Ubezpieczenie dla pozostałych branż

Prowadzisz biznes? Zadbamy o jego ochronę! Sprawdź elastyczną ofertę LINK4 - różne zakresy, kompleksowe ubezpieczenie.

W jakich branżach ubezpieczenie OC jest obowiązkowe?

Polisa Odpowiedzialności Cywilnej wymagana jest od przedstawicieli takich zawodów jak lekarz weterynarz, architekt, inżynier budownictwa, adwokat, doradca podatkowy, prawny, broker ubezpieczeniowy, detektyw, rzeczoznawca majątkowy, zarządca nieruchomości, organizator imprez masowych. Jest to związane z charakterem danego zawodu i ryzykami, jakie mogą się pojawić w trakcie jego wykonywania.

Jakie ryzyka może zawierać ubezpieczenie dla biznesu?

Ubezpieczenie dla pozostałych branż w LINK4 obejmuje ochronę prowadzonego biznesu przed skutkami wielu wydarzeń. Możesz liczyć między innymi na zabezpieczenie majątku od pożaru oraz od innych ryzyk (za wyjątkiem wskazanych w OWU), a także od kradzieży z włamaniem lub rabunku. Ochroną objęte są sprzęt elektroniczny czy środki obrotowe w transporcie. Polisa obejmuje także odpowiedzialność cywilną z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia oraz ubezpieczenie pracowników od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia dla przedsiębiorców?

Tego rodzaju polisa jest ważnym elementem prowadzenia działalności w wielu zawodach. Elastyczna oferta w LINK4 pozwala na dopasowanie zakresu ochrony ubezpieczeniowej do specyfiki danego zawodu. Polisa zapewnia komfort pracy bez obawy o bezpieczeństwo i funkcjonowanie firmy bez względu na okoliczności.

Ile kosztuje ubezpieczenie dla osób prowadzących biznes?

Wysokość składki ustanawiana jest indywidualnie na podstawie wysokości kwoty ubezpieczenia oraz zakresu ochrony. W LINK4 stworzymy dla Ciebie indywidualny pakiet dostosowany do profilu prowadzonej przez Ciebie działalności. Dzięki temu zapłacisz tylko za to, co jest Ci niezbędne. Jest to praktyczne i oszczędne rozwiązanie.

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie dla prowadzących biznes?

Polisa ta skierowana jest do profesjonalistów, wykonujących nietypowe zawody oraz do firm o specyficznym profilu działalności. Zakres ryzyk, jaki obejmuje ubezpieczenie, pozwala na wykonywanie obowiązków służbowych bez obawy o nieprzewidziane sytuacje.

Twoja oferta czeka!

Wszystko zależy od Ciebie - zdecyduj czy chcesz wybrać ubezpieczenie tylko od zdarzeń losowych, dodać odpowiednie klauzule czy też rozszerzyć zakres ochrony o ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Chronimy prowadzony biznes przed skutkami wielu wydarzeń:

  Majątek firmy od pożaru i innych zdarzeń losowych lub od wszelkiego ryzyka, a także od kradzieży z włamaniem lub rabunku,

  Sprzęt elektroniczny od wszelkiego ryzyka,

  Środki obrotowe w transporcie,

  Odpowiedzialność cywilną z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia,

  Pracowników od następstw nieszczęśliwych wypadków.

 

 

Dodatkowo możesz otrzymać:

  • Assistance - pomoc w sytuacjach awaryjnych
  • Usługi pomocy prawnej - telefoniczne porady prawne i doradztwo podatkowe

Stworzymy dla Ciebie odpowiedni pakiet ubezpieczenia dostosowany do profilu prowadzonego biznesu.

Skontaktuj się z nami i dostosuj ofertę!

Zostaw kontakt
albo
Zadzwoń do nas:
668 444 444
albo
Odwiedź najbliższego agenta