Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Cadillac Marszałka Piłsudskiego

Czas czytania: 1 min. 38 sek.

Fundacja PZU była partnerem strategicznym renowacji zabytkowego cadillaca, który należał do Marszałka Józefa Piłsudskiego. Renowacja cadillaca zajęła 8 miesięcy.

Fundacja PZU i cadillac Marszałka Piłsudskiego – www.pzu.pl, listopad 2014

Fundacja PZU była partnerem strategicznym renowacji zabytkowego cadillaca, który należał do Marszałka Józefa Piłsudskiego. Odrestaurowany z inicjatywy Prezydenta Bronisława Komorowskiego samochód brał udział w tegorocznych obchodach Święta Niepodległości i przejechał na czele marszu "Razem dla Niepodległej". Renowacja cadillaca zajęła 8 miesięcy. Po zakończeniu obchodów Święta Niepodległości samochód zostanie wyeksponowany w specjalnej gablocie przy Belwederze.

Więcej tutaj.

Nietypowy wypadek na miejskim rowerze – Wyborcza.pl, 13.11.2014

Ponad 1 tys. zł odszkodowania otrzymał 19-latek, który doznał nietypowego urazu podczas jazdy na miejskim rowerze Veturilo. Pod chłopakiem złamała się rama roweru i przecięła jego prącie. Poszkodowany trafił do szpitala, gdzie założono mu szwy i zalecono kilkudniową rekonwalescencję. Zajmujący się chłopakiem lekarz stwierdził, że gdyby ten był niższy o 10 cm, wypadek mógłby skończyć się tragicznie. 19-latek otrzymał ponad 1 tys. zł odszkodowania od ubezpieczyciela firmy Nextbike.

Więcej tutaj.

Bardziej ufamy marketom niż ubezpieczycielom – Raport Ernst&Young, listopad 2014

Z badania EY Global Consumer Insurance Survey 2014 wynika, że ubezpieczyciele cieszą się w Europie 61% zaufaniem. Taki sam poziom zaufania klienci mają do banków i nieco wyższy - 63% - do firm farmaceutycznych. O wiele bardziej Europejczycy ufają sklepom internetowym (78%), producentom samochodów (84%) i supermarketom (87%).

Prawie 24 tys. respondentów z 30 krajów na świecie zostało również spytanych o to, dlaczego rezygnują z ochrony ubezpieczeniowej oraz co najbardziej liczy się w relacji z ubezpieczycielem. Dla 50-60% osób (w zależności od rodzaju ubezpieczenia) najważniejszym czynnikiem decydującym o zmianie lub zamknięciu ubezpieczenia jest cena i warunki.

Więcej tutaj.

Ubezpieczenie floty Getin Noble Bank – Gazeta Ubezpieczeniowa, 18.11.2014

Po Tesco i Neonet LINK4 pozyskał flotę kolejnego klienta. Towarzystwo ubezpiecza blisko 800 samochodów Getin Noble Bank. Dodatkowo firma współpracuje z bankiem w celu obniżenia szkodowości, stosując narzędzia z zakresu zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym. LINK4 chce być liderem rynku flotowego w tym obszarze.

Oferta towarzystwa obejmuje ubezpieczenia OC i Auto Casco pojazdów oraz pakiet zarządzania ryzykiem. „LINK4 wspiera nas w modyfikacji naszej polityki flotowej oraz optymalizacji kosztów napraw. Widać już pierwsze efekty wspólnych działań.” - powiedział Adam Król, kierownik Zespołu Zarządzania Flotą Samochodową w Getin Noble Banku.

Więcej tutaj.

Od dziś rozporządzenie ws. egzaminu dla agentów

14 listopada wchodzi w życie rozporządzenie ministra finansów z 14 października 2014 r. w sprawie egzaminu dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych. Rozporządzenie określa zakres obowiązujących tematów egzaminu dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych, tryb jego przeprowadzania oraz szczególne zasady w zakresie spełniania warunku zdania egzaminu przeprowadzonego przez zakład ubezpieczeń.

Więcej tutaj

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21