Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 17 sek.
Ubezpieczenie mieszkania – Pruszków

Pruszków jest bardzo atrakcyjnym miastem do zamieszkania. Miasto dynamicznie się rozwija, zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do licznych obiektów sportowo-rekreacyjnych, ale przede wszystkim jest położone blisko stolicy Polski – Warszawy – i jest z nią świetnie skomunikowane. Mieszkanie w tej miejscowości ma dużo zalet. Jednocześnie warto pamiętać, by zabezpieczyć swoją nieruchomość przed niespodziewanymi sytuacjami – w tym mogą pomóc ubezpieczenia LINK4.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Pruszków?

Koszt ubezpieczenia mieszkania jest uzależniony od wielu czynników. Polisa wyliczana jest indywidualnie dla każdej nieruchomości. Na przykładzie pokażemy Ci, ile może wynieść ubezpieczenie mieszkania. Pruszków to miejscowość, gdzie składka za polisę  na mieszkanie wybudowane w 2002 roku o wielkości 70 m² wyniesie 530,91 zł razem z ubezpieczeniem kradzieżowym. Mieszkanie to jest wyposażone w alarm, drzwi antywłamaniowe, ochronę i monitoring oraz położone w strefie niezagrożonej powodzią. Zakres ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie samego mieszkania na kwotę 620 tys. zł, ubezpieczenie ruchomości znajdujących się w mieszkaniu na kwotę 30 tys. zł oraz OC na kwotę 30 tys. zł.

Obrazek cta

Ubezpieczenie mieszkania – Pruszków na tle podobnych miast w Polsce

Jak kształtują się kwoty za ubezpieczenie nieruchomości? Pruszków może oferować polisy w innej kwocie niż w pozostałych miastach w województwie czy nawet w Polsce. Wysokość ubezpieczenia zależy bowiem od wielu czynników – nie tylko od samej lokalizacji. Jednym z nich jest ryzyko występowania pożarów. Według statystyk w 2021 roku w województwie mazowieckim wybuchło ich aż 14511. To pokazuje, jak bardzo przydatna może okazać się polisa mieszkaniowa. 

Pruszków jest również traktowany jako baza mieszkaniowa dla osób pracujących w Warszawie, co oznacza duży przepływ ludności. Mimo tego jest miastem bezpiecznym, co jest odzwierciedlone w stawkach polisy kradzieżowej.

Co obejmuje ubezpieczenie domu – Pruszków?

Interesuje Cię ubezpieczenie mieszkania? A może chcesz wykupić ubezpieczenie domu? Pruszków to miasto, w którym znajdziesz atrakcyjną ofertę polis. Ubezpieczenie domu lub mieszkania w LINK4 obejmuje ochroną szkody powstałe w Twojej nieruchomości w bezpośrednim skutku wystąpienia na przykład pożaru, uderzenia pioruna, przepięcia, silnego wiatru, gradu, zalania, deszczu nawalnego, naporu śniegu czy upadku drzew i masztów. 

W zależności od wariantu, który wybierzesz, istnieje możliwość zabezpieczenia się od wszelkich zdarzeń losowych. Pełna lista zdarzeń, które są możliwe do objęcia ochroną znajdzie się w OWU Twojego ubezpieczenia.

Ile zatem kosztuje ubezpieczenie domu? Pruszków jest miejscowością, gdzie polisę kupisz w dobrej cenie. Aby poznać dokładny koszt swojego ubezpieczenia, wejdź na naszą stronę internetową i skorzystaj z Kalkulatora LINK4.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Ubezpieczenie nieruchomości – Pruszków daje wiele możliwości

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie nieruchomości? Dodatkowe korzyści, jakie możesz otrzymać po skorzystaniu z oferty LINK4, to Assistance i pomoc prawna w pakiecie ubezpieczeń. Możesz też mieć szeroki zakres ochrony w OC w życiu prywatnym. Co więcej, ubezpieczamy nieruchomości również w budowie lub w przebudowie. LINK4 zabezpiecza też szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa, a w przypadku szkody powodującej, że nieruchomość nie nadaje się do użytkowania, pokrywamy koszty najmu innego lokalu.

Ubezpieczenia mieszkań oraz ubezpieczenia domów – Pruszków

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem mieszkania, czy domu – w LINK4 możesz znaleźć odpowiednie ubezpieczenie nieruchomości. W jaki sposób możesz je kupić? Kalkulator daje Ci możliwość samodzielnego obliczenia składki, dobrania opcji i sfinalizowania ubezpieczenia w wygodnym dla Ciebie momencie. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4. Wybór należy do Ciebie!

Jeśli interesują Cię ubezpieczenia mieszkań, Pruszków to miejscowość, gdzie znajdziesz atrakcyjne oferty polis. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ubezpieczeniach w LINK4!

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie