Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

LINK4: Pracownicy pomogli niepełnosprawnym

Czas czytania: 1 min. 18 sek.

LINK4: Pracownicy pomogli niepełnosprawnym – GU, 9 grudnia 2016

W grudniu pracownicy LINK4 wzięli udział w akcji charytatywnej w Ośrodku Stowarzyszenia Niepełnosprawnych, podczas której wyremontowali salę gimnastyczną, odśnieżyli teren oraz wspólnie z mieszkańcami ośrodka przygotowywali słodkości i ozdoby świąteczne.

- Pomoc potrzebującym jest w DNA LINK4. Jestem dumna, że nasze akcje, organizowane przez firmę zawsze angażują tak wielu chętnych. Co więcej, wielu z nich samodzielnie i spontanicznie organizuje na terenie biura wiele innych akcji charytatywnych – powiedziała Agnieszka Wrońska, prezes LINK4.

Najnowsze przedsięwzięcie jest kolejną akcją, w którą zaangażowali się pracownicy LINK4. W poprzednich latach wyremontowali jeden z domów dziecka na Mazowszu, zbierali pieniądze na ulicach Warszawy dla Fundacji Poza Horyzonty Jaśka Meli czy wielokrotnie organizowali w biurze zbiórkę krwi.

T90_1

T90_2

T90_3

T90_4

Padł pomysł regulacji stawek w OC – Dziennik Gazeta Prawna, 9 grudnia 2016

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami posłowie będą dyskutować na temat znaczących podwyżek w ubezpieczeniach OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. W niedawnej rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną” Adam Abramowicz poseł PiS, szef parlamentarnego zespołu na rzecz wspierania przedsiębiorczości i patriotyzmu ekonomicznego, ujawnił, że kierowany przez niego zespół będzie dyskutował na temat rozwiązań, które zapobiegną dalszemu wzrostowi stawek w OC. W grę wchodzą dwie koncepcje: wprowadzenie cen maksymalnych w obowiązkowych polisach i obniżenie stawek poprzez wykorzystanie PZU jako swoistego regulatora cen.

PZU nie przewiduje rewolucji w Pekao – GW, 9 grudnia 2016

PZU SA chce, aby Alior i Pekao pozostały „osobnemu bytami”. Mimo przejęcia banku, ubezpieczyciel zamierza utrzymać zapowiedzianą wcześniej politykę dywidendową i nie przewiduje w najbliższym czasie kolejnych akwizycji w sektorze bankowym. - Prowadzimy analizy dotyczące władztwa korporacyjnego nad dwoma bankami. Chcemy, aby pozostały dwoma osobnymi bytami – powiedział prezes PZU SA Michał Krupiński.

FinTechowe perspektywy Polski – GU, 9 grudnia 2016

Zdaniem ekspertów firmy doradczej Deloitte, autorów „CEE FinTech Report”, przygotowanego dla brytyjskiego Departamentu ds. Międzynarodowego Handlu i Inwestycji, interesującym regionem dla rozwoju spółek FinTech jest Europa Środkowo-Wschodnia, w tym Polska. Obecnie rynek FinTech w naszej części kontynentu wart jest około 2,2 mld euro, z czego prawie 860 mln euro przypada na Polskę.

 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21