Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

LINK4 z Laurem Konsumenta 2011

Czas czytania: 1 min. 48 sek.

To dopiero (albo już) dziewięć miesięcy tego roku za nami, a my w LINK4 możemy pochwalić się serią wyróżnień, jakie spotkały nas na przestrzeni tego okresu.

Dla nas tym większą radością jest fakt, że wskazywanie LINK4 jako marki pozytywnej i nastawionej pro-konsumencko wypłynęło od Was – naszych Klientów.
Na godło „Lauru Konsumenta 2011” i przyznanego jeszcze przed wakacjami tytułu „Marki Wysokiej Reputacji” zapracowaliśmy dzięki zmianom ofertowym – jako jedyni udostępniliśmy Wam ofertę polisy OC z autem zastępczym także dla sprawcy wypadku.
Po Waszych sugestiach odświeżyliśmy także interfejs strony i dodaliśmy gruntownie zmodernizowany kalkulator składki. Zajrzyjcie i sprawdźcie jak intuicyjnie przebiega teraz ich obsługa.
A w razie uwag, tradycyjnie już dawajcie nam znać :) , bo to że otrzymaliśmy właśnie „Laur”, nie znaczy, że zamierzamy na nim osiąść :) .

W innym badaniu opinii publicznej, przeprowadzonym w marcu przez TNS Pentor, sprawdzającym satysfakcję kierowców z procesu likwidacji szkody z ubezpieczenia AC, LINK4 uzyskał najwyższy średni wskaźnik rekomendacji. Osoby likwidujące szkodę z tej polisy najchętniej polecały LINK4, doceniając w nas takie wartości jak: „przejrzystość procedur”, „brak problemów z wypłatą odszkodowania”, „nowoczesność” i ogólną jakość procesu likwidacji szkody.

Jesteśmy wdzięczni za Wasze głosy i dużo pozytywnych opinii. Dzięki za miłe słowa – obiecujemy nie spuszczać z tonu :)

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21