Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Niestraszki nad morzem

Czas czytania: 1 min. 56 sek.

Niestraszki nad morzem – GU, 6 lipca 2016

Wakacje to czas, podczas którego udający się na wypoczynek wraz z dziećmi często zapominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dlatego w ślad za urlopowiczami PZU wyśle drużynę Niestraszków do najczęściej odwiedzanych wakacyjnych miejscowości, aby tam przypominały dzieciom o zasadach bezpieczeństwa. Niestraszki będzie można spotkać w ramach projektu Scena Kulturalna w siedmiu nadmorskich miejscowościach – w Juracie, Jastarni, Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Karwii, Łebie i Darłówku.

OC dla rowerzystów - Portal fakt24.pl, 5 lipca 2016

Wraca pomysł wprowadzenia obowiązkowego ubezpieczenia OC dla rowerzystów, złożonego przez członków Inicjatywy Społecznej EL. 00000 "Zmotoryzowani Mieszkańcy Łodzi". Ministerstwo Finansów poinformowało, że na razie nie rozpoczęło żadnych prac na projektem obowiązkowego OC dla rowerzystów.

Warto zadbać o kieszonkowe na wakacje – 7 lipca 2016

Według ostatnich dostępnych badań Prudential Family Index*, wciąż niewielu polskich rodziców wypłaca swoim dzieciom kieszonkowe. Zbliżające się wakacje i związane z nimi wyjazdy dzieci na obozy i kolonie są okazją, aby przywrócić sens tej instytucji. Dziecko spędzające wakacyjne chwile poza domem będzie mogło samo zmierzyć się z zarządzaniem finansami osobistymi.

Wypadek Tesli z autopilotem – GU, 4 lipca 2016

W USA doszło do pierwszego śmiertelnego wypadku auta Tesli z funkcją autopilota. Kierowca zmarł po uderzeniu w przyczepę ciągnika, który przejeżdżał w poprzek drogi. Czujniki w aucie nie wykryły przyczepy, której kolor był bardzo zbliżony do koloru nieba, a kierowca nie zareagował. Prawdopodobnie dlatego, że - jak twierdzi kierowca ciągnika - kierowca Tesli oglądał w tym czasie film.

 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz składkę 

już teraz

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon. - pt. 8 - 20