Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 18 sek.
Ubezpieczenie mieszkania – Częstochowa

Częstochowa jest bardzo atrakcyjnym miastem do zamieszkania. Atutami są świetne warunki turystyczne – niezależnie czy interesują Cię zabytki, czy też piękno natury. Częstochowa to brama na wyżynę krakowsko-częstochowską, ale jest także świetnie skomunikowanym, nowoczesnym miastem. Mieszkanie w tej malowniczej miejscowości ma dużo zalet, ale warto też zabezpieczyć się przed niespodziewanymi sytuacjami – w tym mogą pomóc ubezpieczenia LINK4.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Częstochowa jest droga?

Koszt ubezpieczenia mieszkania jest uzależniony od wielu czynników i indywidualny dla każdej nieruchomości. Poniżej omówimy koszt ubezpieczenia dla przykładowego mieszkania własnościowego w Częstochowie o powierzchni 70 m², położonego na piętrze pośrednim. Mieszkanie jest wyposażone w alarm, drzwi antywłamaniowe, ochronę i monitoring. Zostało zbudowane w latach 2001-2005 oraz jest położone w strefie niezagrożonej powodzią.

Zakres ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie samego mieszkania na kwotę 340 tys. zł, ubezpieczenie ruchomości znajdujących się w mieszkaniu na kwotę 25 tys. zł oraz OC na kwotę 30 tys. zł. Przykładowa cena ubezpieczenia takiego mieszkania wynosi 374,84 zł. Warto jednak zwrócić uwagę, że opłacając polisę BLIK-iem, możesz cenę obniżyć do 337,36 zł przy zachowaniu tych samych parametrów ubezpieczenia.

Obrazek cta

Ubezpieczenie mieszkania – Częstochowa na tle podobnych miast w Polsce

Jest bardzo wiele czynników, które decydują o tym, ile ostatecznie kosztuje ubezpieczenie nieruchomości. Częstochowa, jak i całe województwo śląskie, od wielu lat utrzymują podobny poziom zaludnienia – śląskie jest zdecydowanym liderem wśród województw. W statystyce liczby pożarów ogółem województwo znajduje się na drugim miejscu w Polsce – w 2021 roku było w nim 11801 pożarów. Jest to jeden z czynników wpływających na cenę ubezpieczenia – równocześnie jednak sprawia, że tym ważniejsza jest dobra polisa mieszkaniowa. 

Częstochowa jest również traktowana jako baza wypadowa dla turystów z uwagi na bliskość wyżyny krakowsko-częstochowskiej, co oznacza duży przepływ ludności.

Co obejmuje ubezpieczenie domu – Częstochowa?

LINK4 oferuje atrakcyjne możliwości ubezpieczenia oraz wiele dodatkowych korzyści. Chcesz kupić ubezpieczenie domu? Częstochowa z uwagi na swoje położenie geograficzne nie jest szczególnie narażona na anomalie pogodowe, niemniej jednak różne zjawiska atmosferyczne mogą nieść ze sobą ryzyko, przed którym warto się zabezpieczyć. 

Ubezpieczenie domu lub mieszkania w LINK4 obejmuje ochroną szkody powstałe w Twojej nieruchomości w bezpośrednim skutku wystąpienia na przykład pożaru, uderzenia pioruna, przepięcia, silnego wiatru, gradu, zalania, deszczu nawalnego, naporu śniegu czy upadku drzew i masztów. W zależności od wariantu, który wybierzesz, istnieje możliwość zabezpieczenia się od wszelkich zdarzeń losowych. Pełna lista zdarzeń, które są możliwe do objęcia ochroną znajdzie się w OWU Twojego ubezpieczenia.

Ile może kosztować ubezpieczenie domu. Częstochowa to miejscowość, w której polisę kupisz w atrakcyjnej cenie. Aby poznać jej dokładną wysokość, skorzystaj z Kalkulatora LINK4.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Ubezpieczenie nieruchomości – Częstochowa daje wiele możliwości

Dodatkowe korzyści skorzystania z oferty LINK4 to Assistance i pomoc prawna w pakiecie ubezpieczeń, szeroki zakres ochrony w OC w życiu prywatnym, możliwość ubezpieczenia nieruchomości w budowie lub w przebudowie. LINK4 zabezpiecza też szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa, a w przypadku szkody powodującej, że nieruchomość nie nadaje się do użytkowania, pokrywamy koszty najmu innego lokalu.

Ubezpieczenia mieszkań oraz ubezpieczenia domów – Częstochowa

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem mieszkania, czy też domu – w LINK4 możesz znaleźć odpowiednie ubezpieczenie nieruchomości. W jaki sposób możesz wykupić ubezpieczenie? Kalkulator LINK4 daje Ci możliwość samodzielnego obliczenia składki, dobrania opcji i sfinalizowania ubezpieczenia w wygodnym dla Ciebie momencie. Chcesz poznać inne sposoby zakupu ubezpieczenia mieszkań? Częstochowa to miejscowość, w której możesz spotkać się z agentem współpracującym z LINK4. Możesz również skontaktować się z naszymi konsultantami przez telefon pod numerem 22 4444444.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie