Ubezpieczenia samochodowe – Rybnik pod lupą

Interesuje Cię ubezpieczenie samochodu? Rybnik to miasto, w którym mieszkasz? Chcesz wiedzieć, jak wyglądają ceny w innych okolicznych miejscowościach? Co wpływa na cenę ubezpieczenia? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule.

Baner korzyści

Ubezpieczenie OC — Rybnik

Zapewne trafiłeś tu nieprzypadkowo — chcesz wiedzieć więcej, jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu. Rybnik to miasto, w którym mieszkasz i poruszasz się na co dzień? Właśnie z myślą o Tobie powstał ten tekst. Dowiesz się nie tylko tego, o czym wspominamy w poprzednim akapicie. Podpowiemy, jak wykupić ubezpieczenie, dlaczego warto zrobić to w LINK4 i dlaczego posiadanie OC jest tak ważne.

Obrazek cta

Ubezpieczenie samochodowe – Rybnik, ile kosztuje?

To chyba pytanie, które zadaje sobie najwięcej osób, jeśli chodzi o polisę OC, czyli ubezpieczenie samochodu. Rybnik to miasto, w którym możesz je mieć już za 344,86 złotych. Na jakiej podstawie wyliczyliśmy tę kwotę? Może na nią liczyć kierowca w wieku 37 lat, który posiada prawo jazdy od 2002 roku. Samochód, jaki był brany pod uwagę w tym przykładzie to FORD Fiesta 1.2 (MR'09 Ambiente) z roku 2010. Właściciel musi mieć także przynajmniej bezwypadkową 5-letnią historię prowadzenia pojazdu.

Tanie OC w Rybniku - Link4.pl

Ubezpieczanie samochodu – Rybnik, jakie daje korzyści?

Przede wszystkim, powinieneś mieć świadomość, że OC jest obowiązkowe. Nie możesz poruszać się po drodze pojazdem, który nie ma go wykupionego. Jednak OC to nie tylko koszty związane z opłacaniem składki. Jeśli spowodujesz wypadek, nie będziesz musiał pokrywać szkód, jakie spowodujesz z własnej kieszeni. Zajmie się tym ubezpieczyciel. Dlatego OC jest tak ważne.

Ubezpieczenie OC/AC Rybnik – dodatkowe korzyści

W LINK4 możesz także uzyskać dodatkowe korzyści z posiadania OC. Wystarczy, że wykupisz pakiet, w skład którego wchodzi także Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Co to daje? W razie potrzeby możesz wezwać pomoc drogową. Możesz liczyć na szybką naprawę na miejscu kolizji lub odholowanie w promieniu 100 km. W razie wypadku lub kradzieży otrzymasz na 3 dni samochód zastępczy. 

Możesz też liczyć na uruchomienie silnika w razie rozładowania akumulatora oraz na zmianę koła, jeśli posiadasz zapasowe. W sytuacji, w której go nie masz, pojazd może być odholowany do najbliższego warsztatu.

Obrazek cta

Ubezpieczenie samochodu – Rybnik a okoliczne miasta

Jeśli porównać wysokość składki w Rybniku i okolicznych miastach, to miasto ze szczupakiem w herbie będzie różnić się względem pozostałych. Inną cenę zapłacą mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego czy Tychów. Ostateczny koszt polisy ubezpieczeniowej zależy od kilku czynników, dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia lub skontaktować się z konsultantem.

Liczba wypadków samochodowych w województwie śląskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Ubezpieczanie OC – Rybnik, co wpływa na jego wysokość?

Od ilości wypadków w regionie zależy kwota, jaką będzie trzeba przeznaczyć na ubezpieczenie. Jednak duże znaczenie ma także wiek kierowcy czy pojazd, jaki chce się objąć ubezpieczeniem. Młodsi, mniej doświadczeni kierowcy muszą się liczyć inną kwotą. Podobnie jest w przypadku, kiedy ubezpiecza się samochód z silnikiem o dużej mocy.

Ubezpieczenie komunikacyjne Rybnik – jak je wykupić?

W LINK4 zrobisz to tak, jak chcesz. Jedną z opcji jest zakup ubezpieczenia przez Internet. Możesz sam sprawdzić, jak wysoką składkę będziesz musiał opłacić – wejdź na stronę z kalkulatorem LINK4 i uzupełnij odpowiednie dane. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4.

Ubezpieczenia samochodowe Rybnik – podsumowanie

Teraz wiesz już, jak wiek kierowcy czy miejsce zamieszkania wpływa na wysokość stawki. Znasz też sposoby na wykupienie ubezpieczenia i dlaczego tak ważne jest, aby je mieć. Wystarczy teraz, że wejdziesz na stronę i wybierzesz pakiet dla siebie.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17