Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 28 sek.
Ubezpieczenie domu Olsztyn – skorzystaj z polisy od LINK4!

Jeśli szukasz ubezpieczenia dla Twojego domu lub mieszkania w Olsztynie, skorzystaj z Kalkulatora LINK4 i oblicz polisę dostosowaną do Twoich potrzeb. Ceny ubezpieczenia na dom czy mieszkanie w tym mieście są zróżnicowane, tak samo jak w innych miejscowościach z różnych części kraju. Dlatego oblicz kwotę w LINK4 i nie przepłacaj za ubezpieczenie domu. Olsztyn stanowi region dla korzystnych warunków cenowych! 

Koszty ubezpieczeń to obecnie temat poruszany przez wielu klientów firm ubezpieczeniowych. W LINK4 wiemy, że liczy się dla Ciebie niska składka, przy jak największych możliwościach korzystania z polisy. Co wpływa na koszt ubezpieczenia? Jest to uzależnione od regionu, w którym znajduje się nieruchomość oraz od rodzaju budynku. Cena polisy dla domu jednorodzinnego będzie inna niż dla mieszkania w bloku.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Olsztyn?

Z racji, że ceny składek mogą się różnić, ich wysokość uzależniona jest o wielu czynników. M. in. Metrażu czy lokalizacji. Nie istnieje więc żadna tabela prezentująca sztywną cenę za ubezpieczenia mieszkań. Olsztyn to jedno z wielu miast polski, gdzie jednak cenę można przybliżyć dla danego rodzaju budynku. Przykładowo: za mieszkanie o metrażu 70 m², o wartości rynkowej ok. 421 tys zł, właścicielom przyjdzie zapłacić kwotę ok. 433 zł za polisę obejmującą również ryzyko kradzieży, lub 399 zł w przypadku kiedy składka nie będzie obejmowała ryzyka kradzieżowego. 

Tak właśnie prezentuje się przybliżona cena ubezpieczenia z rodzaju: polisa mieszkaniowa. Olsztyn jest miastem, w którym taka składka średnio pojawia się w wyliczeniach mieszkańców. Dla domu jednorodzinnego o powierzchni 150 m² i wartości ok. 722 tys zł cena za polisę będzie wynosiła odpowiednio ok. 877 zł w przypadku wariantu z ryzykiem kradzieżowym oraz mniej więcej 789 zł bez.

Obrazek cta

Ubezpieczenia domów – Olsztyn na tle innych miast

Dużo zależy od regionu, dla którego ma być obliczona polisa mieszkaniowa. Olsztyn to miasto, gdzie tak jak wszędzie indziej, kwota polisy nie będzie równoznaczna z innymi miejscowościami. Każde z miast będzie prezentowało zróżnicowaną stawkę, uzależnioną od lokalizacji domu czy mieszkania. To samo tyczy się powierzchni oraz rodzaju lokum. Nie da się wyliczyć stawki równej dla wszystkich. Mamy dla Ciebie za to sposób jak skutecznie dobrać ubezpieczenie. Skorzystaj z Kalkulatora LINK4 i oblicz składkę na dom lub mieszkanie, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb. Wprowadź do kalkulatora niezbędne dane, dzięki czemu w łatwy sposób wyliczysz polisę i to bez wychodzenia z domu!

Ubezpieczenie nieruchomości – Olsztyn – co obejmuje polisa?

Korzyści, które płyną z wyboru ubezpieczenia LINK4 dom/mieszkanie, to przede wszystkim fakt, że polisa może dotyczyć wszystkich ryzyk, lub zdarzeń nazwanych. W ramach ubezpieczenie otrzymasz ochronę przed zdarzeniami takimi jak powodzie, podtopienia czy pożary – a tych w województwie warmińsko-mazurskim notuje się 4638 rodznie. Dodatkowo w pakiecie zyskujesz Assistance i pomoc prawną w razie nagłej potrzeby. Możesz zaopatrzyć się również w OC w życiu prywatnym objęte szerokim zakresem zdarzeń. Dodatkowym atutem jest fakt, że LINK4 odpowiada też za szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa. Jeśli powstałe zniszczenia są na tyle duże, że nie da się bezpiecznie zamieszkiwać domu, polisa taka pokrywa również koszty najmu innego lokalu. Wszystkie te elementy pozwolą Ci czuć się bezpiecznie we własnym domu czy mieszkaniu. Oferowana przez nas polisa zagwarantuje Ci poczucie komfortu i spokoju.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Ubezpieczenie mieszkania – Olsztyn. Jak kupić korzystne ubezpieczenie?

Aby wykupić odpowiednią polisę mieszkaniową, możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanego Kalkulatora LINK4, który umożliwi Ci wyliczenie takiej składki. Jeśli masz dodatkowe pytania – zadzwoń pod 22 4444444 i skorzystaj z pomocy naszych konsultantów, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie Twoje wątpliwości dotyczące ubezpieczenia. Możesz też osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4.

Sprawdź również pozostałe ubezpieczenia, gdzie oprócz polisy dom/mieszkanie, możesz wyliczyć składkę OC/AC dla Twojego samochodu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą LINK4.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a takżę OWU dostępne są na stronie www.link4.pl

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie