Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Kamera jest pomocą dla policji

Czas czytania: 1 min. 13 sek.

Coraz bardziej popularne kamery samochodowe są już nie tylko zwykłym gadżetem. Z roku na rok stają się też coraz bardziej przystępne cenowo. Najtańsze tego rodzaju urządzenie można kupić już za niecałe 100 złotych. 

Kamera jest pomocą dla policji – Echo Dnia Kielce, 14.09.2015

Coraz bardziej popularne kamery samochodowe są już nie tylko zwykłym gadżetem. Z roku na rok stają się też coraz bardziej przystępne cenowo. Najtańsze tego rodzaju urządzenie można kupić już za niecałe 100 złotych. Dobrej jakości nagranie może być z kolei solidnym dowodem pozwalającym określić rzeczywistego sprawcę wypadku i ułatwić proces ubiegania się o odszkodowanie.

Ukradli bmw na rannego – Fakt, 15.09.2015

O tym, że złodziejska pomysłowość nie zna granic, boleśnie przekonał się pan Karol z Gdańska. Jechał swoim bmw przez centrum miasta. Nagle zobaczył człowieka, który wybiegł z pobocza, zatoczył i wpadł mu prosto pod koła. Pan Karol zatrzymał się i wyskoczył z auta. Człowiek leżał, lamentował, twierdził, że ma cukrzycę. Kwiatkowski zadzwonił po karetkę a leżący na jezdni tylko na to czekał... nagle ozdrowiał i błyskawicznie znalazł się w aucie. A, że w stacyjce były oczywiście kluczyki, z ucieczką nie miał najmniejszego problemu!

Szkody osobowe przygniatają UFG – Puls Biznesu, 15.09.2015

Szkody osobowe uderzają nie tylko w ubezpieczycieli. Stają się także coraz poważniejszym problemem dla UFG - instytucji, która płaci odszkodowania za kierowców, którzy nie kupili polisy OC komunikacyjnego i spowodowali wypadek lub gdy sprawca jest nieznany. W pierwszej połowie roku fundusz wypłacił ponad 52 mln zł odszkodowań, aż o 55 proc. więcej niż rok temu.

Innowacje – klucz do rozwoju ubezpieczycieli – Badanie KPMG, wrzesień 2015

Zdaniem 83% przedstawicieli branży ubezpieczeniowej z 20 krajów (w tym z Polski) uczestniczących w badaniu KPMG, sukces firmy w tym sektorze jest ściśle uzależniony od tego, czy charakteryzuje się ona większą innowacyjnością niż jej konkurenci. Największą szansę na rozwój daje lepsze wykorzystanie technologii (60% wskazań) oraz szersze wykorzystanie technologii cyfrowych (53% wskazań). 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21