Bezpieczni kierowcy zapłacą mniej za ubezpieczenie

23 stycznia 2017 0 Komentarzy 2.6
Głosuj:
5 głosów

W marcu LINK4 wystartuje z dobrowolnym ubezpieczeniem komunikacyjnym, w którym styl jazdy kierowcy będzie mieć wpływ na wysokość ubezpieczenia.

Kategoria: Aktualności

Za każdy miesiąc bezpiecznej jazdy kierowca otrzyma indywidulane „obniżki”, które będą mu wypłacone na koniec okresu ubezpieczenia lub będzie mógł je zamienić na zniżkę w składce na kolejny rok. Będzie można zaoszczędzić do 30 proc.
Przy ocenie stylu jazdy kierowcy LINK4 będzie brać pod uwagę to, czy kierowcy nie przekraczają dozwolonej prędkości, czy płynnie przyśpieszają i hamują. Aby wziąć udział w promocji będzie trzeba przejechać odpowiednią liczbę kilometrów w miesiącu oraz wykonać odpowiednią liczbę podróży samochodem.
Zależy nam przede wszystkim na promocji bezpiecznej jazdy, dlatego LINK4 nie będzie karać kierowców za zbyt ryzykowną jazdę. Oni po prostu nie otrzymają zniżek.
Ubezpieczenie wykorzystuje rozwiązania telematyczne. Od ponad 1,5 roku LINK4 współpracuje w tym zakresie z NaviExpert, wykorzystując aplikację „Bezpieczna jazda z LINK4”, która jest częścią nawigacji tej firmy.

Blogerzy Link4

Tomasz Górewicz Autor artykułów LINK4
Maciej Krzysztoszek Rzecznik Prasowy
Marek Baran PR Director LINK4