Kup online
polisę OC/AC
Image
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Nowa strona LINK4

Czas czytania: 1 min. 3 sek.

Jesteś na nowej stronie internetowej LINK4, którą przygotowaliśmy tak, aby ułatwiła proces wyboru i zakupu polisy przez internet i zawierała to, co chcielbyście wiedzieć o naszych ubezpieczeniach. Jeśli uważasz, że mogłoby być lepiej czekamy na Twój komentarz i sugestie.

Dzięki rozwiązaniom wpisującym się w trend responsive design, posiadacze smartfonów oraz tabletów mogą z łatwością korzystać z kluczowych sekcji strony. Zastosowanie tej technologii jest nowością na polskim rynku.

Minimalizm w opisach i jasna struktura serwisu zwiększają komfort pracy Klientów z nową stroną LINK4. Dzięki różnorodnym narzędziom wsparcia, ubezpieczyciel zapewnia pomoc w czasie całej podróży użytkownika – od momentu wejścia na stronę, aż po finalizację zamówienia. W nowym serwisie znaleźć można czat, wirtualnego doradcę, sekcję najczęściej zadawanych pytań oraz nowy silnik wyszukiwarki, który ułatwia dotarcie do poszukiwanych informacji.

Jedną z zalet serwisu LINK4 jest niewątpliwie jego kompatybilność z różnymi wielkościami ekranów, co w kontekście popularyzacji urządzeń mobilnych ma ogromne znaczenie. LINK4 zadbał również o wdrożenie najnowszych narzędzi do analizy ruchu na stronie i dopasowywania prezentowanych informacji do profilu Klientów.


O sukcesie nowatorskich rozwiązań może świadczyć fakt, że serwis LINK4 był wykorzystywany w innych spółkach Grupy RSA, do której należał ubezpieczyciel. Już wkrótce światło dzienne ujrzy strona w Dubaju, która bazuje na polskim rozwiązaniu. Projekt strony powstał we współpracy z agencją Symetria, za wdrożenie witryny odpowiedzialna była agencja Merix Studio.

– Naszym celem było stworzenie serwisu, który wpisze się w wizerunek marki Link4 jako nowoczesnego i innowacyjnego ubezpieczyciela. Jednocześnie zależało nam na tym, aby zbudować serwis, którego struktura będzie elastyczna i pozwoli nam na budowanie kontentu wokół potrzeb poszczególnych grup naszych klientów – mówi Maciej Marszałek, Dyrektor Departamentu eBusiness w LINK4.

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21