Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Nawigacja projektu LINK4 Kasa Wraca najlepsza na rynku

Czas czytania: 1 min. 15 sek.

NaviExpert – nawigacja zastosowana w innowacyjnym programie LINK4 Kasa Wraca - została uznana za najlepiej i najszybciej prowadzącą do celu. Testy porównawcze przeprowadzili dziennikarze magazynu Auto Moto (12/2017).

NaviExpert uzyskał maksymalną liczbę punktów i zajął pierwsze miejsce wśród siedmiu ocenianych nawigacji. Uznanie ekspertów zdobyły: krótki czas dotarcia do celu, mimo że wyznaczona trasa była najdłuższa ale za to bez korków, świetny system ostrzeżeń o fotoradarach i kontrolach drogowych oraz aktualne informacje o ograniczeniach prędkości. Testowane nawigacje zostały zainstalowane w 7 różnych autach z wyznaczonymi takimi samymi celami podróży. Zadaniem kierowców było ścisłe stosowanie się do wskazówek nawigacji i przestrzeganie przepisów. To już kolejne zwycięstwo nawigacji NaviExpert w testach dziennikarskich w ciągu ostatniego miesiąca. W październiku w teście zorganizowanym przez tygodnik Motor (nr 43-44/2017) NaviExpert zdobył tytuł najlepszej nawigacji na smartfony.

Innowacyjny telematyczny projekt LINK4 Kasa Wraca nagradza kierowców jeżdżących bezpiecznie zwrotem części zapłaconej składki za ubezpieczenie komunikacyjne.  Ci, którzy chcą z niego skorzystać przy zakupie OC komunikacyjnego lub pakietu OC/AC dostają na czas trwania ubezpieczenia licencję do nawigacji z modułem LINK4 Kasa Wraca. Przy regularnej jeździe można sprawdzić zachowania prowadzącego na drodze. Najlepsi kierowcy dostaną nagrodę finansową w postaci zwrotu nawet do 30% zapłaconej składki. Aby dostać nagrodę za bezpieczną jazdę kierowca musi  przejechać z włączoną nawigacją minimum 200 km w miesiącu (w tym przez co najmniej 5 dni i minimum 10 km dziennie). Ubezpieczyciel rozlicza oddzielnie każdy miesiąc jazdy. Zwrot składki jest sumą miesięcznych premii i będzie wypłacony po zakończeniu umowy ubezpieczenia. Ci, którzy preferują bardziej dynamiczny styl jazdy nie będą karani wyższą składką - po prostu nie dostaną nagrody.

Sama nawigacja NaviExpert bardzo pomaga kierowcy w przepisowej jeździe. Na bieżąco informuje o aktualnym ograniczeniu prędkości i przypomina o zdjęciu nogi z gazu przy jej przekroczeniu. NaviExpert pomaga omijać korki, precyzyjne szacować czas dojazdu na miejsce, codziennie aktualizuje mapy. Posiada bogatą bazę użytecznych miejsc. Aplikacja udziela wskazówek na ekranie telefonu i dzięki komunikatom głosowym.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21