Atrakcyjne ubezpieczenie OC – Opole pod lupą

Co roku kierowcy zastanawiają się, gdzie można kupić najlepsze OC. Opole jest miejscowością, w której prężnie działa LINK4 i oferuje jej mieszkańcom atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy. Dowiedz się więcej na ten temat od nas!

Baner korzyści

Niekiedy kupujących może przytłaczać ilość ofert OC. Opole to miasto, w którym nie brakuje punktów największych ubezpieczycieli, jednak wśród obowiązkowych polis prym wiedzie LINK4. To dlatego, że oferuje OC w atrakcyjnej cenie. Kto może z niej skorzystać? Jakie czynniki mają wpływ na stawki proponowane przez towarzystwa? Najważniejsze informacje znajdziesz w tym artykule!

OC Opole – wyliczenie dla standardowego klienta

Żeby doprecyzować, kto może skorzystać z atrakcyjnego cenowo pakietu LINK4, stworzyliśmy przykładowy model klienta. Będzie to pan Jan, który ma 47 lat i ma prawo jazdy od 2000 roku. Użytkuje swój samochód od 6 lat, a pojazd jest ubezpieczony w Polsce od 2015 roku. Klient deklaruje, że korzysta z pojazdu wyłącznie w celach prywatnych i jest też jedynym użytkownikiem. Może również pochwalić się ponad 5-letnią historią ubezpieczeniową. Jednym z warunków oferty jest to, że nie przejedzie w ciągu roku więcej niż 5 tys. km.

Dla jakiego samochodu będzie kupione OC? Opole to miasto, po którym pan Jan na co dzień przemieszcza się autem Skoda Felicia 1.6 (MR’94 Sport Line) z 1999 roku. Ma nadwozie typu hatchback 5 i benzynową jednostkę napędową o pojemności 1598 ccm, generującą moc 55 KW.

Obrazek cta

Ważną kwestią w kontekście ceny jest to, w jaki sposób pan Jan zapłaci za ubezpieczenie samochodu. Opole jest lokalizacją, której mieszkańcy mogą skorzystać z opcji uiszczenia opłaty online. W takim przypadku LINK4 może naliczyć zniżkę 7%. Kiedy właśnie na ten sposób płatności zdecyduje się klient. Ile wyniesie cena za ubezpieczenie samochodu? Opole to miasto, w którym klient o opisanej charakterystyce zapłaci za polisę 365,20 zł.

Ubezpieczenie samochodu Opole dla młodych kierowców

Stawki za ubezpieczenie mogą różnić się nawet o kilkaset złotych w zależności od wieku kierowcy. Jest to spowodowane między innymi tym, że za większość kolizji i niebezpiecznych zdarzeń drogowych na polskich drogach, są odpowiedzialne najczęściej osoby między 18. a 24. rokiem życia. Ile młodzi kierowcy zapłacą za ubezpieczenie samochodu? Opole jest miejscowością, gdzie mogą oni znaleźć OC w atrakcyjnej cenie. Jesteś młodym kierowcą i chcesz ubezpieczyć swój samochód w LINK4? Skorzystaj z naszego kalkulatora lub skontaktuj się z agentem, a my obliczymy najkorzystniejszą, dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę.

Co zawiera pakiet OC od LINK4?

Teraz przedstawimy informacje na temat tego, co dokładnie zawiera ubezpieczenie OC. Opole to lokalizacja, w której LINK4 oferuje pakiet obejmujący takie usługi jak Bezpośrednia Likwidacja Szkód (BLS), unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Całość uzupełnia infolinia informacyjna pracująca w formacie całodobowym.

Opole na tle innych miast

Jak w porównaniu z innymi miejscowościami prezentuje się wspomniane ubezpieczenie OC? Opole ze stawką 365,20 zł ma inną cenę niż pozostałe miejscowości województwa opolskiego. Mieszkańcy: Namysłowa, Nysy czy Strzelców Opolskich zapłacą kwotę wyliczoną na podstawie tych lokalizacji. Niezależnie od miasta, które Cię interesuje, warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia lub skontaktować się z konsultantem.


Co wpływa na ceny ubezpieczenia w Opolu?

Na początku trzeba wymienić podstawowe czynniki, które wpływają na to, ile kosztują ubezpieczenia samochodowe. Opole to miasto, gdzie ilość wypadków i ofiar śmiertelnych jest wyższa w porównaniu z wynikami województwa opolskiego i krajowymi. Z tego powodu towarzystwa mogą naliczać wyższą kwotę za ubezpieczenia samochodowe. Opole może wkrótce być tańszą lokalizacją pod tym względem, ponieważ administracja miasta inwestuje w ulepszanie infrastruktury drogowej, co może przełożyć się na zwiększenie bezpieczeństwa.

 

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Co wpływa na ceny ubezpieczenia w Zielonej Górze?

Niektórzy mogą się zastanawiać, co wpływa na cenę ubezpieczenia OC. Zielona Góra zajmuje niskie miejsca jeżeli chodzi o częstotliwość wypadków drogowych i ofiar śmiertelnych zarówno w zestawieniu z pozostałymi miastami lubuskiego, jak i całej Polski. Z tego powodu LINK4 może zaproponować klientom z tej miejscowości atrakcyjną stawkę za ubezpieczenia samochodowe. Zielona Góra pod tym względem ma jedną z najkorzystniejszych ofert w kraju.

Jak kupić tanie ubezpieczenie w Opolu?

Istnieje kilka rozwiązań, które pomogą znaleźć tanie ubezpieczenia OC AC. Opole to lokalizacja, w której można zawrzeć umowę ubezpieczenia u Agenta LINK4. Można także skontaktować się z infolinią towarzystwa. Wystarczy zadzwonić pod numer: 22 44 44 444.

Obrazek cta

Ubezpieczenia samochodowe Opole online

Jest jeszcze jeden sposób na to, żeby nabyć ubezpieczenia komunikacyjne. Opole jest miejscowością, które mieszkańcy mogą skorzystać z kalkulatora OC online. Po wpisaniu danych wyszukiwarka pokaże najkorzystniejszy pakiet. Kupno polisy przez Internet będzie mogło wiązać się z 7-procentową zniżką.

Ubezpieczenie OC Opole od LINK4 – czy warto?

LINK4 jest znanym towarzystwem ubezpieczeniowym. Za popularnością idzie też wysoka jakość świadczonych usług. Potwierdzają to bardzo dobre wyniki w niezależnych rankingach. Jednym z nich jest zestawienie stworzone przez „Gazetę Bankową”. Brano w nim pod uwagę oferty OC od najlepszych ubezpieczycieli. LINK4 zajęło pierwsze miejsce w kategorii Pakiet OC. Dobre oceny, bogata oferta i atrakcyjna cena zachęcają do skorzystania z pakietu tego usługodawcy.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17