Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i wybierz polisę dopasowaną do indywidualnych preferencji. Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4!

Czas czytania: 2 min. 33 sek.
Ubezpieczenie domu/mieszkania Radom

Za ubezpieczenie domu lub mieszkania o powierzchni około 70 m² w Radomiu zapłacisz niecałe 310 złotych. W innych polskich miastach koszt takiej polisy może być niższy lub wyższy, w zależności od indywidualnych czynników. Zanim zdecydujesz, gdzie ubezpieczyć swoją nieruchomość, warto wiedzieć, jakie przyczyny wpływają na tę kwestię. 

Dziś dowiesz się, ile w tej lokalizacji trzeba zapłacić za ubezpieczenie mieszkania. Radom to piękne miasto z dobrze rozwiniętą infrastrukturą i bogatymi tradycjami. Jednak podobnie jak w innych regionach Polski, czasami dochodzi do pożarów, włamań i powodzi. Na szczęście można uchronić się przed kosztami związanymi z takimi sytuacjami. Podpowiadamy, jaką kwotę należy zarezerwować, aby ubezpieczyć swój dom lub mieszkanie oraz mienie znajdujące się w jego wnętrzu.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Radom

Ile trzeba w tej lokalizacji zapłacić za najtańsze ubezpieczenie mieszkania? Radom to miasto, w którym cena ubezpieczenia zależy od wielu czynników, takich jak na przykład metraż lokalu. Jeśli Twoje mieszkanie ma powierzchnię 70 m², ubezpieczenie antykradzieżowe będzie Cię kosztować 336 zł. Cena ta dotyczy mieszkania wyposażonego w alarmy, drzwi antywłamaniowe i zabezpieczenia.

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie nieruchomości? Radom to miasto, w którym można bardzo szybko uzyskać odszkodowanie za rozmaite zdarzenia losowe. W pakiecie ubezpieczenia otrzymujesz również: Pomoc i opiekę prawną, OC w życiu prywatnym oraz ubezpieczenie domu lub mieszkania od bardzo wielu zdarzeń.

Kiedy można wykupić produkt taki jak polisa mieszkaniowa? Radom jest miastem, w którym co roku na rynku pojawia się wiele nowych nieruchomości. W LINK4 możesz wykupić ubezpieczenie obiektów, które są jeszcze w budowie lub przebudowie. Nasza firma ubezpieczeniowa rekompensuje szkody spowodowane wskutek działania między innymi sił natury. Dodatkowo zwrócimy koszty wynajęcia lokalu, jeśli dom lub mieszkanie nie nadaje się do zamieszkania z powodu uszkodzeń.

Obrazek cta

Ubezpieczenie nieruchomości – Radom, a inne miasta

Zastanawiasz się, ile kosztuje w dużym mieście ubezpieczenie mieszkania.? Radom pod tym względem przypomina inne polskie miasta. Aby zabezpieczyć nieruchomość o powierzchni 70 m², wydasz między 300 a 400 zł. Dokładna cena zależy od następujących czynników: metrażu, ilości pokoi oraz jego wartości. Czynniki takie jak rok budowy oraz ewentualna lokalizacja w strefie powodziowej także mają wpływ na to, ile kosztuje ubezpieczenie domu. Radom jest miastem średniej wielkości, a to również wpłynąć na cenę ubezpieczenia.

Ubezpieczenie domów (Radom) kupisz w LINK4 w bardzo przystępnej cenie. Możesz to zrobić, spotykając się z agentem współpracującym z LINK4 lub dzwoniąc pod numer: 22 444 44 44. Wygodną opcją jest też wejście na stronę www.LINK4.pl. Znajdziesz tam wszystkie informacje związane z polisą, jaką jest ubezpieczenie mieszkań. Radom to miasto, w którym zaufało nam już wielu klientów. Teraz czas na Ciebie!

Co obejmuje ubezpieczenie mieszkania – Radom

Według statystyk w 2021 roku w województwie mazowieckim wybuchło ponad 14511 pożarów. To naprawdę dużo, więc opłaca się wykupić ubezpieczenie nieruchomości. Radom podobnie jak inne miasta regionu, również jest narażony wichury. Ubezpieczenie LINK4 obejmuje ochroną, wszystkie straty spowodowane tego rodzaju zdarzeniami losowymi.

Polisa mieszkaniowa LINK4 o nazwie DOM jest przydatna dla osób mieszkających na obszarach, na których często występują burze. Silny wiatr może łamać gałęzie drzew i zrywać linie energetyczne. Ponadto, jeśli obawiasz się kradzieży, powinieneś wykupić ubezpieczenie domu. Radom to miasto, w którym LINK4 oferuje atrakcyjne stawki na swoje polisy. Skorzystaj z nich i nie martw się konsekwencjami przykrych zdarzeń losowych!

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Najlepsze ubezpieczenie domu – Radom

W LINK4 w kilka minut możesz kupić ubezpieczenie domu. Radom to miasto, w którym można bezpośrednio spotkać się ze współpracującym z nami agentem. Możesz to zrobić również telefonicznie pod numerem 22 444 44 44 lub wejść na stronę LINK4.pl i skorzystać z kalkulatora online. Wystarczy, że wpiszesz dane w ankiecie, a już po kilku sekundach poznasz wysokość składki ubezpieczeniowej! To wygodne i praktyczne rozwiązanie. Skorzystaj z niego już dzisiaj!

Zakończenie

Wiesz już, co decyduje o tym, ile kosztuje ubezpieczenia mieszkań. Radom jest miejscem, w którym czasem, jak wszędzie, zdarzają się pożary lub włamania. Dlatego warto przygotować się na każdą ewentualność. Zapoznaj się z ofertą LINK4 i dołącz do grona zadowolonych osób!

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie