Atrakcyjne ubezpieczenie samochodu – Gorzów Wielkopolski pod lupą

Każdy kierowca, szukając ubezpieczenia dla swojego samochodu, stara się wybrać takie, które spełniać będzie wszystkie niezbędne kryteria, a jednocześnie pozostanie najtańszą opcją z możliwych. Takie właśnie ubezpieczenie oferuje LINK4! W Gorzowie Wielkopolskim znajdziesz współpracujących z nami agentów ubezpieczeniowych. Zapewnimy Ci polisę, której potrzebujesz. Ile kosztuje ubezpieczenie OC – Gorzów Wielkopolski? Więcej informacji znajdziesz poniżej!

Baner korzyści

Mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim i szukasz odpowiedniej polisy dla swojego pojazdu? Na stronie LINK4 znajdziesz kalkulator, który pomoże Ci wyliczyć Twoje ubezpieczenie OC – Gorzów Wielkopolski.

Ile kosztuje OC? Gorzów Wielkopolski

Każda kwota ubezpieczenia jest zależna od wielu czynników i liczona indywidualnie dla każdego pojazdu i jego właściciela. Zobacz, ile będzie kosztować ubezpieczenie OC. Gorzów Wielkopolski i OC pokazane zostanie na konkretnym przykładzie jednego z mieszkańców. 

38-letni właściciel Opla Corsy D 1.2 (MR’11 Active S&S) z 2014 roku, który ma prawo jazdy od 2001 roku, chce ubezpieczyć swój samochód. Posiada go od 6 lat. Auto z nadwoziem hatchback i silnikiem pojemności 1229 cm3 o mocy 63 KW jest użytkowane przez właściciela jedynie do celów prywatnych. Dodatkowo wiadomo, że samochód jeździ na benzynie, a jego roczny przebieg mieści się w przedziale 5000-9999 kilometrów. Dla tego mieszkańca, który jest jedynym właścicielem samochodu,  wysokość składki wyniesie 343,19 złotych.

Obrazek cta

Ubezpieczenie w Gorzowie Wielkopolskim na tle innych miast

Jeśli chodzi o całokształt województwa lubuskiego, składki na ubezpieczenia komunikacyjne w poszczególnych miastach będą różne. Inne stawki za polisę OC zapłacą mieszkańcy Międzyrzecza, Świebodzina czy Zielonej Góry. Jeśli chcesz znaleźć najkorzystniejszą opcję dla siebie oraz nie przepłacić, skontaktuj się z LINK4 i dowiedz się, ile zapłacisz za ubezpieczenie samochodu. Dopasujemy ofertę do Twoich wymagań i możesz być pewny, że nie pożałujesz!

Tanie OC w Gorzowie Wielkopolskim - Link4.pl

Co wpływa na cenę ubezpieczenia samochodu w Gorzowie Wielkopolskim?

Bez wątpienia takie czynniki jak wiek samochodu, przebieg, marka, czy pojemność silnika wpływają na składki polisy. Brane są pod uwagę także: wiek kierowcy, data otrzymania prawo jazdy czy bezszkodowa jazda. Co jeszcze wpływa na ubezpieczenie OC? Gorzów Wielkopolski może pochwalić się dosyć niskim współczynnikiem wypadkowości. A to też ma znaczący wpływ na cenę OC. Przyjmuje się, że im więcej zdarzeń drogowych na ulicach danego miasta, tym składka na ubezpieczenie pojazdu będzie wyższa. 

Liczba wypadków samochodowych w województwie lubuskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Dla porównania w całym województwie lubuskim ilość wypadków w ostatnim roku wyniosła 540, w mazowieckim aż 3086, a w śląskim 2203.1 Znajdzie to swoje przełożenie w umiarkowanych cenach polis OC. W związku z niższą liczbą wypadków w tym województwie właściciele aut mogą liczyć na niższe składki. Interesuje Cię ubezpieczenie samochodu? Gorzów Wielkopolski również obejmuje oferta LINK4.

Jak wykupić tanie ubezpieczenie samochodu? Gorzów Wielkopolski

Ubezpieczenie samochodu w Gorzowie Wielkopolskim wciąż pozostaje kwestią, która interesuje właścicieli pojazdów. Na ubezpieczeniu OC nie warto oszczędzać, ale można wybrać takie, które spełni podstawowe kryteria i nie będzie kosztować majątku. Dlatego warto wybrać LINK4! 

Znajdziemy ofertę dopasowaną do Twoich wymagań. Dodatkowo ubezpieczenia OC AC w Gorzowie Wielkopolskim możesz kupić nawet bez wychodzenia z domu! Możesz sprawdzić wysokość składki sam, wchodząc na naszą stronę internetową i korzystając z dostępnego na niej kalkulatora.

Interesują Cię ubezpieczenia samochodowe – Gorzów Wielkopolski? Sprawdź ofertę LINK4, a na pewno się nie zawiedziesz!

Obrazek cta

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17