Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 19 sek.
Ubezpieczenie domu i mieszkania w Krakowie

Szukasz ubezpieczenia mieszkania? Kraków to miasto, w którym musisz liczyć się z ryzykiem włamania, a także innymi zdarzeniami, takimi jak pożary, czy zalania. W LINK4 znajdziesz ubezpieczenie nieruchomości. Kraków jest miejscem, w którym znajdziesz polisy w atrakcyjnych cenach – możesz ubezpieczyć dom lub mieszkanie od wszystkich ryzyk i konkretnych zdarzeń.

Baner korzyści

Ubezpieczenie mieszkania – Kraków, czyli stolica małopolski

Kupujesz ubezpieczenie domu? Kraków to miasto, w którymw LINK4 znajdziesz odpowiednie produkty ubezpieczeniowe. Dowiedz się, jakie są ceny polis w stolicy Małopolski, a także, od jakich ryzyk można się ubezpieczyć. Ubezpieczenia mieszkania – Kraków pozwala wykupić w dowolnym zakresie, kształtując produkt ubezpieczeniowy tak, by spełniał Twoje potrzeby w kontekście zakresu ochrony, jak również sumy ubezpieczenia.

Obrazek cta

Ubezpieczenie mieszkania Kraków? Ile kosztuje?

Nie wiesz, ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania? Kraków to miasto, w którym za polisę LINK4 dla mieszkania o powierzchni 70 m² w Krakowie płaci się średnio 435 zł. Ubezpieczenie domu – Kraków wymaga już większych nakładów niż w kwestii mieszkania. Polisa jest już niemal dwukrotnie droższa i kosztuje średnio 881 zł przy metrażu na poziomie 150 m². Takie ceny są uśrednione, a ostateczna kwota jest zależna od wybranego zakresu ochrony, a także sumy ubezpieczenia.

Kupując ubezpieczenie nieruchomości, Kraków pozwalawłaścicielowi zyskać możliwość uzyskania odszkodowania przy konkretnym zdarzeniu ubezpieczeniowym, jeśli taką polisę wybrał lub przy wydarzeniu się jednej z wielu sytuacji określonych w OWU. Polisa może obejmować pomoc prawną w pakiecie ubezpieczeń. Można ją wykupić nawet dla domów i mieszkań znajdujących się w budowie lub przebudowie. Jeśli w wyniku szkody nieruchomość nie będzie nadawała się do zamieszkania, ubezpieczenie pokryje koszty wynajmu lokalu zastępczego.

Ubezpieczenie nieruchomości – Kraków na tle innych miast

Ile kosztuje ubezpieczenie domu? Kraków znajduje się w średniej cen dla całego kraju. Ostatecznie cena polisy jest jednak zależna od wielu czynników, więc jeśli chcesz poznać ofertę LINK4 przygotowaną dla Ciebie, zadzwoń na infolinię pod numer 22 4444444 lub skontaktuj się bezpośrednio z agentem ubezpieczeniowym współpracującym z LINK4. Możesz też skorzystać z formularza znajdującego się na stronie internetowej.

Co obejmuje ubezpieczenie mieszkania w Krakowie?

Ubezpieczenia mieszkań – Kraków to miasto, w którym warto się ubezpieczyć. Analizując dane Straży Pożarnej*, w Małopolsce wybucha aż 7500 pożarów rocznie. Polisa mieszkaniowa – Kraków to miasto, w którym polisa pozwoli pokryć straty wynikające z pożaru, a także innych powszechnie występujących zdarzeń naturalnych, takich jak wichury, uszkodzenia spowodowane przez drzewa, powodzie, zalania przez sąsiadów, czy przepięcia. Szczegółowy zakres ochrony znajdziesz w OWU**.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Korzystne ubezpieczenie domu – Kraków. Jak kupić?

Chcesz kupić ubezpieczenie domu? Kraków to region, w którymmożesz to zrobić na wiele sposobów. Z LINK4 współpracuje wielu agentów, u których można nabyć polisę bezpośrednio, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, otrzymać odpowiedź na pytania związane z produktem ubezpieczeniowym. Możesz też zadzwonić na infolinię pod numerem telefonu 22 444 44 44, gdzie przeprowadzimy Cię przez proces zakupu i odpowiemy na pytania. 

Jeśli interesują Cię korzystne ubezpieczenia mieszkań, Kraków to miasto, w którymmożesz kupić polisę także przy pomocy dostępnego na naszej stronie kalkulatora ***. Po wpisaniu odpowiednich danych dotyczących nieruchomości skalkulujemy składkę i zaproponujemy Ci ofertę dotyczącą ubezpieczenia. Kalkulator jest łatwy w obsłudze i w pełni intuicyjny. W razie wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Jeśli chcesz zabezpieczyć swój majątek i zapewnić sobie rekompensatę w przypadku katastrofy naturalnej lub kradzieży, w LINK4 znajdziesz produkty ubezpieczeniowe spełniające Twoje indywidualne preferencje dotyczące zakresu ochrony i sumy ubezpieczenia w atrakcyjnych cenach. Sprawdź nie tylko oferty ubezpieczenia domu – Kraków to miasto, w którym możesz kupić inne produkty ubezpieczeniowe.

*Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sor=

** Źródło:https://dokumenty.link4.pl/

***Źródło:https://www.link4.pl/kalkulator_nieruchomosc/fhhFlow.html?execution=e2s1&state=15-0-A14FCC552A1D2370A7B3EA281A495F75&#null

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a takżę OWU dostępne są na stronie www.link4.pl

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie