Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Na motorze o 111 km/h za szybko

Czas czytania: 1 min. 2 sek.

Aż o 111 km/h przekroczył prędkość 21-letni motocyklista z Milicza. W dodatku miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia. Sprawa o jego ukaranie trafi do sądu.

Na motorze o 111 km/h za szybko – Głos Milicza, 27.05.2015

Aż o 111 km/h przekroczył prędkość 21-letni motocyklista z Milicza. Jechał 161 km/h po terenie zabudowanym drogą krajową nr 15 w Dziadkowie w gminie Cieszków. W dodatku miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia. Sprawa o jego ukaranie trafi do sądu.

W Krakowie klonowali tablice rejestracyjne – Angora, 26.05.2015

Kraków jest prawdopodobnie jedynym miastem w Polsce, w którym motocykl może mieć swojego „rejestracyjnego bliźniaka". Pojazdy z tablicami o tej samej kombinacji liter i cyfr były rejestrowane przez siedem lat, a sytuacja do dziś powoduje chaos. Dodatkowy problem stanowi fakt, że w stolicy Małopolski wkrótce zabraknie tablic rejestracyjnych dla motocykli.

Klienci piszą skargi – Rzeczpospolita, 28.05.2015

Niesłuszne kwalifikowanie szkody jako całkowitej, zaniżanie stawek, opieszałość. Wiele pretensji klientów do towarzystw ubezpieczeniowych jest uzasadnionych. I nie chodzi tu o incydentalne przypadki błędnych stanowisk, lecz o powtarzające się nieprawidłowe metody postępowania – wynika z raportu przygotowanego przez rzecznika ubezpieczonych. Jedną z wymienionych w raporcie przyczyn są niskie ceny polis.

Za co nie zapłaci NFZ? – Metro, 25.05.2015

Darmową podstawową ochronę zdrowotną za granicą zapewniają karty EKUZ – w zeszłym roku wzięło je w podróż 2,6 mln Polaków. Jednak wadą EKUZ jest to, że honorują ją tylko publiczne placówki służby zdrowia oraz że do niektórych porad lub zabiegów trzeba dopłacić określone kwoty. Np. ponad ćwierć miliona złotych kosztowało w USA leczenie polskiego turysty podczas zeszłorocznych wakacji. Zapadł na udar mózgu.

 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz składkę 

już teraz

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon. - pt. 8 - 20