Atrakcyjne ubezpieczenie OC w Wołominie

Jesteś właścicielem pojazdu i kończy Ci się OC? Wołomin to miasto, w którym jedna z najtańszych polis kosztuje 440 złotych. W przypadku innych miast cena będzie się jednak różnić. Co wpływa na wysokość składki? Jak znaleźć atrakcyjne ubezpieczenie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w artykule.

Baner korzyści

Tanie ubezpieczenie samochodu – Wołomin w ofercie LINK4

W tym artykule przedstawiamy Ci cenę za OC. Wołomin – mieszkasz w tym mieście? Ten temat z pewnością Cię zainteresuje jeśli kończy Ci się ubezpieczenie samochodu. Wołomin to miasto leżące w województwie mazowieckim, w którym kupisz polisę.

Obrazek cta

Najtańsze OC kosztuje tam 440 zł. W Pułtusku, Legionowie czy Pruszkowie kierowcy zapłacą inną kwotę. Cena uzależniona jest między innymi: od wieku i doświadczenia kierowcy, marki pojazdu oraz liczby wypadków w danym województwie.

OC Wołomin – ile kosztuje polisa w tym mieście?

Interesują Cię tanie ubezpieczenia komunikacyjne? Wołomin należy do niewielu miast w Polsce, w których polisa kosztuje mniej niż 500 złotych na rok. OC Wołomin w wysokości 440,54 złote przysługuje osobie, która ukończyła 42 lata i posiada prawo jazdy minimum od 1997 roku. Ma także bezszkodową historię ubezpieczeniową powyżej 5 lat wstecz.

Tanie OC w Suwałkach - Link4.pl

Co jeszcze należy podać do kalkulatora, wyliczając ubezpieczenie samochodu? Wołomin leży w woj. mazowieckim. Musisz wpisać jego kod pocztowy (05-270). A teraz nadszedł czas na markę samochodu. Tanie ubezpieczenie OC (Wołomin i okolice) dotyczy samochodu Renault Twingo 1.2 (MR'08 Access 60) z 2009 roku. Ma on pojemność silnika 1149 m3 i 43 KM. Użytkowany jest wyłącznie w celach prywatnych i jest ubezpieczony w Polsce od 2016 roku. Deklarowany roczny przebieg dla tego auta wynosi maksymalnie 10 tysięcy kilometrów. 

Podając powyższe dane, OC Wołomin wynosi dokładnie 440,54 złote.

Ubezpieczenie samochodu – Wołomin na tle innych miast

A jak wypada Wołomin na tle innych miast? Czy w województwie mazowieckim można znaleźć atrakcyjne ubezpieczenie OC? Wołomin leży niedaleko Warszawy. W tej aglomeracji można znaleźć polisę w korzystnej cenie. Warto pamiętać, że ceny w poszczególnych miastach będą się różnic. Szukasz ubezpieczenia OC AC? Wołomin, Siedlce, Radom czy Płock – sprawdź ofertę LINK4.

Liczba wypadków samochodowych w województwie podlaskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Co wpływa na ubezpieczenie OC? Wołomin – podpowiadamy

Z pewnością spostrzegłeś, że w zależności od tego, gdzie się mieszka cena za ubezpieczenia samochodowe (Wołomin oraz inne miasta) jest nieco inna. Wpływa na to wiele czynników, o których wspomnieliśmy wcześniej. Jest jednak bardzo kluczowy parametr, o którym nie można zapomnieć. To liczba wypadków w ciągu roku.

Te statystyki prowadzi polska policja. Jak wpływają one na cenę za ubezpieczenie samochodu? Wołomin leży w woj. mazowieckim, gdzie dochodzi do największej liczby stłuczek i kolizji. Rocznie to aż 3086 szkód. Właśnie dlatego ubezpieczenia samochodowe (Wołomin, Warszawa itd.) są w innej cenie niż w pozostałych miastach.

Obrazek cta

Ubezpieczenia samochodowe – Wołomin w ofercie LINK4

Pamiętaj, że brak ważnego ubezpieczenia OC skutkuje bardzo wysoką karą i w przypadku kolizji, koniecznością pokrycia szkód z własnej kieszeni. Dlatego, jeśli niebawem kończy się ważność Twojej polisy, to nie czekaj – skorzystaj z oferty LINK4. Kupując ubezpieczenie komunikacyjne przez internet, otrzymasz 7% zniżki. Zrobisz to bez wychodzenia z domu, w dosłownie kilka minut.

Jeśli surfowanie po internecie nie jest Twoją mocną stroną, zapraszamy Cię do skontaktowania się z telefonicznym doradcą. Możesz także odwiedzić agenta ubezpieczeniowego, który ma biuro w Twoim mieście. On z pewnością wybierze dla Ciebie korzystny wariant polisy.

LINK4 otrzymało za swój pakiet OC pierwsze miejsce spośród siedmiu towarzystw ubezpieczeniowych w rankingu Gazety Bankowej w kategorii Pakiet OC. Klienci docenili go za pomoc drogową w średnio 30 minut od zgłoszenia, samochód zastępczy na trzy dni oraz Assistance Opony. To naprawdę wiele za tak niską cenę. Przekonaj się o tym sam i czuj się bezpieczny na drodze

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17