17