Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Auto pożyczysz jak miejski rower

Czas czytania: 1 min. 54 sek.

Wrocław i Warszawa to pierwsze aglomeracje w Polsce, które będą wynajmować mieszkańcom samochody. Mają one uzupełnić transport publiczny. Pierwsze sieci miejskich wypożyczalni ruszą już w przyszłym roku.

Auto pożyczysz jak miejski rower – Rzeczpospolita, 24.11.2015

Wrocław i Warszawa to pierwsze aglomeracje w Polsce, które będą wynajmować mieszkańcom samochody. Mają one uzupełnić transport publiczny. Pierwsze sieci miejskich wypożyczalni ruszą już w przyszłym roku. Na ulicach polskich aglomeracji może się pojawić około 1000 takich pojazdów. Sieć ma działać na zasadzie miejskich wypożyczalni rowerów.

Bez ubezpieczeń w firmach – Forum Branżowe, 23.11.2015

Aż 25 procent mikroprzedsiębiorców nie zabezpiecza działalności żadną polisą. Spośród zagrożeń, jakich przedsiębiorcy obawiają się najbardziej, są: pożar, powódź, zalanie, kradzież i wandalizm. Tylko 25 procent zabezpiecza się na okoliczność odpowiedzialności za skutki wyrządzenia szkody osobom trzecim w związku z prowadzoną działalnością.

PZU wprowadza obsługę dla osób z wadą słuchu – GU, 24.11.2015

Od listopada PZU we współpracy z firmą migam.org wprowadził w wybranych oddziałach obsługę w Polskim Języku Migowym. Nowe narzędzie obsługi klienta ma ułatwić osobom niesłyszącym i niedosłyszącym skorzystanie z oferty ubezpieczyciela.

Ratalna sprzedaż polis rozwija się – GU, 24.11.2015

W październiku 2014 roku Reso, BTA oraz Bacca rozpoczęły współpracę dotyczącą sprzedaży ratalnej ubezpieczeń. Wszystkie płatności obsługuje ostatnia z firm, specjalizująca się w dostarczaniu planów ratalnych w ubezpieczeniach. Korzystając z oferty, klienci nie muszą wpłacać składki przy zawieraniu umowy. Harmonogram spłat określa termin płatności pierwszej raty na 20 dni od daty nabycia polisy.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz składkę 

już teraz

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon. - pt. 8 - 20