Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Odszkodowanie za słup

Czas czytania: 1 min. 56 sek.

Kancelarie odszkodowawcze pomagające uzyskać jak najwyższe świadczenia zabierają się do przeczesywania nowych dziedzin: wypadków przy pracy, w rolnictwie i błędów medycznych.

Zadośćuczynią za nasze krzywdy – Dziennik Gazeta Prawna, 21.05.2015

Kancelarie odszkodowawcze pomagające uzyskać jak najwyższe świadczenia zabierają się do przeczesywania nowych dziedzin: wypadków przy pracy, w rolnictwie i błędów medycznych. Ale na tym lista się nie kończy. Zdaniem wielu dobrze zapowiada się kwestia rekompensat za urządzenia zakładów energetycznych umieszczone na prywatnych działkach bez stosownych umów.

Blisko miliard złotych zysku PZU w I kwartale 2015 r. – Parkiet, 22.05.2015

Wynik finansowy netto Grupy PZU po I kwartale 2015 roku wyniósł ponad 941 mln zł i z wyłączeniem zdarzeń jednorazowych wzrósł o 25,2% względem pierwszego kwartału ubiegłego roku. Wysoką wartość osiągnęła także sprzedaż ubezpieczeń: składka przypisana brutto wyniosła 4,7 mld zł.

Klienci zmieniają zachowania – Gazeta Ubezpieczeniowa, 22.05.2015

Jak wynika z raportu Ernst & Young na temat zachowań konsumentów na rynku ubezpieczeniowym, towarzystwa muszą szukać możliwości, aby relacje z klientami budować stale, np. poprzez systematyczny kontakt, akcje edukacyjne oraz nieinwazyjne oferty. Forma zależy jednak od wieku klienta. Starsi wolą kontakt a agentem, młodsi są przyczepieni do smartfona.

Telematyka to przyszłość, to teraźniejszość – Gazeta Ubezpieczeniowa, 22.05.2015

Na ostatnim Kongresie Polskiej Izby Ubezpieczeń analitycy z czołowych firm konsultingowych przepowiadali, że telematyka jest przyszłością ubezpieczeń. Tymczasem w LINK4 w ubezpieczeniach flotowych to już teraźniejszość. „Wierzymy w telematykę i planujemy wykorzystać możliwości, jakie daje, zanim zrobią to inni.” – mówi Konrad Owsiński, dyrektor ubezpieczeń flotowych w LINK4.

 

 

 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21