Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i zadbaj o zabezpieczenie domu i mieszkania już teraz! W LINK4 znajdziesz atrakcyjną ofertę, którą dopasujesz do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 24 sek.
Ubezpieczenie mieszkania Tychy

Przygotuj się na każdą ewentualność i postaw na sprawdzone ubezpieczenia mieszkań. Tychy to miasto, w którym warto zabezpieczyć zarówno swoje mieszkanie w bloku, jak i dom jednorodzinny. Możesz zdecydować się na podstawową polisę lub bardziej rozbudowaną, która zabezpieczy Cię nawet w razie kradzieży czy rozboju. Ubezpieczenie domu – Tychy – to miasto, w którym można je znaleźć w atrakcyjnej cenie.

Jak wybrać dobre ubezpieczenie mieszkania? Tychy to miasto, w którym możesz zabezpieczyć swoją nieruchomość w atrakcyjnej cenie. Warto wybrać wariant, który najbardziej spełnia Twoje potrzeby. W pakiecie możesz zyskać np. assistance i pomoc prawną, w razie trudnych i stresujących sytuacji. Choć jest to dobrowolne ubezpieczenie domu – Tychy mają do zaproponowania wiele ciekawych ofert. Warto w razie zdarzeń losowych, na które nie masz wpływu, liczyć na wsparcie finansowe. W dodatku często banki przy kredycie hipotecznym wymagają ubezpieczenia mieszkań. Tychy tak samo, jak i inne miasta, mogą zostać dotknięte pożarami, powodzią czy huraganem, dlatego instytucja wymaga często solidnego zabezpieczenia od właścicieli lokali mieszkalnych.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania Tychy?

Chcesz kupić dobre ubezpieczenie mieszkania? Tychy to miasto, w którym warto to zrobić. Możesz zabezpieczyć nie tylko lokal w bloku, wieżowcu czy kamienicy, ale także dom jednorodzinny (wybudowany lub w trakcie budowy) czy też budynek letniskowy.

Przykładowa polisa mieszkaniowa Tychy dla właścicieli mieszkania własnościowego o powierzchni 70 metrów kwadratowych wraz z alarmem, drzwiami antywłamaniowymi, ochroną i monitoringiem kosztuje 374,84 złote. Warto zaznaczyć, że zawiera ona nie tylko zdarzenia losowe, ale także ochronę murów i elementów stałych, a także zabezpiecza w razie kradzieży. Suma ubezpieczenia za mieszkanie wynosi nieco ponad 340 tysięcy złotych. Rozszerzeniem zakresu jest OC w życiu prywatnym, które chroni w razie wyrządzenia szkody osobie trzeciej.

Obrazek cta

Ubezpieczenie domu – Tychy na tle innych miast

Cena jest dobierana indywidualnie i zależy od wielu czynników. Wszystko uwzględnia konkretne położenie, powierzchnię użytkową, zastosowane zabezpieczenia, no i oczywiście zakres ochrony. Jako towarzystwo ubezpieczeniowe musimy obliczyć ryzyko związane z wystąpieniem konkretnego zdarzenia i na tej podstawie określić kwotę za ubezpieczenia domów. Tychy to miejsce, w którym kupisz polisę w atrakcyjnej cenie. Nie stosujemy też franszyz, dlatego nie musisz martwić się o to, że w razie wystąpienia niewielkiej szkody, będziesz musiał ponieść za nią koszt z własnej kieszeni.

Jeśli chcesz wyliczyć ostateczną składkę, zachęcamy do skorzystania z Kalkulatora LINK4, dzięki któremu w łatwy sposób przeliczysz swoje ubezpieczenie. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4.

Co obejmuje ubezpieczenie nieruchomości – Tychy?

Jeszcze zastanawiasz się, czy warto zainwestować w ubezpieczenie nieruchomości? Tychy to miasto w województwie śląskim, gdzie podobnie jak w innych miastach dochodzi do pożarów. W 2021 roku zanotowano 11801 zdarzeń, które w dużej mierze dotyczyły lokali mieszkalnych. Więcej pożarów zostało odnotowanych tylko w województwie mazowieckim. Właśnie dlatego warto postawić na solidne ubezpieczenie mieszkania. Tychy, tak samo, jak i inne miasta, narażone są na uderzenie pioruna, silny wiatr, zniszczenia związane z huraganem. Każde mieszkanie może być także zalane, okradzione lub zdewastowane. Na takie sytuacje warto się zabezpieczyć, aby nie ponosić odpowiedzialności finansowej z własnej kieszeni. Do wyboru masz polisę, która obejmuje zdarzenia nazwane lub wszystkie ryzyka (czyli bardziej kompleksowa ochrona). Możemy podpowiedzieć, że odpowiadamy także za szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa. Przed podpisaniem umowy warto przeczytać OWU.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Jak kupić korzystne ubezpieczenie w Tychach?

Chcesz kupić ubezpieczenie nieruchomości? Tychy to miejscowość, z która oferuje różne sposoby nawiązania kontaktu: możesz do nas zadzwonić pod numer 22 4444444 lub spotkać się z agentem ubezpieczeniowym współpracującym z LINK4. W dodatku mamy intuicyjny kalkulator online, w którym błyskawicznie wyliczymy cenę za składkę ubezpieczenia Twojego mieszkania, domu jednorodzinnego czy budynku w trakcie budowy.

Sprawdź pełną ofertę ubezpieczeń – zapraszamy do kontaktu!

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie