Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Kasia Moś, The Chance, Sound'n'Grace... poznaj gwiazdy!

Czas czytania: 2 min. 42 sek.

Kasia Moś, The Chance: Monika Marcol, Magdalena Adamiak, Agnieszka Latusek, Sound'n'Grace: Ania Żaczek, Maria Juzwin, Kamil Mokrzycki, Adam Michalczyk, Marcin Czyżewski, Mateusz Krautwurst i Antek Smykiewicz  to artyści, którzy wzięli udział w naszym projekcie znani pewnie wielu z Was z takich programów, jak X-Factor, Must Be The Music, czy Voice of Poland.

Dla tych, którzy jeszcze ich nie rozpoznali postanowiliśmy przygotować małą ściągę przybliżającą sylwetki tych niezwykłych ludzi, z którymi mieliśmy okazję się poznać.

KASIA MOŚ

Kasia Moś

Finalistka III edycji programu TV Polsat „MUST BE THE MUSIC”. Wystąpiła w „The Pussycat Dolls Burlesque Review”, u boku takich gwiazd jak Kelly Osborne, Mya i Carmen Electra. Współpracowała również m.in. z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja Świętego Marka”, Grzechem Piotrowskim, Borysem Szycem, grupą hip-hopową Bezimienni. Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna. Wystąpiła także w Konkursie Eurowizji  z kompozycją Roberta Jansona „I wanna know”. Zaśpiewała fragmenty dwóch piosenek do filmu animowanego „Disco Robaczki”. W styczniu tego roku nagrała wokalizę Wojciecha Kilara do filmu „Obce ciało” Krzysztofa Zanussiego. Obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą. Świeże newsy o Kasi znajdziecie na www.kasiamos.pl.

Tutaj możecie obejrzeć jej debiutancki singiel do utworu "Zatracam się", który zapowiada płytę:


THE CHANCE

The Chance
Agnieszka Latusek, Monika Marcol I Magdalena Adamiak poznały się podczas kwalifikacji do programu X Factor. W wyniku decyzji Jury, postanowiły połączyć swoje siły i jako The Chance, pod okiem Czesława Mozila, walcząc o miejsce w finałowej dziesiątce. Ostatecznie zespołowi udało się dostać do wielkiego finału, zajmując w nim trzecie miejsce. Zgodnie ze złożoną fanom obietnicą, dziewczyny kontynuują działalność artystyczną. Dzięki ciężkiej pracy i prawdziwej przyjaźni, planują wkrótce zdobyć polskie i zagraniczne sceny.

Dziewczyny mają na swoim koncie 3 single i pracują nad materiałem na płytę. Polecamy najnowszy!

MATEUSZ KRAUTWURST

Mateusz Krautwurst

Wokalista, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny. Finalista The Voice Of Poland, zwycięzca odcinka kultowej „Szansy na Sukces” z Kubą Badachem i zespołem Poluzjanci. Jako wokalista chóru gospel The London Community Gospel Choir od­był trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Z zespołem The Positive wystąpił m.in. na Sopot TOP Trendy Festiwal, Vena Music Festival (dwukrotny finalista), Carpathia Festival (GRAND PRIX) oraz wydał autorski album w 2011 roku (na płycie gościnnie Urszula Dudziak, Natalia Kukulska i Frenchy). Autor powieści „Pojednanie. Składanie do całości”. Aktualnie­ prowadzi własną firmę, zajmującą się współpracą z artystami, organizacją koncertów i studyjną produkcją muzyki, a także lekcjami śpiewu i warsztatami wokalnymi. Więcej na: www.mkp.fm.

MARCIN CZYŻEWSKI

Marcin Czyżewski

Finalista I edycji muzycznego talent show TV Polsat "MUST BE THE MUSIC" oraz TVN Sopot Festival 2009. Koncertuje zarówno w Polsce jak i za granicą (m.in. w Los Angeles i przed publicznością prestiżowego klubu muzycznego Anthology w San Diego). Uczestnik międzynarodowego projektu "Poland... Why Not?", w którym wraz z innymi utalentowanymi polskimi artystami (m.in. wraz z Nataszą Urbańską, Patricią Kazadi, Mietkiem Szcześniakiem, Sławkiem Uniatowskim) nagrywać będzie płytę promującą polską muzykę za granicą. W 2012 roku brał udział w projekcie Yugopolis. Wiosną 2014 roku ukaże się jego solowy album.
A już dziś możecie go polubić na Facebooku!

ANTEK SMYKIEWICZ

Antek Smykiewicz

Finalista I edycji The Voice Of Poland (grupa Andrzeja Piasecznego). Wokalista zespołu rockowego Ściana Wschodnia. Uczestniczył w programie „Tak to leciało”. Zwycięzca III Karaoke MAXXX Festiwal 2010. Obecnie prowadzi firmę specjalizującą się w organizacji i nagłaśnianiu imprez. Dla nas człowiek uśmiech i na planie ujawnił nie tylko świetne zdolności wokalne, ale niezwykły dryg do tańca:)! W tym roku ukaże się jego nowa płyta nad którą pracuje z Markiem Kościkiewiczem. Antka znajdziecie tutaj!>

MARIA JUŹWIN, ANIA ŻACZEK, ADAM MICHALCZYK, KAMIL MOKRZYCKI (SOUND'N"GRACE)

Sound'n'Grace

Sound'n'Grace - finalista 3 edycji programu Mam Talent, liderami zespołu są Ania Żaczek i Kamil Mokrzycki - jedyny w Polsce duet dyrygencki. Wśród wokalistów, którzy tworzą S'n'G znajdują się laureaci wielu konkursów, festiwali, wokaliści i tancerze teatrów muzycznych. Zespół ma na swoim koncie współpracę z polskimi artystami, m.in.: Afromental, Anią Szarmach, Łukaszem Mrozem. Koncertuje w kraju i za granicą, zarówno w klubach (Palladium, Hybrydy, Capitol), teatrach (Teatr Polski, Kwadrat, Roma, Studio Buffo) oraz bierze udział w koncertach telewizyjnych (Sopot Festival, Lato Zet i Dwójki, X Factor). Reprezentanci Polski w międzynarodowej akcji na rzecz walki z AIDS, zorganizowanej przez Fundację RED, założonej przez Bono - wokalistę U2. Ambasadorzy akcji Legalna Kultura.

Odwiedź nasz profil na Facebooku. Mamy mnóstwo niespodzianek.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz składkę 

już teraz

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon. - pt. 8 - 20