Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

30 000 polis LINK4 za punkty PAYBACK

Czas czytania: 1 min. 48 sek.

Od sierpnia 2013 roku można kupić ubezpieczenie AC, OC, mieszkaniowe lub turystyczne w LINK4 płacąc punktami PAYBACK. Niezależnie, czy kupujemy przez telefon, Internet, czy u agenta. Już ponad 30 tysięcy polis zostało opłaconych w ten sposób.

„Dzięki punktom PAYBACK klienci mogą zaoszczędzić pieniądze kupując ubezpieczenie w LINK4. To dla nich dodatkowy powód, aby wybrać polisę właśnie w naszym towarzystwie.” - powiedział Krzysztof Kosiński, kierownik ds. CRM i Programów Lojalnościowych w LINK4.

Zaletą Programu PAYBACK jest możliwość zbierania punktów u wielu partnerów za pomocą jednej karty, a następnie wymiana tych punktów na vouchery zniżkowe, bony zakupowe, bilety do kina czy też nagrody rzeczowe. Punktami można również zapłacić za wybrane produkty i usługi.

LINK4 jest partnerem Programu PAYBACK od 2013 roku, jako jedyny ubezpieczyciel w Polsce. Każdy klient, który decyduje się kupić polisę komunikacyjną, mieszkaniową lub turystyczną w LINK4 i jest uczestnikiem Programu PAYBACK, może także otrzymać punkty. W ciągu 2 lat LINK4 sprzedał 316 tysięcy polis z punktami PAYBACK.

W Programie PAYBACK uczestniczy blisko 7 milionów Polaków. Karta PAYBACK jest wykorzystywana średnio 4 razy w miesiącu. PAYBACK to także 600 partnerów, ponad 7 000 miejsc, w których można zbierać punkty. Partnerami Programu są m.in. takie firmy, jak: BP, Empik, Orange, Real, Bank Zachodni WBK, Link4, Multikino, SMYK 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21