Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Opiekunowie klientów

Czas czytania: 1 min. 10 sek.

W ub.r. na polskich drogach doszło do blisko 35 tys. wypadków. W ich wyniku zginęło 3,2 tys. osób, a 42,5 tys. zostało rannych. Za tymi liczbami kryją się ludzkie tragedie, które nie kończą się w momencie wypłaty odszkodowania.

Opiekunowie klientów – Gazeta Ubezpieczeniowa, 15 czerwca 2015 roku

W ub.r. na polskich drogach doszło do blisko 35 tys. wypadków. W ich wyniku zginęło 3,2 tys. osób, a 42,5 tys. zostało rannych. Za tymi liczbami kryją się ludzkie tragedie, które nie kończą się w momencie wypłaty odszkodowania. Słabością systemu pomocy ofiarom wypadków drogowych jest ograniczona możliwość dotarcia do nich z informacją o przysługującym im wsparciu. Dlatego PZU powołało grupę Opiekunów, którzy zapewnią poszkodowanym w wypadkach pełną opiekę i powrót do normalnego życia.

Compensa z najniższym wskaźnikiem skarg klientów – Auto Świat, 15.06.2015

Analiza Raportu Rzecznika Ubezpieczonych w sprawie skarg zgłoszonych na ubezpieczycieli w pierwszym kwartale 2015 roku wykazała, że najlepsze notowania uzyskała pod tym względem Compensa. Dzięki wprowadzeniu przyjaznych klientom, nowoczesnych rozwiązań w zakresie likwidacji szkód, na firmę wpłynęło w tym okresie o 30% mniej skarg niż przed rokiem.

Bubel za grube miliony – Super Express, 15.06.2015

Centralna Ewidencja Pojazdów jest pełna kuriozalnych błędów. Miała stać się źródłem twardej wiedzy na temat tego, czym jeżdżą Polacy. Tymczasem powstała baza, w której do jednego worka wrzucono zarówno pojazdy jeżdżące, jak i te, które istnieją jedynie w wirtualnej rzeczywistości. W bazie jest np. zarejestrowanych ponad 23 tysiące pojazdów starszych od motoryzacyjnej legendy, czyli Forda T, pierwszego samochodu produkowanego na taśmie montażowej.

Zembala chce podatku Religi – Gazeta Wyborcza, 17.06.2015

Nowy minister zdrowia prof. Marian Zembala chce, by część ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej przeznaczać na medycynę ratunkową. To reaktywowanie tzw. podatku Religi z czasów rządu PiS – 12 proc. z OC miało iść na pomoc ofiarom wypadków. Ale w listopadzie 2008 r. głosami PO ten podatek zniesiono.

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21