Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Laureaci „Narodowego Testu Kierowców” LINK4 ukończyli niezwykły kurs

Czas czytania: 1 min. 6 sek.

Jeśli tylko będziecie mieć okazję uczestnictwa w kursie doskonalenia jazdy w Sobiesław Zasada Centrum – skorzystajcie z niej koniecznie. Nasi „kursanci” – laureaci „Narodowego Testu Kierowców” LINK4 już przekonali się o tym, że warto wziąć udział w takim szkoleniu.

W minioną sobotę dla laureatów „Narodowego Testu Kierowców”, konkursu ogłoszonego na naszym profilu na Facebooku, zorganizowaliśmy kurs doskonalenia jazdy. Taki kurs był nagrodą w naszej facebookowej zabawie. Laureaci ochoczo stawili się w Sobiesław Zasada Centrum, w podpoznańskich Bednarach. Znacie to miejsce? To niezwykły, unikatowy w skali kraju ośrodek szkoleniowy. Warto się tam wybrać – i w „realu”, i dzięki Internetowi. Sprawdźcie sami.

Kurs bezpiecznej jazdy samochodem organizowany przez LINK4

Podczas szkolenia dla laureatów naszego konkursu był czas i na teorię, i na praktykę – zarówno na tematy związane z udzielaniem pierwszej pomocy na drodze, jak i te dotyczące bezpiecznej jazdy w bardzo trudnych warunkach.

sobiesław zasada centrum

Nasi laureaci mieli okazję zmierzyć się również z tzw. „szarpakiem” czyli mechanicznym urządzeniem do wywoływania poślizgu nadsterownego. Ćwiczenie wymagało zachowania zimnej krwi i szybkiego podejmowania decyzji. Ale i z tym nasi „kursanci” doskonale sobie poradzili!

Instruktorzy Sobiesław Zasada Centrum  zapewniali, że emocje gwarantowane i nie były to zapewnienia na wyrost.

Oczywiście były też próby jazdy sportowej. Sportowa rywalizacja to zawsze bardzo dobre podsumowanie dnia. Uczestnicy szkolenia sumiennie pracowali na tytuł mistrzów kierownicy i końcowe certyfikaty.

ośrodek szkolenia kierowców

Choć dzień był niezwykle pracowity uczestników kursu nie opuszczał entuzjazm i doskonały humor – do samego końca.

Jeśli tylko będziecie mieć okazję wziąć udział w kursach organizowanych przez Sobiesław Zasada Centrum – skorzystajcie z nich, bo warto! Zdobyte tam umiejętności przydadzą się każdemu, kto chce bezpiecznie podróżować samochodem. A my pomyślimy może o kolejnym konkursie z tak atrakcyjną nagroda do wygrania.

ośrodek szkolenia kierowców

PS Korzystając z okazji dziękujemy Sobiesław Zasada Centrum za przeszkolenie naszych laureatów.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21