Atrakcyjne OC – czy w Gliwicach można znaleźć tanie ubezpieczenie samochodu?

Każdy, kto posiada zarejestrowany samochód, powinien mieć ważne OC. Gliwice to miasto, w którym nietrudno znaleźć dobrą ofertę. Jednym z towarzystw, które proponuje polisę w atrakcyjnej cenie, jest LINK4. Co warto wiedzieć na ten temat?

Baner korzyści

Wyszukanie kompleksowego i niedrogiego pakietu jest możliwe. LINK4 to ubezpieczyciel, który oferuje takie OC. Gliwice to miejscowość, której mieszkańcy mogą skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnej polisy – już od 348,52 zł. Kto może skorzystać z oferty? Jakie czynniki wpływają na wysokość stawki? Dowiesz się tego od nas!

Ile kosztuje OC w Gliwicach – sprawdź najważniejsze informacje!

Pakiet ubezpieczeniowy jest dostępny już od 348,52 zł. Tyle trzeba zapłacić za OC. Gliwice są lokalizacją, gdzie na taką ofertę może liczyć wielu klientów. Żeby doprecyzować, jaki profil powinien mieć klient, stworzyliśmy przykładowy model konsumenta.

Obrazek cta

OC Gliwice – modelowy klient

Modelowym klientem będzie pan Andrzej, który ma 47 lat i posiada prawo jazdy od 1992 roku. Deklaruje, że w ciągu roku nie przejedzie więcej niż 9 999 tys. km, a także będzie korzystał z pojazdu wyłącznie prywatnie. Jest też jedynym właścicielem i może się pochwalić ponad 5-letnią historią ubezpieczeniową.

Sprawdźmy, dla jakiego auta chce kupić ubezpieczenie samochodu. Gliwice to miasto, po którym porusza się pojazdem Toyota Yaris 1.0 (M4’14 Active) z 2015 roku. Auto ma nadwozie typu hatchback 5 i benzynową jednostkę napędową o pojemności 998 ccm, która generuje moc na poziomie 51 KW. Pan Andrzej posiada samochód od 7 lat, a pojazd jest ubezpieczony w Polsce od 2015 roku.

Ubezpieczenie OC Gliwice u LINK4 – płatność online

Ważną kwestią w kontekście ceny, jest sposób, w jaki pan Andrzej zdecyduje się zapłacić za ubezpieczenie samochodu. Gliwice to miejscowość, której mieszkańcy mogą skorzystać z opcji płatności online. Dzięki temu klienci mogą uzyskać dodatkową zniżkę 7%. Właśnie w ten sposób pan Andrzej ureguluje należność. W takim razie ile zapłaci za ubezpieczenie samochodu? Gliwice to lokalizacja, gdzie klient o opisanej charakterystyce uiści opłatę w wysokości 348,52 zł.

Ubezpieczenie samochodu Gliwice – co zawiera pakiet od LINK4?

Zgodnie z prawem każdy, kto ma samochód, powinien mieć wykupione obowiązkowe ubezpieczenia komunikacyjne. Gliwice są miastem, gdzie dużo osób może zdecydować się na wykupienie atrakcyjnego pakietu OC od LINK4.

Pakiet zawiera takie usługi jak unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym, Assistance Opony, a także Bezpośrednią Likwidację Szkód (BLS). Całość uzupełnia infolinia informacyjna działająca w trybie całodobowym.

Polisa OC dla młodych – ile zapłacą?

Młodzi kierowcy są najczęściej klasyfikowani jako grupa osób w wieku od 18 do 25 lat. Do tego przedziału często zaliczają się też kierowcy, którzy mają prawo jazdy krócej niż 36 miesięcy. Ile muszą zapłacić za ubezpieczenie OC? Gliwice to lokalizacja, w której mieszkańcy mogą skorzystać z kalkulatora LINK4. Po wpisaniu najważniejszych parametrów wyliczy on atrakcyjną stawkę, również dla młodych kierowców. Mogą oni również skontaktować się z agentem i zapytać o ubezpieczenie OC. Gliwice to miasto, w którym wybierzesz korzystne dla Ciebie rozwiązanie.

Gliwice na tle innych miast

Warto też dowiedzieć się, jak na tle innych miast prezentują się wspomniane ubezpieczenia samochodowe. Gliwice ze stawką 348,52 zł to przykład z województwa śląskiego. Jednak w przypadku pozostałych miast z tego obszaru: Katowic, Dąbrowy Górniczej, Częstochowy czy Zabrza cena będzie inna. Dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia dla wskazanej przez Ciebie lokalizacji.

Co wpływa na ceny ubezpieczenia w Gliwicach?

Głównym kryterium jest ilość wypadków drogowych i ofiar śmiertelnych w rejonie miasta. Od tego może zależeć cena za ubezpieczenia samochodowe. Gliwice pod tym względem plasują się dość wysoko, ponieważ częstotliwość wypadków jest równomierna dla średniej krajowej, a liczba ofiar śmiertelnych przewyższa medianę krajową. Z tego powodu towarzystwa ubezpieczeniowe mogą naliczać wyższe ceny za polisy OC.

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Jak kupić tanie ubezpieczenie w Gliwicach?

Jest kilka sposobów na to, żeby kupić tanie ubezpieczenia OC AC. Gliwice są miastem, gdzie działa wielu agentów LINK4. Klienci mogą też skontaktować się z infolinią ubezpieczyciela. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z kalkulatora online. Po wpisaniu danych wyszukiwarka pokaże najatrakcyjniejsze dla klienta wyliczenie.

Obrazek cta

Ubezpieczenia samochodowe Gliwice od Link4 – dlaczego warto się zdecydować?

Nie tylko dobra cena i bogaty pakiet usług przemawiają za skorzystaniem z usług LINK4. Towarzystwo ubezpieczeniowe zbiera też dobre recenzje specjalistów. Ostatnio zajęło pierwsze miejsce w rankingu „Gazety Bankowej” w kategorii najlepszy pakiet OC. To wszystko sprawia, że warto zdecydować się na ofertę ubezpieczenia OC od LINK4.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17