Kup online
polisę OC/AC
Obraz
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Po Brexicie na Wyspach nadal wystarczy OC

Czas czytania: 1 min. 51 sek.

Po Brexicie na Wyspach nadal wystarczy OC – GU, 29 czerwca 2016

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych uspokaja, że wynik referendum w Wielkiej Brytanii nie będzie miał wpływu na dokumenty ubezpieczeniowe uprawniające polskich kierowców do poruszania się po tamtejszych drogach. Aby wjechać swoim pojazdem na terytorium Zjednoczonego Królestwa, nadal wystarczy polskie OC.

Wspólna inicjatywa PZU i Politechniki Warszawskiej – PZU, 30 czerwca 2016

Grupa PZU i Politechnika Warszawska podpisały porozumienie o współpracy badawczo-rozwojowej. Nad jego realizacją będą czuwać eksperci z PZU LAB odpowiedzialni za tworzenie innowacyjnych rozwiązań w budowaniu przewagi konkurencyjnej na polskim rynku ubezpieczeń.

Rynek ubezpieczeń w I kwartale 2016 – Rzeczpospolita, 1 lipca 2016

4,5 mld zl świadczeń z ubezpieczeń na życie oraz 4,3 mld zl odszkodowań i świadczeń z ubezpieczeń majątkowych wypłacili w I kwartale 2016 r. polscy ubezpieczyciele. Ogółem wartość składek na rynku ubezpieczeń wyniosła 13,3 mld zl (spadek rok do roku o 6,9 proc.). Wartość wypłaconych odszkodowań i świadczeń ogółem wyniosła 8,8 mld zl (wzrost rok do roku o 1,3 proc.).

IKEA wycofuje ze sprzedaży komody – Onet. 30 czerwca 2016

Komody Malm zostały wycofane ze sprzedaży w sklepach IKEA na terenie Kanady oraz Stanów Zjednoczonych. Wszystko za sprawą wypadków, jakie przydarzyły się w ostatnich latach. Łącznie było ich aż 14. W ich wyniku, w ciągu dwóch ostatnich lat, zginęło aż troje dzieci.

 

Czy artykuł był przydatny?

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21