Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Oblicz składkę, a następnie wybierz polisę zgodną z indywidualnymi preferencjami.

Czas czytania: 2 min. 30 sek.
Ubezpieczenie domu Gdynia – skorzystaj z polisy od LINK4!

Ubezpieczenie mieszkania Gdynia jest bardzo ważne w kontekście zadbania o swoją przyszłość. Stanowi pewny wybór w razie niespodziewanych zdarzeń, takich jak włamanie czy szkody powstałe na budynku. Z LINK4 obliczysz w prosty sposób ubezpieczenie i to wszystko bez wychodzenia z domu.

Baner korzyści

Ubezpieczenie mieszkania – Gdynia – skorzystaj z dobrej polisy LINK4

Szukasz ubezpiecznia dla Twojego domu lub mieszkania w Gdyni ? Sprawdź nasz Kalkulator LINK4 i wybierz  polisę dostosowaną do potrzeb Twoich, jak i innych domowników. Dokonaj wyceny w LINK4 i korzystaj z ochrony, jaką daje  ubezpieczenie domu. Gdynia jest regionem, gdzie polisę kupisz w korzystnej cenie. W pozostałych miastach w województwie pomorskim ceny mogą być inne. Jednak miejsce zamieszkania to nie jedyny czynnik wpływający na cenę polisy.

W LINK4 wiemy, że liczy się dla Ciebie niska składka, przy jak największym zakresie polisy. Co wpływa na koszt ubezpieczenia? Przede wszystkim takie elementy jak miejsce, w którym znajduje się posiadłość oraz rodzaj zamieszkiwanego budynku. Pamiętaj również, że cena będzie zróżnicowana dla domu czy mieszkania.

Obrazek cta

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Gdynia?

Wysokość ubezpieczenia zależy od takich elementów jak powierzchnia domu czy lokalizacja. Nie można więc podać jednej równej ceny dla ubezpieczenia mieszkań. Gdynia to miasto, gdzie można jednak przybliżyć cenę ubezpieczenia w zależności od rodzaju budynku. Ceny kształtują się następująco: dla mieszkania o powierzchni 70 m², o średniorynkowej wartości ok. 541 tys. zł, cena polisy obejmującej ryzyko kradzieżowe będzie wynosiła w przybliżeniu 488 zł. Dla takiego samego pakietu, ale bez ryzyka kradzieży, średnia cena wynosi ok. 454 zł. Tak oto wygląda przybliżona cena ubezpieczenia z rodzaju: polisa mieszkaniowa. Gdynia jest miastem, w którym taka składka pojawia się w uśrednionych wynikach. Jeśli chodzi o wartości polisy dla domu jednorodzinnego w Gdyni, to dla posiadłości o wartości ok. 927 tys. zł, polisa z ryzykiem kradzieżowym będzie kosztowała ok. 1002 zł, a bez – 927 zł.

Ubezpieczenia domów – Gdynia na tle innych miast

Duże znaczenie dla wysokości składki ma też część kraju, w którym wyliczana jest polisa mieszkaniowa. Gdynia to miasto, gdzie kwota policzonej składki będzie różniła się tak jak w każdym innym przypadku dla danej miejscowości. Każde z miast będzie odznaczało się zróżnicowaną stawką, uzależnioną od lokalizacji domu czy mieszkania. Ma na to wpływ też powierzchnia oraz rodzaj mieszkania. Wejdź do kalkulatora LINK4 i oblicz polisę na dom lub mieszkanie, którą dopasujesz do swoich potrzeb. Wprowadź do kalkulatora niezbędne dane, dzięki czemu w łatwy sposób wyliczysz polisę i to bez wychodzenia z domu!

Ubezpieczenie nieruchomości – Gdynia – co obejmuje polisa?

Zalety, które płyną z wyboru ubezpieczenia LINK4 dom/mieszkanie, to przede wszystkim fakt, że polisa może dotyczyć wszystkich ryzyk lub zdarzeń nazwanych. Dodatkowo w pakiecie zyskujesz assistance i pomoc prawną w razie nagłej potrzeby. Możesz zaopatrzyć się również w OC w życiu prywatnym objęte szerokim zakresem zdarzeń. Ważny jest fakt, że LINK4 odpowiada też za szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa. Jeśli powstałe zniszczenia są na tyle duże, że nie da się bezpiecznie zamieszkiwać domu, polisa taka pokrywa również koszty najmu innego lokalu. Wszystkie te elementy sprawią, że w razie sytuacji takich jak pożar, zalanie, kradzież z włamaniem, przepięcie czy inne zdarzenia losowe będziesz mógł liczyć na naszą pomoc. Dzięki naszej polisie będziesz czuł się spokojniej.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Ubezpieczenie mieszkania – Gdynia. Jak kupić korzystne ubezpieczenie?

Chcesz wykupić polisę na dom lub mieszkanie? Sprawdź specjalnie przygotowany Kalkulator LINK4, który pozwoli na wyliczenie takiej składki. Jeśli masz więcej pytań – zadzwoń pod 22 4444444 i dowiedz się szczegółów od naszych konsultantów, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie Twoje wątpliwości dotyczące ubezpieczenia. Możesz też osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4.

Sprawdź również pozostałe ubezpieczenia, gdzie oprócz polisy dom/mieszkanie, możesz wyliczyć składkę OC/AC dla Twojego samochodu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą LINK4.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a takżę OWU dostępne są na stronie www.link4.pl

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie