Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 28 sek.
Ubezpieczenie domu Bolesławiec – skorzystaj z polisy od LINK4!

Ubezpieczenie mieszkania Bolesławiec to polisa stanowiąca pewny wybór, w razie niespodziewanych zdarzeń jak włamanie czy zniszczenia budynku. Z LINK4 obliczysz w prosty sposób ubezpieczenie i to wszystko zdalnie.

Baner korzyści

Ubezpieczenie mieszkania Bolesławiec – skorzystaj z dobrej polisy LINK4

Szukasz ubezpieczenia dla Twojego domu lub mieszkania w Bolesławcu? Sprawdź nasz Kalkulator LINK4 i oblicz polisę dostosowaną zarówno do potrzeb Twoich, jak i innych domowników. Dokonaj wyceny w LINK4 i korzystaj z pełnego pakietu, jakim jest pewne ubezpieczenie domu. Bolesławiec jest regionem z dobrymi warunkami cenowymi. Koszty polisy na dom czy mieszkanie w tej miejscowości są różne, względem poszczególnych miejscowości z innych części kraju. 

Koszty ubezpieczeń to obecnie temat poruszany przez wielu klientów firm ubezpieczeniowych. W LINK4 wiemy, że liczy się dla Ciebie niska składka, przy jak największych możliwościach korzystania z polisy. Co jest uzależnione od kosztu ubezpieczenia? Ma na to wpływ region, w którym znajduje się posiadłość oraz rodzaj zamieszkiwanego budynku. Kwota dla domu jednorodzinnego będzie charakteryzowała się innym przedziałem niż dla mieszkania w bloku.

Obrazek cta

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Bolesławiec?

Ceny polisy mogą się różnić, a ich wysokość uzależniona jest od wielu czynników: powierzchnia czy lokalizacja to tylko niektóre z kwestii branych pod uwagę przy wyliczaniu polisy. Nie istnieje więc żadna tabela prezentująca sztywną cenę za ubezpieczenia mieszkań. Bolesławiec jest jednym z wielu miast Polski, gdzie jednak cenę można przybliżyć dla danego rodzaju budynku. 

Na przykład: za mieszkanie w tym mieście o metrażu 70 m², o wartości rynkowej ok. 325 tys. zł, średnia cena w LINK4 to mniej więcej 374 zł za polisę obejmującą również ryzyko kradzieży, lub 344 zł w przypadku kiedy składka nie będzie obejmowała ryzyka kradzieżowego. Tak wygląda przybliżona cena ubezpieczenia z rodzaju: polisa mieszkaniowa. Bolesławiec jest miastem, w którym taka składka pojawia się w uśrednionych wynikach. Z kolei dom jednorodzinny o powierzchni 150 m² i wartości ok. 557 tys. zł, będzie kosztował w polisie ok. 738 zł w przypadku wariantu z ryzykiem kradzieżowym, oraz mniej więcej 679 zł bez.

Ubezpieczenia domów – Bolesławiec na tle innych miast

Znaczenie ma też region, dla którego ma być wyliczona polisa mieszkaniowa. Bolesławiec to miasto, gdzie kwota wyliczonej składki będzie inna tak jak w przypadku innych miejscowości. Każde z miast będzie odznaczało się zróżnicowaną stawką, uzależnioną od lokalizacji domu czy mieszkania. Ma na to wpływ też powierzchnia oraz rodzaj mieszkania. Skorzystaj za to z Kalkulatora LINK4 i oblicz polisę na dom lub mieszkanie, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. Wpisz do kalkulatora niezbędne dane, dzięki czemu w łatwy sposób wyliczysz polisę i to bez wychodzenia z domu!

Ubezpieczenie nieruchomości – Bolesławiec – co obejmuje polisa?

Zalety, które płyną z wyboru ubezpieczenia LINK4 dom/mieszkanie, to przede wszystkim fakt, że polisa może dotyczyć wszystkich ryzyk lub zdarzeń nazwanych. Otrzymasz pomoc w razie sytuacji takich jak pożar, zalanie, kradzież z włamaniem, przepięcie czy inne zdarzenia losowe. Dodatkowo w pakiecie zyskujesz assistance i pomoc prawną w razie nagłej potrzeby. Ważny jest fakt, że LINK4 odpowiada też za szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa. Jeśli powstałe zniszczenia są na tyle duże, że nie da się bezpiecznie zamieszkiwać domu, polisa taka pokrywa również koszty najmu innego lokalu. Oferowana przez nas polisa zagwarantuje Ci poczucie spokoju.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Ubezpieczenie mieszkania – Bolesławiec. Jak kupić korzystne ubezpieczenie?

Aby wykupić odpowiednią polisę mieszkaniową, skorzystaj ze specjalnie przygotowanego Kalkulatora LINK4, który umożliwi Ci wyliczenie takiej składki. Jeśli masz dodatkowe pytania – zadzwoń pod 22 4444444 i skorzystaj z pomocy naszych konsultantów, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie Twoje wątpliwości dotyczące ubezpieczenia. Warto też osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4.

Sprawdź również pozostałe ubezpieczenia, gdzie oprócz polisy dom/mieszkanie, możesz wyliczyć składkę OC/AC dla Twojego samochodu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą LINK4.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a takżę OWU dostępne są na stronie www.link4.pl

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie