Korzystne ubezpieczenie OC – Radom pod lupą

W ofertach najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych nie brakuje atrakcyjnych pakietów OC. Radom jest miastem, którego mieszkańcy mogą bez problemu skorzystać z najlepszych usług, między innymi od LINK4. Na jakie warunki mogą liczyć konsumenci?

Baner korzyści

Kierowcy w wielu miastach w Polsce poszukują korzystnej ceny za OC. Radom to miejscowość, w której można znaleźć atrakcyjne oferty. LINK4 proponuje swoim klientom pakiet już od 362,70 zł. Kto może z niego skorzystać i jakie czynniki wpływają na wysokość ceny za usługę? Dowiesz się tego z naszego artykułu!

Ile kosztuje OC w Radomiu?

Warto dowiedzieć się, ile trzeba zapłacić za pakiet ubezpieczeniowy OC. Radom stwarza pod tym kątem wiele możliwości. Przedstawiamy przykładowy model konsumenta. Dzięki temu sprawdzisz, na jakie warunki finansowe możesz liczyć, wybierając polisę właśnie od LINK4.

Obrazek cta

OC Radom – przykład standardowego klienta

Statystycznym konsumentem będzie pan Maciej, który ma 59 lat i posiada prawo jazdy od 1982 roku. Deklaruje, że w ciągu roku nie przejedzie więcej niż 5 tys. km. Samochód ma od 6 lat, a samo auto jest ubezpieczone w Polsce od 2016 roku. Pan Maciej będzie użytkował pojazd wyłącznie w celach prywatnych. Jest też jedynym właścicielem. Ponadto może się pochwalić 5-letnią historią ubezpieczeniową.

Teraz powiemy więcej o aucie, dla którego pan Maciej chce wykupić ubezpieczenie samochodu. Radom to lokalizacja, po której klient przemieszcza się autem Daewoo-FSO/FSO – model Matiz 0.8 (Kat. MR’98 Life). Pojazd ma nadwozie typu hatchback 5 i jest wyposażony w benzynową jednostkę napędową o pojemności 796 ccm, która generuje 38 KW.

Ubezpieczenie samochodu Radom – kupno polisy online

Ważną kwestią w kontekście nabycia polisy, jest to, w jaki sposób pan Maciej zapłaci za ubezpieczenie samochodu. Radom jest miejscowością, której mieszkańcy mogą uiścić opłatę online. W takiej sytuacji LINK4 może naliczyć 7-procentową zniżkę. W takim razie, ile pan Maciej zapłaci za ubezpieczenie samochodu? Radom to miasto, gdzie stawka za wspomniany model polisy wyniesie 362,70 zł.

Trzeba też się dowiedzieć, ile będzie młodych kierowców kosztować ubezpieczenie samochodu. Radom jest miejscowością, gdzie mogą oni znaleźć atrakcyjną propozycję od LINK4. Jak znaleźć tanie ubezpieczenie OC? Radom to miasto, w którym kierowcy mogą na przykład skorzystać z kalkulatora online lub skontaktować się agentem.

Co zawiera Pakiet OC od LINK4?

LINK4 proponuje swoim klientom kompleksowy zestaw usług. Konsumenci mogą być pewni, że nie zostaną pozostawieni bez opieki, wybierając to ubezpieczenie OC. Radom jest lokalizacją, w której LINK4 sprzedaje polisę obejmującą takie usługi jak unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczy, Assistance Opony, a także Bezpośrednią Likwidację Szkód (BLS). Całość uzupełnia całodobowa pomoc informacyjna.

Radom na tle innych miast

Jak prezentują się na tle innych miast wspomniane ubezpieczenia samochodowe? Radom ze stawką 362,70 zł jest przykładowym miastem z województwa mazowieckiego. Jednak w przypadku innych lokalizacji: Siedlec, Warszawy czy Ostrołęki, cena będzie się różnić. Niezależnie od tego, które miasto Cię interesuje, warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia.

Co wpływa na ceny ubezpieczenia w Radomiu?

Dlaczego akurat 362,70 zł jest ceną za ubezpieczenia samochodowe? Radom plasuje się wysoko jeżeli chodzi o ilość wypadków na drogach. Współczynnik jest wyższy niż wartość dla całego województwa mazowieckiego i średniej krajowej. Z tego powodu w Radomiu cena za OC może być inna niż, chociażby w Płocku.

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Jak kupić tanie ubezpieczenie w Radomiu?

Jest kilka sposobów na to, żeby kupić niedrogie ubezpieczenie OC AC. Radom pod tym względem stwarza sporo możliwości. Pierwsza z nich to bezpośrednie udanie się do agenta  LINK4 lub kontakt telefoniczny z doradcą. 

 
Obrazek cta

Dobrym rozwiązaniem może być nabycie pakietu przez Internet. Dzięki temu klient może uzyskać dodatkowe 7% zniżki na wybrane ubezpieczenia komunikacyjne. Radom to miasto, którego mieszkańcy, mogą skorzystać z kalkulatora LINK4. Po wpisaniu wymaganych danych wyszukiwarka wskaże najlepszą ofertę.

Ubezpieczenia samochodowe Radom od LINK4 – czy warto?

LINK4 proponuje nie tylko kompleksową i tanią ofertę, ale także zapewnia wysoki poziom świadczenia usług. Potwierdzają to wysokie pozycje towarzystwa w niezależnych rankingach, w tym zestawienia „Gazety Bankowej”. LINK4 zajęło pierwsze miejsce w zestawieniu usługodawców w kategorii pakiet OC. Dlatego warto zdecydować się na ofertę tej firmy

 

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17