Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Listonosze Poczty Polskiej wyposażeni w tablety

Czas czytania: 1 min. 48 sek.

Poczta Polska wprowadza nowy kanał obsługi mobilnej dla swoich klientów. Wyposażenie listonoszy i kurierów w ponad 5 tysięcy tabletów i smartfonów, a także 1500 padów do potwierdzania odbioru przesyłki w placówkach pocztowych,

Listonosze Poczty Polskiej wyposażeni w tablety – Poczta Polska, 03.12.2015

Poczta Polska wprowadza nowy kanał obsługi mobilnej dla swoich klientów. Wyposażenie listonoszy i kurierów w ponad 5 tysięcy tabletów i smartfonów, a także 1500 padów do potwierdzania odbioru przesyłki w placówkach pocztowych, to nowe możliwości na zdalne świadczenie usług pocztowych, ubezpieczeniowych lub finansowych.

Szkodowość zagranicznych kierowców – PBUK, 03.12.2015

W latach 2008-2014 kierowcy prowadzący zagraniczne pojazdy spowodowali na polskich drogach nieco ponad 80 tysięcy szkód komunikacyjnych. To mniej niż 1% wszystkich zdarzeń ze skutkiem odszkodowawczym zgłoszonych w Polsce z ubezpieczeń komunikacyjnych.

Siła marek ubezpieczeniowych – Rzeczpospolita, 2.12.2015

W rankingu mocy marek ubezpieczeniowych opracowanym przez Rzeczpospolitą, biorąc pod uwagę ich siłę, postrzeganą wartość i jakość, prestiż oraz świadomość marki, wygrało PZU. Na kolejnych miejscach znalazły się: Warta, Ergo Hestia, Compensa i LINK4.

Bezpieczni rowerzyści i ich otoczenie – Gazeta Ubezpieczeniowa, 30.11.2015

Rowery podbijają Polskę. W 2013 r. kupiliśmy ich nawet więcej niż samochodów. Niestety coraz więcej jest też wypadków z ich udziałem, a co za tym idzie, także poszkodowanych. Czy to oznacza, że czeka nas konieczność wprowadzenia obowiązkowego OC dla rowerzystów? 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21