Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! W prosty sposób oblicz składkę i dobierz ofertę do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 34 sek.
Ubezpieczenie domu Gdańsk – skorzystaj z polisy od LINK4!

Ubezpieczenie mieszkania Gdańsk – jak wybrać najlepszą polisę? Najważniejsze to dokonać pewnego wyboru, który okaże się skuteczny, w razie niespodziewanych zdarzeń, takich jak m.in. pożar, zalanie, kradzież z włamaniem czy przepięcia. Z LINK4 w prosty sposób obliczysz składkę ubezpieczeniową i to wszystko zdalnie!

Baner korzyści

Ubezpieczenie mieszkania – Gdańsk – skorzystaj z dobrej polisy LINK4

Jeśli szukasz polisy dla Twojego mieszkania lub domu w Gdańsku , koniecznie sprawdź nasz Kalkulator LINK4. Pozwoli on Tobie na obliczenie polisy dopasowanej do potrzeb Twoich, jak i innych domowników. Wylicz składkę w LINK4 i korzystaj z pełnego pakietu, jakim jest pewne ubezpieczenie domu. Gdańsk jest regionem, gdzie znajdziesz atrakcyjne ceny polisy. Kwoty te mogą się jednak różnić – zarówno w obrębie województwa, jak i samego miasta – ponieważ wysokość polisy zależy od wielu czynników. 

Co ma wpływ na koszt ubezpieczenia? Przede wszystkim takie elementy jak lokalizacja, w której znajduje się posiadłość oraz rodzaj zamieszkiwanego budynku. Pamiętaj również, że cena będzie zróżnicowana dla domu czy mieszkania.

Obrazek cta

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Gdańsk?

Nie można podać jednej równej ceny dla ubezpieczenia mieszkań. Gdańsk to miasto, gdzie można jednak przybliżyć cenę ubezpieczenia w zależności od rodzaju budynku. W każdej z polskich miejscowości, ceny te będą się różniły. Przykładowe dla Gdańska koszty kształtują się następująco: dla mieszkania o powierzchni 70 m², o średniorynkowej wartości ok. 541 tys. zł, cena polisy obejmującej ryzyko kradzieżowe będzie wynosiła w przybliżeniu 488 zł. Dla takiego samego pakietu, ale bez ryzyka kradzieży, średnia cena wynosi ok. 454 zł. Tak oto wygląda przybliżony koszt ubezpieczenia z rodzaju: polisa mieszkaniowa. Gdańsk jest miastem, gdzie taka wychodzi średnia cena za polisę. Jeśli chodzi o wartości polisy dla domu jednorodzinnego w Gdańsku, to dla posiadłości o wartości ok. 927 tys zł, polisa z ryzykiem kradzieżowym będzie kosztowała ok. 1002 zł, a bez – 927 zł.

Ubezpieczenia domów – Gdańsk na tle innych miast

Znaczenie dla wysokości składki ma też część kraju, w którym wyliczana jest polisa mieszkaniowa. Gdańsk to miasto, gdzie wartość policzonej składki będzie różna niż np. w Gdyni czy Sopocie. Takie zjawisko ma miejsce w przypadku każdego miasta Polski. Poszczególne miasta będą odznaczały się zróżnicowaną stawką, uzależnioną od lokalizacji domu czy mieszkania. Ma na to wpływ też powierzchnia oraz rodzaj budynku. Wejdź do kalkulatora LINK4 i oblicz polisę na dom lub mieszkanie, którą dopasujesz do swoich potrzeb. Wprowadź do kalkulatora niezbędne dane, dzięki czemu w łatwy sposób wyliczysz polisę i to bez wychodzenia z domu!

Ubezpieczenie nieruchomości Gdańsk – co obejmuje polisa?

Ubezpieczenie dom/mieszkanie obejmuje nie tylko nieruchomość (nawet tę w budowie), ale również pomieszczenia przynależne do niej, ruchomości domowe i stałe elementy. Zalety, które płyną z wyboru ubezpieczenia LINK4 dom/mieszkanie, to przede wszystkim fakt, że polisa może dotyczyć wszystkich ryzyk, lub zdarzeń nazwanych. Otrzymasz szeroki zakres ochrony m.in. od zalania, kradzieży z włamaniem, przepięcia i innych zdarzeń losowych. Twoje mieszkanie będzie też ubezpieczone na wypadek pożarów, których w województwie pomorskim występuje 6101 rocznie. Dodatkowo w pakiecie zyskujesz Assistance i pomoc prawną w razie nagłej potrzeby. Ważny jest fakt, że LINK4 odpowiada też za szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa. Jeśli powstałe zniszczenia są na tyle duże, że nie da się bezpiecznie zamieszkiwać domu, polisa taka pokrywa również koszty najmu innego lokalu. Co więcej, możesz ubezpieczyć również dom lub mieszkanie w budowie.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Ubezpieczenie mieszkania – Gdańsk. Jak kupić korzystne ubezpieczenie?

Chcesz wykupić polisę na dom lub mieszkanie? Sprawdź specjalnie przygotowany Kalkulator LINK4, który pozwoli na wyliczenie takiej składki. Jeśli masz więcej pytań – zadzwoń pod 22 4444444 i poznaj szczegóły od naszych konsultantów, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie Twoje wątpliwości dotyczące ubezpieczenia. Możesz też osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4. Wybór należy do Ciebie!

Sprawdź również pozostałe ubezpieczenia, gdzie oprócz polisy dom/mieszkanie, możesz wyliczyć składkę OC/AC dla Twojego samochodu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą LINK4.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a takżę OWU dostępne są na stronie www.link4.pl

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie