Podstawowe informacje na temat ubezpieczenia Audi

Kiedy w 1901 roku August Horch zbudował swój pierwszy automobil, nikt nie spodziewał się, że samochody Audi staną się synonimem bezpieczeństwa, elegancji i prędkości. Zarówno Audi A4 jak i Audi A6 od lat należą do jednych z najchętniej kupowanych przez Polaków aut z rynku wtórnego.

Baner korzyści

Poszukujesz ubezpieczenia dla samochodu Audi? OC dla tego pojazdu możesz nabyć w LINK4 za mniej niż 400 złotych rocznie. Zastanawiasz się, od czego zależy wysokość składki? Uzależniona jest ona przede wszystkim od modelu pojazdu, wieku kierowcy oraz deklarowanej wartości rocznego przebiegu. Niemniej jednak ubezpieczenie Audi w LINK4 naprawdę się opłaca.

Audi – oto jak narodziły się samochody tej marki

W 1899 roku August Horch otworzył w Kolonii firmę, którą nazwał A. Horch & Cie. Dwa lata później stworzył pierwszy automobil, a trzy lata później zaczął konstruować pierwsze luksusowe pojazdy z silnikami czterocylindrowymi, których pojemność wynosiła 2,6 i 5,8 litra, a moc 22 i 40 KW. Gdy Horch opuścił przedsiębiorstwo, marka dalej się rozwijała. W 1924 roku na rynku pojawiło się Audi typ M z silnikiem sześciocylindrowym, a w 1927 roku zaprezentowano Audi Imperator.

Obrazek cta

Historia Audi obfituje w wiele pojazdów, które odniosły sukces na światowym rynku. Do najpopularniejszych modeli zaliczyć można Audi A3, Audi A4 i Audi A6 – samochód klasy premium, produkowany od 1994 roku.

Atrakcyjne ubezpieczenie dla Audi – OC już od 301,92 zł

Zostałeś właścicielem samochodu Audi? OC dla tego pojazdu możesz nabyć w LINK4. Koszt zakupu uzależniony jest od tego, jaki model pojazdu posiadasz. 

Dla przykładu prezentujemy Ci ubezpieczenie OC Audi A4 1.9 TDi (Kat. MR'00 8E Avant M6), które zostało wyprodukowane w 2004 roku. Samochód ma pojemność silnika wynoszącą 1896 c i 96 KW. To diesel, który rocznie będzie pokonywał nie więcej niż 5 tysięcy kilometrów. Uwzględniając powyższe parametry, ubezpieczenie Audi wynosi 301,92 złote. Kod pocztowy podany do kalkulacji to 28-232. Dotyczy on powiatu staszowskiego w województwie świętokrzyskim.

W ramach pakietu OC LINK4 oferuje unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Obejmuje on między innymi pomoc drogową w średnio w 30 minut od zgłoszenia wypadku, samochód zastępczy na 3 dni w razie wypadku lub kradzieży, a także wymianę uszkodzonego koła na miejscu, jeśli w aucie znajduje się koło zapasowe.

Tanie Ubezpieczenie OC Audi – jakie warunki należy spełnić?

Aby móc uzyskać atrakcyjne ubezpieczenia OC AC Audi w kwocie 301,92 zł należy spełnić kilka warunków. Pierwszym z nich jest wiek kierowcy. Właściciel samochodu musi mieć nie mniej niż 39 lat i posiadać prawo jazdy przynajmniej od 2000 roku. Sam pojazd musi być przynajmniej od 6 lat w rękach jedynego właściciela. Oprócz tego od 2016 roku powinien być ubezpieczony w Polsce, a został on sprowadzony jedynie na użytek prywatny.  Ponadto żaden z właścicieli lub inny użytkownik samochodu nie ma mniej niż 24 lata. Związane jest to z dużą ilością kolizji i wypadków, których dopuszczają się najczęściej młodzi i jeszcze niedoświadczeni kierowcy.

Jak kupić ubezpieczenie Audi?

Twoim samochodem jest właśnie Audi? OC dla tego pojazdu kupisz w towarzystwie ubezpieczeniowym LINK4. Nie wiesz, jak to zrobić? Ubezpieczenie OC Audi nabędziesz między innymi na stronie internetowej LINK4. Wystarczy, że skorzystasz z funkcjonalnego kalkulatora, który obliczy dla Ciebie wysokość składki za ubezpieczenie OC Audi. Kwotę zapłacisz przy pomocy błyskawicznych przelewów. 

Nie masz dostępu do internetu? Sfinalizuj ubezpieczenie Audi przez telefon. Jeśli wolisz zrobić to stacjonarnie, odwiedź współpracującego z LINK4 agenta, który posiada tanie ubezpieczenia samochodowe dla Audi. Z pewnością doradzi Ci, który wariant polisy jest dla Ciebie najkorzystniejszy.

Podsumowując, ubezpieczenie Audi zakupisz bez wychodzenia z domu. Potrzebujesz tylko znać podstawowe informacje na temat swojego pojazdu. Polisa ochroni Cię przed konsekwencjami zdarzeń losowych, które na drodze są codziennością. Składka jest niska i z pewnością nie nadwyręży Twojego domowego budżetu.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17