Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 46 sek.
Ubezpieczenie mieszkania – Kielce

Ubezpieczenie mieszkania zapewnia spokój oraz zabezpieczaj ten bardzo istotny element życia Twojego i Twojej rodziny. Poniżej zwrócimy uwagę na istotne informacje na temat ubezpieczenia mieszkań.

Kielce są bardzo atrakcyjnym miastem do zamieszkania z uwagi na atrakcje turystyczne, możliwości biznesowe, jak i też świetne połączenia komunikacyjne do innych dużych miast. Mieszkanie w stolicy województwa świętokrzyskiego  ma dużo zalet, ale warto też zabezpieczyć się przed niespodziewanymi sytuacjami – w tym mogą pomóc ubezpieczenia LINK4.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Kielce pod lupą

Koszt za ubezpieczenie mieszkania (Kielce i inne miasta) jest uzależniony od wielu czynników i indywidualny dla każdej nieruchomości. Poniżej omówimy cenę ubezpieczenia dla przykładowego mieszkania własnościowego w Kielcach o powierzchni 70 m², położonego na piętrze pośrednim. Mieszkanie jest wyposażone w alarm, drzwi antywłamaniowe, ochronę i monitoring, zbudowane w latach 2001-2005 oraz położone w strefie niezagrożonej powodzią. 

Zakres ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie samego mieszkania na kwotę prawie 411 tys. zł, ubezpieczenie ruchomości znajdujących się w mieszkaniu na kwotę 30 tys. zł oraz OC również na kwotę 30 tys. zł. Przeciętna cena ubezpieczenia takiego mieszkania wynosi 384,46 zł. Warto jednak zwrócić uwagę, że opłacając polisę BLIK-iem, możemy cenę obniżyć do 346,01 zł, zachowując te same parametry ubezpieczenia.

Obrazek cta

Ubezpieczenie mieszkania – Kielce na tle podobnych miast w Polsce

Jest bardzo wiele czynników, które decydują o tym, ile ostatecznie kosztuje ubezpieczenie nieruchomości. Kielce, jak i całe województwo świętokrzyskie od wielu lat utrzymują podobny poziom zaludnienia – mniej więcej pośrodku stawki wśród województw. Za to w statystyce liczby pożarów obiektów mieszkalnych województwo znajduje się na przedostatnim miejscu w Polsce. Jest to jeden z czynników pozytywnie wpływających na cenę ubezpieczenia – równocześnie jednak sprawia, że tym korzystniejsza jest dobra polisa mieszkaniowa. 

Kielce są również centrum turystycznym i biznesowym województwa świętokrzyskiego, co oznacza duży przepływ ludności. Mimo tego to miasto bezpieczne, co znajduje odzwierciedlenie w stawkach polisy kradzieżowej – kształtują się one na poziomie zbliżonym do innych miast wojewódzkich w Polsce.

Ubezpieczenie domu – Kielce pod lupą

LINK4 oferuje atrakcyjne możliwości ubezpieczenia oraz wiele dodatkowych korzyści, niezależnie czy chcemy chronić mieszkanie, czy interesuje nas ubezpieczenie domu. Kielce
z uwagi na swoje położenie geograficzne nie są szczególnie narażone na anomalie pogodowe, niemniej jednak różne zjawiska atmosferyczne mogą nieść ze sobą ryzyko, przed którym warto się zabezpieczyć. 

Ubezpieczenie domu lub mieszkania w LINK4 obejmuje ochroną szkody powstałe w Twojej nieruchomości w bezpośrednim skutku wystąpienia na przykład: pożaru, uderzenia pioruna, przepięcia, silnego wiatru, gradu, zalania, deszczu nawalnego, naporu śniegu czy upadku drzew i masztów. W zależności od wariantu, który wybierzesz, istnieje możliwość zabezpieczenia się od wszelkich zdarzeń losowych. Pełna lista zdarzeń, które są możliwe do objęcia ochroną, znajdzie się w OWU Twojego ubezpieczenia.

Ile zatem kosztuje ubezpieczenie domu? Kielce także w tej kwestii są na poziomie innych miast o podobnej wielkości. Ubezpieczenie domu o powierzchni 150 m² to przeciętnie wydatek 766,85 zł. Tak samo, jak w wypadku ubezpieczenia mieszkań – każda składka jest obliczana indywidualnie, a opłacając polisę BLIK-iem, możesz liczyć na korzystną ofertę cenową.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Ubezpieczenie nieruchomości – Kielce dają wiele możliwości

Dodatkowe korzyści skorzystania z oferty LINK4 to assistance i pomoc prawna w pakiecie ubezpieczeń, szeroki zakres ochrony w OC w życiu prywatnym, możliwość
ubezpieczenia nieruchomości w budowie lub w przebudowie. LINK4 zabezpiecza też szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa, a w przypadku szkody powodującej,
że nieruchomość nie nadaje się do użytkowania, pokrywamy koszty najmu innego lokalu.

W jaki sposób możesz przystąpić do ubezpieczenia? Kalkulator daje Ci możliwość samodzielnego obliczenia składki, dobrania opcji i sfinalizowania ubezpieczenia w wygodnym dla Ciebie momencie. Istotne jest jednak, aby zapoznać się z OWU i innymi ważnymi dokumentami – link do nich jest naturalnie dostępny na stronie kalkulatora. 

Jeżeli jednak wolisz o ubezpieczeniu porozmawiać z konsultantem, LINK4 udostępnia także inne możliwości zawarcia ubezpieczenia mieszkań. Kielce i okoliczne miejscowości to 4 agentów współpracujących z LINK4, którzy osobiście pomogą Ci dobrać ubezpieczenie do Twoich potrzeb. Masz też możliwość porozmawiania o ubezpieczeniu z konsultantami przez telefon pod numerem 22 4444444.

Ubezpieczenia mieszkań oraz ubezpieczenia domów – Kielce

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem mieszkania, czy też domu – w LINK4 możesz znaleźć dla siebie odpowiednie ubezpieczenie nieruchomości (Kielce oraz inne miasta). Jeżeli interesuje Cię inne ubezpieczenie – np. obowiązkowe OC samochodu, AC czy też ubezpieczenie turystyczne – zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty ubezpieczeń w LINK4.

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie