Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Hole in one na olimpiadzie w Rio

Czas czytania: 1 min. 5 sek.

Hole in one na olimpiadzie w Rio – rio2016.com, 16 sierpnia 2016

Golfiście Justinowi Rose w czasie igrzysk olimpijskich w Rio udało się trafić do dołka za pierwszym uderzeniem. To tzw. uderzenie hole in one. Było to pierwsze olimpijskie hole in one w historii. Po uderzeniu piłeczka przeleciała 191 jardów i wylądowała w dołku. Hole in one podczas igrzysk nie było ubezpieczone. Zwykle organizatorzy turniejów golfowych ubezpieczają się w tym zakresie, ponieważ golfista za takie uderzenie otrzymuje wysoką nagrodę.

Autopilot nie znaczy samokierujący – GU, 18 sierpnia 2016

Samochód elektryczny Tesla w trybie autopilota spowodował wypadek w Pekinie. Powodem było niedoinformowanie nabywcy przez chińskiego sprzedawcę, który błędnie utożsamiał funkcję autopilota z pojazdem samokierującym. Okazuje się, że tego typu błąd nadinterpretacji popełniany jest przez chińskich sprzedawców samochodów Tesla regularnie, mimo wyraźnych zaleceń producenta, który w języku angielskim unika sformułowania „self-driving”.

Hotel odpowiada za kradzież mienia gości – D.A.S., 18 sierpnia 2016

Jak wskazują eksperci D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej (D.A.S. TUOP), spędzając wakacje w hotelu czy pensjonacie, oprócz komfortu i udogodnień, należy wymagać bezpieczeństwa, m.in. rzeczy wniesionych. Eksperci ubezpieczyciela podkreślają, że hotel w żaden sposób nie może wyłączyć czy ograniczyć swojej odpowiedzialności – ani poprzez zapisy w umowie, ani za pomocą ogłoszenia lub wewnętrznego regulaminu.

Link4 liderem lipcowego rankingu – Ubea, 16 sierpnia 2016

Z kalkulacji wykonanych przez użytkowników Ubea.pl wynika, że w lipcu cenowym liderem w ubezpieczeniach komunikacyjnych był Link4. Porównywarka sprawdziła wyniki 200 tys. kalkulacji wykonanych przez internautów. Na tej podstawie powstał ranking najtańszych ubezpieczeń komunikacyjnych. Triumfatorem w pakietach został Link4, który zdobył 4,38 pkt. za pakiety OC + NNW, 4,33 pkt. za OC + AC i 4,26 pkt. za OC + AC + NNW.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21