Kup online
polisę OC/AC
Image
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

LINK4 po raz trzeci ubezpieczy rowery w Tesco

Czas czytania: 0 min. 40 sek.

W ciągu dwóch lat LINK4 ubezpieczyło 136 tysięcy rowerów w Tesco.

W tym roku ochrona LINK4 obejmie ubezpieczenie roweru od kradzieży oraz ubezpieczenie NNW i OC rowerzysty zapewniające pomoc finansową w przypadku uszczerbku na zdrowiu spowodowanym wypadkiem rowerowym i zabezpieczenie finansowe w razie szkód wyrządzonych przez rowerzystę osobom trzecim.

Polisa od kradzieży – finansowana przez Tesco – jest dodawana gratis do każdego roweru zakupionego w sklepie, natomiast ubezpieczenie NNW i OC łącznie kosztują w LINK4 tylko 4 zł miesięcznie.

Wykupując pakiet NNW i OC rowerzysta zyskuje ochronę w razie nieprzewidzianych wypadków m.in. na co raz bardziej zatłoczonych ścieżkach rowerowych. To LINK4 zapłaci za szkody osobowe np. złamania, gdy wjedziemy w innego rowerzystę a on będzie domagał się od nas finansowej rekompensaty. LINK4 poniesie także koszty naprawy lusterka, które uszkodzimy przejeżdżając zbyt blisko samochodu lub koszty lakierownia zarysowanej karoserii. – powiedział Mikołaj Kozieł, kierownik ds. sprzedaży B2B w LINK4.

Współpraca LINK4 i Tesco trwa od 2011 roku. Oprócz ubezpieczeń dla rowerzystów LINK4 oferuje za pośrednictwem strony internetowej Tesco polisy mieszkaniowe, komunikacyjne i turystyczne.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21